Kara Kutu 2001 tr-TR

Kara Kutu (2001)

(Suç - Gizem)
2001
IMDB
7
11
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
6 Yorum
2s 9dk
IMDB
7
BU FİLM
9.4b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
25 Mart 2023

Aranızdan Beyza ve Saadet Ortakçı'nın da "Tavsiyeni Gönder" köşemizden gönderdiği bu film, düşen bir uçağı ve sonrasında yaşananları konu alıyor. Kaza kafalarda soru işareti bırakınca, uçağın düşmeden önce her şeyini kaydeden kara kutusunu incelemesi için genç bir mühendisten yardım isteniyor ve biz de, her ne kadar 'çaylak' gibi görünse de işinin ehli olan adamımız ile birlikte tüm olan biteni ve dönen dümeni, giderek gerilip, şaşırarak izliyoruz... Öncelikle hem 'gerilim', hem de iyi bir 'gizem' filmi bu. Bittiğinde; 'Biraz uzundu ama yine de iyi bi film izledim..' diye düşündüm. Film, bir şekilde sizi sonuna kadar sürüklemeyi başarıyor. Fragmanını izlediğinizde de o mavi, soğuk, gerilimli atmosferini hissedeceksiniz.. Akıllardan çıkmayacak bir yapım değil, kabul.. Fakat bence kesinlikle bir şansı hak ediyor... Hadi tadını çıkarın! 

Kara Kutu - Boite Noire

filmine yorum yap!
Mükremin A.
25 Eylül 2023
Filmin işleyişi biraz yavaş fakat bu sürede izleyiciyi sıkmamak için küçük detaylar serpiştirilmiş. Oyunculuklar gayet iyi. Konusu her kesimi tatmin edecek düzeyde. Ee suç komplo tarzında film de seviyorsanız ne duruyorsunuz açın ve 2 saatiniz güzelleşsin... 8/10 hak ediyor.
Zeynep
07 Eylül 2023
Sıkı Üye
Konusunu beğendiğim ve izlerken de hem merak ettiğim hem de gerildiğim bir film oldu. Uçaklar, uçak kazaları ve analizleri hakkında iyi bilgiler veriyor.
Ayfer Y.
08 Mayıs 2023
Sıkı Üye
Film gayet güzel germeyi başarıyor izlerken. Acaba mı diye diye sorgulayarak izledim ve konusu gayet güzel işlenmiş bir filmdi. Bir an bile sıkmadı izlerken ve merakla izledim. Havacılık konusunun da bir kez daha önemini görmüş oluyoruz.
Pinkmoon
02 Mayıs 2023
Sıkı Üye
Başlarda biraz sıkılsam da sonlara doğru sürükleyiciydi. Kendinizi 'acaba' derken buluyorsunuz. İyi seyirler.
Bedia
10 Nisan 2023
Sıkı Üye
Ben filmleri hızlandırarak izlediğim için bana sıkıcı gelmedi. Gayet de güzeldi, izlenir mi? Bence evet.
Aslı B.
29 Mart 2023
Usta Yorumcu
İzledim ama beğenemedim, sıkıcı geldi, zaten başrolde oynayan kişi de itici bir tip gibi geldi bana boşa giden zaman bu film bana göre.
boite noire film konusuboite noire konusuboite noire yorumlaruçak filmleriuçak kazalarıkara kutu konusukara kutu filmi konusukara kutu filmi yorum

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.