Kaçış Planı 2013 tr-TR

Kaçış Planı (2013)

(Aksiyon - Dram)
2013
IMDB
6.7
(18) 4 143 0 5
134
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
1s 56dk
IMDB
6.7
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
30 Ekim 2019

Bu filmi aranızdan "Mustafa Kocael" izlemem için göndermiş. Hemen yukarıya sabitlediğim profiline girerek, "Eklediği Filmler" sekmesinden, daha önce Mustafa'nın tavsiyesi ile izleyip, beğenip, yayına aldığım diğer 9 filme de göz atabilirsiniz. Gönderdiği tüm tavsiyeler için Mustafa'ya teşekkürler ediyor ve konumuza dönüyorum. Filmimiz, hapishanelerin güvenliğinden sorumlu olan bir profesyonelin düştüğü ultra korumalı hapishanede yaşadıklarını konu alıyor... Adının da çok klişe olmasından dolayı bu film için beklentim çok düşüktü fakat senaryo beni yer yer şaşırtmayı başardı. 2 yaşlı kurt, "Stallone" ve "Schwarzenegger" de gerçekten iyi oyunculuk sergilemişler diyebilirim. Şöyle hapishaneli, vurdulu kırdılı bir film izlemek istiyorsanız 2 saatlik bu film tam sizlik olabilir. Bu arada bu filmi Netflix'te veya giriş yaptığınızda hemen sağ tarafta çıkacak olan sarı renkteki "Filmi İzle" butonuna tıklayarak kolayca izleyebilirsiniz. Yorumunuzu mutlaka aşağıya bırakın, hadi tadını çıkarın!

Kaçış Planı - Escape Plan

filmine yorum yap!
Glad-O-War
13 Mayıs 2024
Çaylak
Zaten yıldızları topladık senaryo b*k gibi de olabilir denmemiş, gayet üzerine çalışılmış ve sonunda akılda mükemmel hisler bırakmayı başarmış hapishaneden kaçış temalı bir filmdir. Kesinlikle izlenir.
Legolas
21 Aralık 2023
Çaylak
Serinin en iyi filmi. Keşke tek filim olarak da kalmış olsaydı :( Neden çektiniz ki diğerlerini ne gerek vardı..
Aslı B.
16 Mart 2023
Usta Yorumcu
Uzun süre bekletmiştim bu filmi izlemek istemedim ama iyi ki izlemişim çok güzelmiş. Böyle akıl oyunları olan kaçış temalı filmlerini en güzeliydi bence.. Zaten oyuncular on numara, iki başrolü de çok severim. İzleyin pişman olmazsınız sizi şaşırtmayı kesinlikle garanti eden bir film.

Hacer Ö.
06 Aralık 2022
Sıkı Üye
2 efsane bi arada olursa film kötü olur mu hiç... Üstelik bir de hapishane filmlerini sevenlerdenseniz soluksuz izleyeceksiniz.
Bülent K.
07 Ekim 2022
Usta Yorumcu
Gençliklerindeki yapımları kadar zevk vermese de onların hatırına izlenebilecek güzel bir film...
ayizim
01 Şubat 2022
Çaylak
İki adet marka oyuncu.. Ne denir ki ikisi de döktürmüş, oturup izleyin alışılmışın dışında bir konusu var sıkmıyor izlerken, keyifli seyirler.
ayıboğan
01 Şubat 2022
Çaylak
Önceden izlemiştim aşırı güzel ama sakın serinin 2. ve 3. filmini izlemeyin rezalet onlar, bu süper.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
En sevdiğim filmlerden. Konusu olsun, filmin temposu olsun, bence çok seveceksiniz.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Bu yaşlı iki kurdu görüp klişe diye önyargıya kapılmayın. Filmin başından sonuna kadar yer yer merak edecek biraz da gerileceksiniz.
eslem ç.
29 Ocak 2021
Çok kaliteli yapımlardan biri, kesinlikle tavsiye ederim.
Daha fazla yorum8
sylvester stallone filmleriarnold schwarzenegger filmleriescape plan filmiescape plan imdbescape plan konusukaçış planı konusukaçış planı filmi izlehapishane filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.