Köy 2004 tr-TR

Köy (2004)

(Gerilim - Dram - Gizem)
2004
IMDB
6.5
(18) 3 91 0 5
67
24
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
IMDB
6.5
BU FİLM
19b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Eylül 2018

Günler önce aranızdan benim de adaşım olan "Kaan Kara" bana bu filmi izlemem için tavsiye olarak göndermişti. Hemen listeme aldım ve az önce izleme fırsatı bulabildim ve diyorum ki: İşte bana böyle filmler ile gelin, çok teşekkürler Kaan! Şimdi hemen filmimize geçmek istiyorum. Ormanın tam da ortasında huzurlu insanların yaşadığı bir köy düşünün. Köyü çevreleyen bu ormanda ise bazı yaratıklar yaşıyor. Fakat köylüler, bu yaratıklar ile anlaşarak "Siz bizim sınırlarımızı işgal etmeyin, biz de sizin" tarzı bir anlaşma yapıyor. Fakat bu sınır biraz zorlanınca işler biraz değişik bir hal almaya başlıyor ve film bundan sonra yakanıza yapışıp sizi sonuna kadar sürüklemeyi başarıyor... Kendime "Nasıl izlememişim!" diye kızdığım bir film oldu bu. Çünkü bu filmde uzun zamandır gördüğüm en iyi senaryo ve en iyi kurgu ile karşılaştım. Film çok sade ve çok dingin ilerliyor. Normal oyunculuklar ve çok basit replikler barındırıyor fakat tüm bu etkenlere rağmen deli gibi bir gizem ve deli gibi bir merak duygusu sizi sonuna kadar götürüyor. Bittiğinde ise benim şu an buraya yaptığım gibi içinizi dökecek bir yer ya da birilerini arıyorsunuz. İzledikten sonra söyleyecekleriniz olursa buraya tıklayarak Instagram hesabımıza uğrayabilirsiniz. Hadi bu filmi şimdi izleyip gelin ve aşağıya yorumunuzu bırakın... Hadi tadını çıkarın!

Köy - The Village

filmine yorum yap!
Mary\'ss
19 Ekim 2021
Bunca yıldır ters köşe, gerilim tarzında filmler izlerim, bu filmi izlerken uyuyakalmışım. O kadar sıkıcıydı ki resmen vakit kaybı… 2/10
Melisa G.
19 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Oyuncular bir hayli iyiydi, film daha kısa olmalıydı. Güzel bir havası vardı fakat uzatılmıştı. Gerilim hiç yok denilebilir. Çok fazla ters köşe olunacak bir film değil. İzlenir mi? vakit geçirmek için evet.
Serkan B.
08 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Daha önce izlediğimi unutup sonra izle'ye eklemişim. Hatırlayacak kadar tekrar izledim. Kurgu güzel, yavaş ilerliyor ancak konu iyi ve güzel işlenmiş. Brody ve Bryce, oyunculukları ile izlettiriyorlar. İzlenmeye değer.
Bedia
05 Nisan 2021
Çaylak
İzlerken çok sıkıldım, birkaç sahne dışında hiç gerilmedim.
ayten Y.
27 Şubat 2021
Usta Yorumcu
Öncelikle filmin başında, acaba bu hikayeyi nasıl ilerletebilirler diye merak ettim. Film sanki katman katmandı ve son ana kadar hikaye yavaş yavaş açılıyor. Bazı sahnelerde bunu tahmin etmiştim deseniz bile sonrasında değişik olaylar oluyor ve tekrar şaşırıyorsunuz.
NevermoreDotA M.
28 Kasım 2020
Sıkı Üye
Film izlerken her zaman hikayenin geçtiği zamanı tahmin eder, olay örgüsünü kafamda filmdeki hikayenin geçtiği zamana dayalı kurarım. Bu filmde bunu beceremedim sebebini de mükemmel finaliyle anladım... Yönetmenin 6. his filmini de çok beğenmiştim. 7/10
Resul A.
28 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Sürprizlerle dolu, insanı hayrete düşüren olmasa da fena sayılmayacak bir olay örgüsüne sahipti ancak işlenişin, beklenilenden de ağır olması ve filmin bir hayli uzatılması; genel anlamada sıkıcı bir film olmasına sebep olmuş.
Umut Ö.
21 Mayıs 2020
Sıkı Üye
Olumsuz yorumlar sizi etkilemesin. Öyle beyin yakmaz fakat sürprizli, bence anlamlı.
Zümra K.
26 Nisan 2020
Çaylak
Çoğu filmin vermek istediği bir mesajı olduğuna inanırım. Ama bu beni hayal kırıklığına uğrattı. Belki zaman geçirmek için arkanıza yaslanıp izleyebilirsiniz ama sevmediğimi söyleyebilirim.
Mehmet K.
11 Nisan 2020
Çaylak
Değişik bir film. Bazı saçmalıkları var. Fakat güzel işlenmiş.
Daha fazla yorum8
köy filmiköy filmi konusuthe village filmithe village filmi konusufilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigerilim filmlerigizem filmleridram filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.