Memoir of a Murderer 2017 tr-TR

Memoir of a Murderer (2017)

(Gerilim - Dram)
2017
IMDB
6.9
(10) 4 47 0 5
43
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
18 Ocak 2018
Tadını kaçıracağını düşündüğüm için bu filmin konusu hakkında size pek detay vermeyeceğim. Sadece Şener Şen'in nefis Kabadayı filmini hatırlayın. İşte bu filmimizdeki adamımız da aynı dertten muzdarip, yani Alzheimer. Anlık kasılmalar ile bazen birkaç dakika önce ne yaptığını bile unutuyor. Bu da beyin yakan olaylara sebep oluyor tabi. Ayrıca film, sonuna kadar size "Katil kim?" sorusunu da sorduruyor. Tabi cevapsız da bırakmıyor. Süresinin biraz uzun olması dışında Güney Kore sinemasının nefis örneklerinden biri bu film benim için. Cinayetler, gizemler ve dahası sizi bekliyor. Hadi tadını çıkarın!

Memoir of a Murderer - Memoir of a Murderer

filmine yorum yap!
Mustafa
28 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Alzheimer'lı bir seri katil filmi zaten konu olarak muhteşemken başroldeki amcamızın oyunculuğu da filmi bambaşka bir yere taşımış. Filmin içinde sürekli emin olamadığınız bir şeyler oluyor ve başroldeki adamla birlikte doğruyu bulmaya çalışıyorsunuz. Zamanınızı ayırın ve sakin bir şekilde izleyin.
Ayhan B.
20 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Çok çok iyi bi film, izleyiciyi şüpheye düşürüyor. Koreli abiler bu işi çözmüşler, imdb puanına ve kötü yorumlara bakmadan izleyin, tabi kore filmlerini seviyorsanız.
sibel A.
03 Mayıs 2022
Konusu birbirinin aynı filmlerden sıkılanlar için iyi bir alternatif bence... İzlenir.
Gökçen Y.
05 Aralık 2020
Usta Yorumcu
Bugüne kadar burada aldığım tavsiyeyle izleyip de pişman olduğum bir film yok diyordum ta ki bu filmi izleyene kadar. Hiç sevemedim zor bitirdim. Ben bir daha kore filmi izlemesem iyi olacak :)
Gökhan Özkol
15 Eylül 2020
Usta Yorumcu
En başta filmin ismini çok beğendim, kitap ismi gibi olmuş. Baştan sona akıcı şekilde ilerleyen, seyirciyi çeken bir yapım olmuş. İyi seyirler.
Yigittheripper
20 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Güney Kore sinemasının ispanyol sinemasına benzeme çabasının en güzel örneğidir bu film. Beyin yakar merak uyandırır gayet güzel filmdir, diğer önerilerim "El Cuerpo", "Fractured", "Cotratiempo" (Hepsi sitede var)
mujdat D.
01 Nisan 2020
Çaylak
Filmin sonunda ekrana birkaç dakika boş boş bakacaksınız. Fena beyin yakar! Sonuna kadar sabır :)
JuLy
24 Nisan 2019
Çaylak
Harika!
alperekener
04 Eylül 2018
Çaylak
Kendini izlettiren, akıcı, güzel bir film daha... Fakat "beyin yaksın" kategorisi için biraz zayıf kaldığını düşünüyorum. Öngördüğümüz birçok olayın gerçekleştiğini görebiliriz. Bu beklentiyle izlenmediği sürece başarılı bir film.
Aytek S.
02 Eylül 2018
Usta Yorumcu
çok güzeldi kaldı ki ben uzakdoğu filmleri sevmem
Daha fazla yorum0

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.