Karanlık Taraf 2011 tr-TR

Karanlık Taraf (2011)

(Gerilim - Dram)
2011
IMDB
7.4
(39) 4 183 0 5
173
10
İZLEDİM
SONRA İZLE
39 Yorum
IMDB
7.4
BU FİLM
35b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
02 Aralık 2017
Burada size defalarca dile getirdiğim İspanyol fimlerine olan sevdamı huzurlarınızda tekrar dile getirmek istiyorum. İspanyol filmlerinin bu izleyiciyi ters köşe yapma olaylarına tam anlamıyla bayılıyorum. Fakat, bu tarz filmler için nasıl etsem de spoiler vermeden sizi ikna etsem bilemiyorum.. Size senaryosu ile beni tam kalbimden vuran nefis bir İspanyol filmi getirdim. Sadece şu kadarı bile yetecektir aslında; bu filmin ilk yarısında ve ikinci yarısında bir kadının sevdiği bir adam için neler yapabileceğini, neleri göze alabileceğini aşırı açık ve nefis bir şekilde göreceksiniz.. Film sonunda erkekler ''Ne kadınlar var be..'' diye iç geçirirken kadınlar da kendi hemcinslerinin yaptıklarına ağızları açık şekilde şaşırıp kalmış halde boş duvarlara bakıyor olacak. Yalnız, tabi tüm bunlar bu filmi izlediğinizde olacak. Yani bu yüzden filmin başındaki o durgun kısım sizi sakın soğutmasın. Hep söylediğim gibi durgun başlayan filmler biraz sabrettiğinizde nefis yapımlara dönüşür, sadece biraz daha kendinizi filme verin ve durgun geçen 15 dakika için hayatınızda etkilendiğiniz filmler arasına girecek filmleri bir çırpıda silip atmayın. Hayır biliyorum çünkü o film yarım kalırsa tekrar dönüp bitirmek size çok zor gelecek, o yüzden yarım bırakmayın bekleyin çünkü değecek.. İlişkilerde de böyle değil midir aslında.. Pardon.. Dertliyim de biraz, hazır yazabiliyorken buraya yazayım dedim.. Gördüğünüz gibi film tavsiyesinden çok hayat tavsiyesi de veriyorum.. Ama kıymet bilen yok.. Şaka bir yana. Son zamanlarda izlediğiniz en farklı ve etkileyici senaryoya sahip filmi izleyeceksiniz. Tadını çıkarın, teşekkürleri de aşağıya bırakın.

Karanlık Taraf - The Hidden Face

filmine yorum yap!
Aslı B.
10 Nisan 2023
Sıkı Üye
Ben Özcan Deniz'in filmini daha çok beğendim. İlk onu izledim belki ondandır. Değisik bir konu, ben çok beğendim.
Melih D.
09 Nisan 2023
Çaylak
10 üzerinden 7 buçuk. Gayet başarılı ve güzel bir konusu var. Her zaman izlediğimiz klasik konulu filmlerden değil. İzlemeyen varsa mutlaka izlemeli. Başarılı bulduğum bir film. Tek solukta izlenir.
Hacer Ö.
22 Aralık 2022
Sıkı Üye
Filmin amacı germekse gerim gerim gerildim ne yalan söyleyeyim... Aşağıya yorum bırakan şahıs; Hadi Kaan seni bu seferlik hayal kırıklığına uğrattı diyelim, filmin imdb'sine baktın mı? Yani filmi beğenen kaç kişi var bir göz attın mı? Biraz araştırın derim. Filmde ters köşe oldum sanırım 2.'si de çekilecek, merakla bekliyorum... İzleyin bana hak vereceksiniz.
Ayhan B.
14 Temmuz 2022
Usta Yorumcu
Çok aman aman bi film değil, izlemeseniz de bi şey kaybetmezseniz sonu saçma bitti. Aşırı +18 sahne var ona dikkat..
Umur E.
12 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Ufak tefek mantık hatalarıyla beraber finali hiç beğenmedim. Bence aceleye getirilmiş. Bunun dışında sürükleyici bir film. İzlenir..
Pablo.Escobar
25 Nisan 2022
Sıkı Üye
Bence sonu için özen gösterilmemiş yaa... yazık oldu tüm filme.
Ufuk G
11 Aralık 2021
Beğenmeyenler filmde ne aradı da bulamadı anlamadım. Bence konu bakımından da işleyiş açısından güzel bir film.
MuratS
19 Ekim 2021
Çaylak
Yazılmış ama tekrar edeyim ilk 15-20 dk. aman çok sıkıcı demeden izlemeye devam edilmesi gereken bir yapım.
Daphne
15 Eylül 2021
Sıkı Üye
Filme bayıldım. ilk başlarda biraz sıkıcıydı kapatsam mı diye düşündüm ama iyi ki devam etmişim. çok iyiydi. farklı bi şeyler izlemek isteyenler kaçırmasın..
Buket D.
30 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Önce Özcan Deniz'in filmini izlediğimden mi bilmiyorum arada kaldım ama konu çok iyi.
Daha fazla yorum29
the hidden face filmi konusuthe hidden face izlethe hidden face yorumlarthe hidden face ımdbkaranlık taraf konusukaranlık taraf filmi yorumlarıkaranlık taraf filmi izleispanyol filmleriispanyol filmi önerilerigerilim filmlerigerilim filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.