Love Wedding Repeat 2020 tr-TR

Love Wedding Repeat (2020)

(Komedi - Romantik)
2020
IMDB
6
(10) 2 37 0 5
21
16
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
10 Nisan 2020

Filmimiz, kız kardeşinin düğününde hiçbir aksilik çıkmaması için elinden geleni yapan bir adamın yaşadıklarını konu alıyor. Adamımız bir yandan bu mutlu gün bozulmasın, tatlar kaçmasın diye uğraşırken bir yandan da 2 yıl önce aşık olduğu kızı görüyor ve tekrar vuruluyor. İşte filmimiz de, bu süreci eğlenceli, komik ve yer yer de romantik bir şekilde işliyor... Öncelikle fragmanını izlediğimde "Çok tatlı bir film geliyor..." diye düşündüğüm bu filmi bugün Netflix'te yayınlanır yayınlanmaz hemen izledim ve tahminlerimde yanılmadığımı gördüm. Çünkü film gayet keyifli, yer yer eğlenceli ve dozu iyi ayarlanmış bir romantik komediydi. Tabi ki de çok büyük beklentiler ile izlemeyin fakat şöyle 1 buçuk saati keyifli ve gülümseyerek geçirmek istiyorsanız bu filme bir şans verin derim. Eşiniz ya da sevgiliniz ile bir şeyler izlemek istiyorsanız da buraya tıklayarak "Sevgili ile İzlemelik" film tavsiyelerime göz atabilirsiniz... Yorumunuzu aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!  

Love Wedding Repeat - Love Wedding Repeat

filmine yorum yap!
lemans
20 Temmuz 2022
Çaylak
Filmi pek beğenemedim, daha iyi romantik komediler mevcut. Onlara bakılabilir :)
Zeynep E.
27 Ocak 2022
Çaylak
Beğenmediğim bir film oldu. Çok yavaş akıyor, senaryosu klasik. Çok daha güzel bir şey beklerdim.
E.N.A.
06 Ocak 2022
Usta Yorumcu
Tamamen çerezlik bir film. Sam Claflin hatrına seyrettim. Netflix yapımı olduğu için çok fazla da bir beklentim olmadığı için beni üzmedi.
Zeynep
06 Ekim 2021
Sıkı Üye
Çok beklentiye kapılmadan izlenebilecek hafif ve ortalama bir netflix yapımı olmuş. Boş vakti değerlendirmek için bence yeterli ama bir tık üstünde olsaydı daha iyi olabilirdi.
ayten Y.
12 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Aslında işlediği konu ve filmin ortasında yapmaya çalıştığı şeyin tatlı olduğunu düşünüyorum. İşleyişi biraz zayıf olsa bile, boş bir zamanda izlenilebilir.
ersin E.
03 Şubat 2021
Tek bir mekanda geçen sıkıcı ve oldukça yavaş bir filmdi. 6 puan bence fazla olmuş.
Hypatia
21 Ocak 2021
Sıkı Üye
Açıkçası 6 yüksek bir puan olmuş. Hikaye bilindik, komedi dozu düşük, oyuncular da izlettirmeye yetmiyor. Bittiğinde zaman kaybı olarak gördüğüm bir film oldu.
Tuana
03 Temmuz 2020
Beğenmedim. Konusu aslında hoş ama izlerken fazlasıyla sıkıldım.
Tuğçe U.
25 Nisan 2020
Pek beğenmedim, zaman kaybı diyebilirim daha iyilerini izlediyseniz size de öyle gelecek.
Aşkın K.
10 Nisan 2020
Usta Yorumcu
25 ve 45'te kapatmak istedim. Oyunculuklar çok vasattı. Netflix'in en kötü işlerinden biri. Bir kere bile gülümsetmedi. Bence notu 4.
Daha fazla yorum0
love wedding repeat konusulove wedding repeat oyuncularlove wedding repeat yorumlove wedding repeat izlenetflix filmlerien yeni netflix filmlerien yeni filmler2020 filmlerifilm önerileri 2020romantik komedi filmleri 2020komedi filmleri 2020komedi filmi önerileri 2020

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.