Ju Ji Shou 2022 tr-TR

Ju Ji Shou (2022)

(Dram - Savaş)
2022
IMDB
6.4
7
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
2 Yorum
1s 36dk
IMDB
6.4
BU FİLM
6.10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
29 Ağustos 2023

Aranızdan Mehmet'in "Tavsiyeni Gönder" köşemizden gönderdiği filmimiz, Kore Savaşı sırasında yaşanan gerçek kişi ve olayları konu alıyor... 32 gün boyunca 200'den fazla Amerikan askerini etkisiz hale getiren Çinli keskin nişancı Zhang Taofang'ı merkeze alarak ilerliyor filmimiz. Film hem savaşın acımasız yüzünü, hem de yaşanan heycan dolu olayları bize aktarıyor. Karlı kışlı bir ortamda yaşanan hayatta kalma mücadelesini izlediğimiz bu filmde, oyunculuklardan çok olayın genel akışına odaklanın derim... Öncelikle eğer bu tür Japonya, Çin, Kore filmlerine çok aşina değilseniz, alışık olmadığınız için özellikle oyunculuklar size çok 'yapay' gelebilir. Bence bunu aşın ve özellikle 'keskin nişancı' konusuna ilginiz varsa, sadece bu bakış açısıyla bu filmi izleyin derim. Filmdeki atışlar, uygulanan taktikler, bence seyir keyfi yüksek sahneler. Bu yüzden özellikle benim gibi bu türe ilgi duyuyorsanız bu filmde aradığınız şeyleri bulabilirsiniz... Beklentiyi orta karar tutup izleyin derim. Hadi tadını çıkarın!

Ju Ji Shou - Snipers

filmine yorum yap!
Mahmut K.
28 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Ortalama seviyede bir savaş filmi. Savaş filminden ziyade Amerikalı ve Çinli bir grup askerin karşılaşması da diyebiliriz. Amerikalı oyuncuların rol yeteneklerini çok da iyi bulmadım açıkçası, yapmacık geldi. Çinliler çok daha iyiydi. Bir kaç keskin nişancı atışındaki çekimler iyiydi. Özellikle son sahneler iyiydi. Seyredilir bir film ama çok daha başarılı filmler var, önceliği onlara vermek daha mantıklı seçim olur. Bunun hemen arkasından Midway filmini de tekrar izledim, bundan sonra onu izleyince, bu film zaman kaybı olarak geliyor insanın gözüne.
Berk Ö.
01 Eylül 2023
Sıkı Üye
Özellikle karşılıklı savaştıkları sahneleri ben başarılı buldum. Çok iyi film değil ama kötü de değil.
snipers konususnipers filmi konusukeskin nişancı filmikeskin nişancı filmlerien iyi savaş filmlerikeskin nişancı film önerisikore savaşı filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.