Karanlık Taraf 2011 tr-TR

Karanlık Taraf (2011)

(Gerilim - Dram)
2011
IMDB
7.4
(32) 4 160 0 5
154
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
32 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
02 Aralık 2017
Burada size defalarca dile getirdiğim İspanyol fimlerine olan sevdamı huzurlarınızda tekrar dile getirmek istiyorum. İspanyol filmlerinin bu izleyiciyi ters köşe yapma olaylarına tam anlamıyla bayılıyorum. Fakat, bu tarz filmler için nasıl etsem de spoiler vermeden sizi ikna etsem bilemiyorum.. Size senaryosu ile beni tam kalbimden vuran nefis bir İspanyol filmi getirdim. Sadece şu kadarı bile yetecektir aslında; bu filmin ilk yarısında ve ikinci yarısında bir kadının sevdiği bir adam için neler yapabileceğini, neleri göze alabileceğini aşırı açık ve nefis bir şekilde göreceksiniz.. Film sonunda erkekler ''Ne kadınlar var be..'' diye iç geçirirken kadınlar da kendi hemcinslerinin yaptıklarına ağızları açık şekilde şaşırıp kalmış halde boş duvarlara bakıyor olacak. Yalnız, tabi tüm bunlar bu filmi izlediğinizde olacak. Yani bu yüzden filmin başındaki o durgun kısım sizi sakın soğutmasın. Hep söylediğim gibi durgun başlayan filmler biraz sabrettiğinizde nefis yapımlara dönüşür, sadece biraz daha kendinizi filme verin ve durgun geçen 15 dakika için hayatınızda etkilendiğiniz filmler arasına girecek filmleri bir çırpıda silip atmayın. Hayır biliyorum çünkü o film yarım kalırsa tekrar dönüp bitirmek size çok zor gelecek, o yüzden yarım bırakmayın bekleyin çünkü değecek.. İlişkilerde de böyle değil midir aslında.. Pardon.. Dertliyim de biraz, hazır yazabiliyorken buraya yazayım dedim.. Gördüğünüz gibi film tavsiyesinden çok hayat tavsiyesi de veriyorum.. Ama kıymet bilen yok.. Şaka bir yana. Son zamanlarda izlediğiniz en farklı ve etkileyici senaryoya sahip filmi izleyeceksiniz. Tadını çıkarın, teşekkürleri de aşağıya bırakın.

Karanlık Taraf - The Hidden Face

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
cahit Y.
1 yıl önce
Çaylak
Gene yorumlara aldanıp izlediğim saçma sapan bir film daha! Ayrıca Kaan gittikçe hayal kırıklığına uğratıyorsun beni yazdığın yazıyla alakası yok bu filmin. Spoiler olacak diye bir şey yazmaya korkar oldum gerçi ama şunu da söylemeliyim ki bir konu işleyeceğiz diye resmen pornografik bir film yapmışlar. Kesinlikle ailenizle izlemeyin.
Ufuk G
11 Aralık 2021
Beğenmeyenler filmde ne aradı da bulamadı anlamadım. Bence konu bakımından da işleyiş açısından güzel bir film.
MuratS
19 Ekim 2021
Çaylak
Yazılmış ama tekrar edeyim ilk 15-20 dk. aman çok sıkıcı demeden izlemeye devam edilmesi gereken bir yapım.
Daphne
15 Eylül 2021
Sıkı Üye
Filme bayıldım. ilk başlarda biraz sıkıcıydı kapatsam mı diye düşündüm ama iyi ki devam etmişim. çok iyiydi. farklı bi şeyler izlemek isteyenler kaçırmasın..
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Önce Özcan Deniz'in filmini izlediğimden mi bilmiyorum arada kaldım ama konu çok iyi.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
İspanyollara bayılıyorum ya! Film, senaryo, oyunculuk harika. Türk versiyonunu izlemedim, bazı arkadaşlar daha iyi olduğunu iddia etmiş. Bunu çok beğendiğim için tavsiye edebilirim. Öteki hakkında fikrim yok maalesef.
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
Filmi anlatmak eşittir spoiler vermek olduğu için sadece filmi izleyin diyebilirim. (Özcan Deniz bunu beğendi :) )
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
İspanyol gerilim filmlerinin lezzetini bir kez alan bir daha bırakamaz. Bu film de benim ispanyol filmlerine bağlanmamı sağlayan film. Psikolojik gerilimin zirvesini yaşatan filmlerden.
Hayri S.
20 Mart 2021
Sıkı Üye
Film senaryo açısından güzel ancak, iyi bir senaryo nasıl berbat edilir dersi verebilecek kadar da kötü çekilmiş. Türk versiyonu olan daha başarılı çekilmiş. Bu filmdense o versiyon izlenebilir.
Ayşegül A.
19 Mart 2021
Sıkı Üye
Sana "bu filmi nasıl tavsiye etmezsin! “sitemiyle bir mesaj yazmak üzereydim ki filmin adını yanlış hatırladığımı fark ettim :) Yine gözünden kaçmamış. Benim çok önceleri izleyip senaryosu aklıma kazınan nadir bir film bu. Bayıldım. Tek kelime.
White_Way
09 Mart 2021
Çaylak
İnsan zekasının ne kadar yaratıcı olabileceğinin göstergesi bu film. İspanyol sineması resmen son yıllarda akıp gidiyor. Yine bir ispanya yapımı olan El Cuerpo-Ceset'i izlediğimde de böyle bir hisse kapılmıştım. Filmin senaryosu çok farklı. Hollywood filmlerine taş çıkartır cinsten. Orijinal olmasının yanı sıra kurgusu da mükemmel. Tek mekanda birkaç oyuncuyla çekilmiş olmasına rağmen farklı hikayesi, sürükleyiciliği ve büyük bir gizem eşliğinde sonuna kadar merak ettiren bir yapım. Psikolojik-gerilim ve gizem türü severler için kesinlikle favorilik bir film. Seyretmeden önce fragmanını izlemeyin epey spoiler içeriyor çünkü. Bu arada üzgünüm ama ailece izleyecek olanlar için +18 sahneleri mevcut.
Daha fazla yorum21
the hidden face filmi konusuthe hidden face izlethe hidden face yorumlarthe hidden face ımdbkaranlık taraf konusukaranlık taraf filmi yorumlarıkaranlık taraf filmi izleispanyol filmleriispanyol filmi önerilerigerilim filmlerigerilim filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.