Ölüm Günün Kutlu Olsun 2017 tr-TR

Ölüm Günün Kutlu Olsun (2017)

(Gizem)
2017
IMDB
6.5
(33) 4 190 0 5
175
15
İZLEDİM
SONRA İZLE
33 Yorum
IMDB
6.5
BU FİLM
13b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Ocak 2018
Size buralarda da çok yakın zamanda tavsiye ettiğim film Before I Fall'ı hatırlayın. İşte bu iki film de aynı konuyu, "Kısır Döngü" olayını işliyor. Üniversiteli bir kızımız var. Kendisi bir katil tarafından korkunç bir şekilde öldürülüyor ve o da ne? Gözünü yine aynı sabaha açıyor. Öldürüldüğü gün yaşadığı her şeyi tekrar baştan yaşamaya başlıyor. İşte film sizi tam da burada içine çekmeye başlıyor. Sizi sürekli tetikte tutuyor ve her karaktere "Katil" gözüyle bakmaya başlıyorsunuz. Film beni fazlasıyla germeyi başardı ve beklentimin çok da üzerinde çıktı. Sağda solda "Korku" diye de geçiyor fakat bana sorarsanız korkuluk bir durum yok. Sadece biraz beyniniz yanabilir ve fazlasıyla da gerilebilirsiniz. Bunun yanında biraz komedi, biraz aşk bile var... Hadi tadını çıkarın!

Ölüm Günün Kutlu Olsun - Happy Death Day

filmine yorum yap!
Furkan Y.
14 Ağustos 2022
Merak uyandıran güzel, zevkli bir filmdi. İzlemenizi tavsiye ederim.
Emetullah A.
02 Ağustos 2022
İzlerken aşırı gerildiğimi söyleyemeyeceğim. Yer yer komik sahneleri de olan izlemesi keyifli bir filmdi. Çok fazla bir beklentiye girmeden izlenebilir.
matmazel
10 Haziran 2022
Çaylak
Normal, öylesine bi film arıyorsanız izlenir çok da sağlam alt metinli değil, niye-nasıl diye sorgulamadan izlenir.
Umur E.
09 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Eh.. Yer yer eğlendirmeyi ve güldürmeyi başardı ama hani lisede okulun bitmesine yakın tahtadan film açılır ya, işte bu film de o ortama mükemmel gider. Bana hitap etmiyor ve birini öldürüp cinayet mahallinden elini kolunu sallayarak kafeye gitmesi de çok saçma olmuş. İyi değil ama denk gelirse izlenebilir..
SPOILER [GÖSTER]
Ayhan B.
06 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Burada kötü diyen adamlara aldanmayın, tarzının çok ötesinde, seyir zevki yüksek bi film, izleyin, pişman olmazsınız.
Beyza Y.
01 Ocak 2022
Sıkı Üye
Döngü serisini izledim arkadaş ortamı izlenecek kıvamda gayet güzeldi, ben beğendim, hatta 2-3 kez de izledim başarılı.
Yağız Şimşek
24 Aralık 2021
Sıkı Üye
Döngü filmlerinde en önemli unsur sürekli aynı konuyu işleyen filmin seni sıkmamasıdır. Ama bu film bunu başaramıyor. Daha 3. günden sıkılmaya başlıyorsun. Ayrıca oyunculuklar ve çekimler de kalitesiz ve berbat. Sonundaki de ters köşe falan değildi. Sen sinema evreninde bu kadar şaşırtıcı, etkileyici ve güzel ters köşeler varken gelip de bu filmdeki SAÇMA sahneye ters köşe diyemezsin. Bu kadar berbat ve sıkıcı bu film ne bu siteye yakışıyor ne de kendisine film denmesine.
Kaarlonan I.
15 Aralık 2021
Çaylak
Türüne komedi-gerilim tarzı diyebilirim. Senaryo farklı ve eğlenceli.
Im Negan
24 Ekim 2021
Çaylak
Döngü filmlerini seviyorsanız, üstüne biraz gerileyim biraz da eğleneyim istiyorsanız bu film tam size göre. Ben izlerken güzel vakit geçirdim, öneririm.
Daisy Y.
07 Ekim 2021
Sıkı Üye
Ciddi bir şekilde ilerleyen zaman döngüsü filmlerinden değil, bence daha hafif ve eğlenceli olmuş. Aynı günü yaşayan filmleri seviyorsanız ve çok beyin yakmasın, kolay anlayabileyim diyorsanız iyi bir seçim olur, 2. filmi de var.
Daha fazla yorum23

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.