Koku: Bir Katilin Hikayesi 2006 tr-TR

Koku: Bir Katilin Hikayesi (2006)

(Fantastik - Dram)
2006
IMDB
7.5
(31) 4 222 0 5
200
22
İZLEDİM
SONRA İZLE
31 Yorum
IMDB
7.5
BU FİLM
11b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
01 Şubat 2018
Öncelikle filmimizin adından da belli olduğu gibi, adamımızın bir katil olduğunu söylemekten çekinmiyorum. Şimdi katilimiz, 18. yüzyılın pis, bakımsız Paris'inde koku yeteneği diğer insanlara göre birkaç tık daha gelişmiş olarak doğuyor. Fakat katilimizin koku duyusu ne kadar iyiyse, kendisi bir o kadar da duygusuz bir karaktere sahip. En güzel kokulu parfüm yapma hırsıyla odaklanan katilimiz, bununla da yetinmiyor ve kusursuz parfüm için insan tenine ihtiyaç duymaya başlıyor. İşte filmimizin ilginç yanı da tam burada başlıyor ve sürüyor. İlk izlediğimde çok etkilenmiştim, ikinci izleyişimde de bir o kadar etkilendiğim nadir filmlerden. Çok farklı ve biraz da fantastik bir hikaye izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Koku: Bir Katilin Hikayesi - Perfume: The Story of a Murderer

filmine yorum yap!
Bülent K.
01 Aralık 2022
Sıkı Üye
Uzun zaman önce izlemiştim, etkilendiğimi hatırlıyorum, tekrar izlemek için fırsat kolluyorum. Güzel filmdi.
kayıp B.
17 Ağustos 2022
Konusu ilginç ama konuyu hiç işleyemediklerini düşünüyorum, hele ki filmin sonu berbattı... Adamı çarmıha gerip idam etselerdi bile tahmin edilebilir bir son olurdu ama en azından filmdeki sondan daha iyi olurdu... Filmin sonunu görünce zamanım boşa gitmiş gibi hissettim, canım sıkıldı.
UĞUR D.
19 Mayıs 2022
Çaylak
Gördüğüm en ilginç film ve sanat eseri resmen... Mutlaka hemen izlemelisiniz.
Buket D.
20 Mart 2022
Sıkı Üye
Yıllar önce izlediğim, her gördüğümde de bir garip hissettiren film.
Mel
16 Mart 2022
Usta Yorumcu
Duygusuzluğun tam anlamıyla ne demek olduğunu gösteriyor. İlk başlarda gerçek bir hikayeden uyarlandığını düşünmüştüm fakat sonunu fazla fantastik buldum. Süresi uzun, izlettiriyor ve akılda kalıcı olacağını düşünüyorum.
Henry Chinaski
28 Aralık 2021
Çaylak
Tek kelimeyle harika bir eser.. Bu kalitede filmleri ''Z'' kuşağı asla kaçırmamalı.. Lakin dönemlerinde metafor zırvalıklarından başka film çekilmiyor.
Hayri S.
28 Aralık 2021
Sıkı Üye
Ailecek izlenmez. Abartıldığı kadar güzel değil. Sadece konu ilginç. Zaten filmden emin olsalardı filme bu kadar cinsellik eklemek zorunda kalmazlardı.
Sedef K.
10 Aralık 2021
Çaylak
Yıllar önce izlememe rağmen hala filmin kapak resmini gördüğümde filmin fragmanı gözlerimin önünden geçer... tek kelimeyle muhteşem bir filmdi.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Bayıldım! Hannibal'dan sonra hayran olunabilecek bir seri katil daha... İzleyin.
elif ş.
24 Eylül 2021
İnanılmazdı... Artık izlediğim filmlerden uzun bir süre etkilenemem bu filmin üzerine.
Daha fazla yorum21
perfume: the story of a murderer filmi konusuperfume: the story of a murderer filmi yorumlarıperfume: the story of a murderer filmi oyuncularperfume: the story of a murderer filmi fragmanıkoku filmi konusukoku bir katilin hikayesi filmi yorumlarıkoku filmi izledustin hoffman filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.