Oblivion 2013 tr-TR

Oblivion (2013)

(Aksiyon - Bilim Kurgu)
2013
IMDB
7
(13) 4 179 0 5
170
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
02 Aralık 2017

Farklı bir dünya tadında nefis bir film tavsiyesi geliyor! Üstelik Tom Cruise'umuz da baş rolde... Dünya bitmiş, insanlar ise Titan'a taşınmışlar. Dünyadaki kalan suyu ise enerji elde etmek için dev makineler ile dönüştürmeyi akıl etmişler. Fakat dünya tehlikeli bir gezegen halini almış. İşte tam da burada devreye Tom abimiz giriyor ve amacı enerji elde eden bu okyanus üzerindeki devasa türbinleri korumak. Sonraları ise iş çok karışıyor ve filmin beyin yakan kısımlar baş gösteriyor... İlk izlediğimde Tom Cruise'un her şeyden kaçıp gittiği o yeşil huzurlu bölgeden çok etkilenmiştim. İzlediğinizde muhakkak sizi etkileyen sahnelerden biri olacak. Daha da anlatmayayım da geç olmadan filme dalın. E hadi tadını çıkarın!

Oblivion - Oblivion

filmine yorum yap!
Axinel
22 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Bazen hayatımın da aynı bu filmdeki gibi olduğunu düşünüyorum. Tavsiye mi; kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
10 üzerinden 10 film, izleyin pişman olmazsınız.
büke alayunt
29 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Tom Cruise ve yine mükemmel bir film. Bilim kurgu izlemek isteniyorsa kesinlikle izlenmeli..
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Bilim kurgu tavsiyesi isteyenlere ilk sırada önerdiğim filmlerden birisi... Tavsiye ederim.
ayten Y.
05 Mart 2021
Usta Yorumcu
Normalde 2 saat ve üzeri olan filmlerde sahnelerin aşırı uzatıldığını görüyoruz ama bu filmde o yok ve tüm sahneler çok iyi. Film biraz kafa karıştırıyor ama boşluk bırakmıyor ve her şeyi açıklıyor. Bilim kurgu filmi olduğu için tüm sahnelerde mantık aramamak gerek. Kendi yarattığı evrende her şeyi açıklaması yeterli.
Kutay E.
26 Kasım 2020
Çaylak
Bence fikir ve oyuncular olarak güzel bir yapım fakat bunu filmde iyi işleyemeyince nasıl bu güzel konsept boşa çıkar bunu görüyoruz... Kötü değil yanlış anlamayın fakat süre bakımından konuyu çok hızlandırmışlar, keşke biraz uzun olup daha detaylandırarak anlatılsaydı.
bendensewolmaz
28 Ağustos 2020
Çaylak
Olayı doğru düzgün anlatmalılardı. Olayların sonunu tahmin etmek, karakterlerin ne yapacağını bilmek filmin tadını kaçırıyor.
eowyn
13 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Olay biraz saçmaydı. Pek çok olayın altı doldurulmadan kabul ettirilmeye çalışılmış, biraz anlatsalardı belki daha iyi olabilirdi. Sürekli gergin müzik veriyorlar gerilecek bir şey olmuyor. Sonlara doğru düzelir dedim daha da saçmaladı. Edge of Tomorrow'dan sonra büyük bir heyecanla izledim ama beğenmedim. Vakit kaybıydı.
Kardelen Ç.
24 Nisan 2020
Beklentimin biraz altındaydı. Nedense oyunculukları ve sahne çekimlerini soğuk buldum, film beni içine çekemedi bir türlü. (Ki Morgan Freeman çok severim normalde.) Verilmek istenen mesaj güzeldi ama benzer konuların daha iyi işlendiği filmler izledim diyebilirim. 6/10
Arşivci
28 Mart 2020
Sıkı Üye
Dünyayı tamamen makinelerin yürütemeyeceğini, insan gücüne ve beynine ihtiyaç duyulacağını konu alan, fakat insan beyninin de bir yere kadar kontrol edilebildiğini gösteren bir film. Film baştan sizi farklı bir yola sokuyor fakat sonra işler değişiyor.
Daha fazla yorum3
oblivion konusuoblivion izleoblivion oyuncularoblivion yorumoblivion yorumlarbilim kurgu filmleribilim kurgu filmi önerilerien iyi bilim kurgu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.