OtherLife 2017 tr-TR

OtherLife (2017)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2017
IMDB
6.4
(29) 3 160 0 5
126
34
İZLEDİM
SONRA İZLE
29 Yorum
IMDB
6.4
BU FİLM
76b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
11 Temmuz 2019

Hemen şimdi şöyle bir düşünün; bir ilaç alıyorsunuz ve gözlerinizi kapattığınızda kendinizi birden muhteşem bir doğanın içinde spor yaparken buluyorsunuz. Ya da istediğiniz başka bir yerde. Üstelik burada aylar, yıllar geçirseniz bile, gözlerinizi açtığınızda henüz 1 dakika geçmiş oluyor. Nasıl? Müthiş değil mi ama? İşte filmimiz de bunu konu alıyor. İnsan beyninde sanal bir gerçeklik oluşturup zaman algısını değiştiren bir biyolojik kod geliştiren genç bir dehamız var fakat hükümet "hapishanelerimiz doldu, gelin bu olayı mahkumlara uygulayalım, 10 yıllık hapsi 10 dakikada çözelim" diyor ve işler karışmaya başlıyor... Öncelikle "Black Mirror" dizisini izlediyseniz, film size bir BM bölümü gibi gelebilir. Fakat eğer öyle gelecek bile olsaydı bence BM dizisinin en iyi ilk 3 bölümü arasına girerdi. Beyin yakan kısımları, sürprizleri, ufuk açıp düşündüren sahneleri ve senaryosu... Bu film gerçekten beklediğimden daha iyi çıktı. Dün gece izlememe rağmen 1 gündür aklımdan çıkmıyor. "Acaba" deyip gerçek olma ihtimalini bile düşünmedim değil... Yorumunuzu mutlaka aşağıya bırakın, hadi tadını çıkarın!

OtherLife - OtherLife

filmine yorum yap!
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Black Mirror tadında harika bir film. Bu tarz güçlü teknolojik alt yapıların bulunduğu filmleri çok seviyorum.
Saliha E.
17 Ekim 2021
Çaylak
Konusu ve verdiği mesaj güzel fakat biraz ağır işlenmiş, eğer daha hareketli işlenseydi yüksek IMDB alabilirdi.
Ayşegül A.
10 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Bu tarz filmlere bayılıyorum ama sanki bu konu farklı bir şekilde işlenebilirdi. Durağan ve gereksiz sahneler çok fazlaydı. Sonuna kadar izlemeyi başaranlar sayıca fazla olmayacaktır ama yine de konu itibariyle izlenebilir.
drsecil
25 Temmuz 2021
Çaylak
Konusu güzel ancak durağan ilerlediği için çok da keyif alarak izlemedim..
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Çok iyiydi iyi olmasına ama biraz da sıktı beni. Yine de izlemeye değer.
Kaan A.
15 Mayıs 2021
Sıkı Üye
İspanyol sineması gerçekten de harika. Çok çarpıcı konular seçiyorlar. Bu film de öyle ama konusu dışında pek bir sade. Black Mirror bölümleri gibi kısa olsaydı belki sonunu getirebilirdim.
melisasas
20 Nisan 2021
Çaylak
Sonu pek tatmin edici değildi ama bu türü sevenler yine de beğenir, bence de güzeldi.
Eren K.
18 Nisan 2021
Ben sevdim, gerçekten sürükleyici bir filmdi, kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim, izledikçe sarıyor.
Tuanna C.
06 Nisan 2021
Sıkı Üye
O neydi öyle ya... İzlerken biraz sıkıldım durağan bir filmdi ama konusu falan müthişti, tavsiye ederim.
tuuba
04 Nisan 2021
Çaylak
Bu tarz konusu bilim kurguya yakın şeyleri genelde sevmem. Bazen kurgusuna ya da oyuncularına bakıp da izleyebiliyorum, bu da aşırı sıkıcı olmasa da durağan bir filmdi. Etkilenmedim hatta yıldım bir yerde uzattıkça uzattılar. Azıcık da gerilim vardı ve en büyük sorun; neler döndüğünü asla anlayamadım. Sonlara doğru baya arap saçına döndü, bu kadar anlaşılması güç filmleri de sevemiyorum maalesef ama ilginç bir konusu var, bu da izlenebilir kılıyor herhalde.
Daha fazla yorum19
otherlife konusuotherlife yorumlarotherlife izleotherlife oyuncularjessica de gouw filmleri2017 filmleribeyin yakan filmlerbilim kurgu filmleribilim kurgu filmi tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.