Kör Nokta 2009 tr-TR

Kör Nokta (2009)

(Dram - Spor)
2009
IMDB
7.7
(10) 4 57 0 5
56
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
30 Kasım 2017
Yaşıtlarından birazcık iri olan ve bu durumla beraber kötü ailesinin de getirdiği kötü bir hayat ile tek başına mücadele etmeye çalışan mahcup bakışlı bir baş rolümüz ve vefalı, iyi kalpli annemiz "Sandra Bullock" var. Annemiz bu çamura düşen altını evlatlık alır ve üzerindeki çamuru silip atar.. Nefis bir dram fakat öyle kasvetli bir dram değil, hani şöyle tatlı dram.. Bazı sahnelerde yüreğiniz yumuşacık olacak.. Taş kalplisiniz demiyorum ama içinde o iyilik yaptığınızda huzur dolan bir tarafı olur ya insanın, heh işte onu sürekli hissedeceksiniz.. "Kaan demişti" dersiniz..

Kör Nokta - The Blind Side

filmine yorum yap!
Küb
09 Haziran 2021
Çaylak
Oyuncular yaşananları o kadar güzel aktarmış ki, filmde duygudan duyguya atladım. Tabi gerçeğe dayanması da daha güzel kılmış :)
Mathilda9
18 Nisan 2021
Sıkı Üye
Gerçekten aşırı iyiydi, izlediğim en iyi filmlerden birisi, oyuncular da çok iyi seçilmiş :) kesinlikle izleyin.
gözleri yaşlı
03 Nisan 2021
Çaylak
Sitedeki en iyi film diyebilirim, ya da En İyi'ye aday olabilir. Çok güzeldi. Ne ara bittiğini anlayamadım bile. Gerçek bir hikayeyi izlemek de insana ayrı bir heyecan katıyor. Kesinlikle izlenmesi gerek.
Eray
31 Mart 2021
Sıkı Üye
Tavsiye için çok teşekkürler. Bu siteden görüp izlediğim filmler arasında en iyilerinden biri, akıp götürüyor, hoş, vakit geçirmelik. Gerçek bir hikaye olması da daha bir cezbediyor, zaman kaybetmeden bu filmi izlemelisiniz.
sıla ö.
13 Ocak 2021
Sıkı Üye
Minik bir iyiliğin nerelere gelebileceğini, bir hayatı nasıl değiştirebildiğini göreceksiniz. Film resmen sizi tüm sıcaklığıyla sarıyor, mutlaka izleyin derim.
Beyz S.
09 Aralık 2020
İzlediğinize pişman olmayacağınız bir film. Bitince kendinizi gülümseyerek bulacağınız gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama, yumoş bir film.
kemal K.
10 Eylül 2020
Genel olarak oyuncuların yerine konunun daha ön planda olduğu, idare ederin 1 üstü bir film.
Aşkın K.
26 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Sandra Bullock'un belki en iyi işidir. Sert ama duygusal, müthiş bir karakter. Gerçek hikaye olması ilgi çekiyor. Güzel bir hafta sonu filmi olur.
Miraç I.
06 Nisan 2020
Usta Yorumcu
Micheal Oher'ın gerçek hayat hikayesiymiş. Gerçekten yaşanmış olması bir insanın, hayatının nasıl değiştiğini anlatan müthiş bir filmdi.
Zero Cool
26 Ocak 2018
Çaylak
Önyargılarınızın kırıldığı, küçücük bir hayata dokunuşla hayatın nasıl yön değiştirdiğini görebileceğiniz bir film..En sevdiklerimden
Daha fazla yorum0

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.