Proje X 2012 tr-TR

Proje X (2012)

(Komedi - Gençlik)
2012
IMDB
6.7
(7) 4 72 0 5
66
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
7 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
30 Ocak 2018
Filmimiz, okuldaki popülaritelerini arttırmak için bir doğum günü partisi veren 3 arkadaşın içine düştükleri çılgın durumu konu alıyor. Gençlerimiz bir parti düzenliyor ve bu partiye bir anda yüzlerce kişinin akın etmesiyle işler çığrından biraz çıkıyor. Vizyona girdikten sonra kısa süre içinde dünyada çoğu farklı yerde düzenlenen partilere ilham kaynağı olmuş acayip keyifli bir film izleyeceksiniz. E hadi toplayın arkadaşlarınızı da bu filmin tadını şöyle iyice bir çıkarın!

Proje X - Project X

filmine yorum yap!
Miraç I.
18 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Çok uzun zaman önce avrupa muhabbeti diye bir film izlemiştim onu da çok eğlenerek izlemiştim, bu da ikinci oldu. Başta sıkıcı gelse de sonradan eğlenceli olan bir film.
corvoattano
24 Aralık 2020
Çaylak
Ergen filmi. Ergenken izlenilmeli, güzeldir, ben öyle yapmıştım. 25 yaşından sonra kesinlikle yaramaz, zaman kaybı olur.
donduran ö.
17 Kasım 2020
Sıkı Üye
Bittikten sonra 'keşke orda olsaydım' dedirten film :)
Kaan A.
06 Kasım 2020
Sıkı Üye
Film elbette kurgu ama esinlendiği özellikle en sonda Costa'nın büyük gözlüklerle tv'ye çıkıp sunucuyu partiyi davet ettiği sahne bir uyarlama. Esin kaynağı olan hikayede liseli popüler çocuğumuz parti düzenliyor oldukça da büyük bir parti öyle ki diğer mahallelerden gelenler bile oluyor. Arabaların üzerinde zıplayan gençler tvde yer alıyor. Bu olaylardan sonra parti boy'umuz parti gözlüğüyle bir muhabirin yanında özür diliyor. Tv sunucusu kadın gözlüğünü çıkarmasını söyleyip onu azarlıyor. Tabi alfa parti boyumuz buna rest çekiyor ve gözlüğü çıkarmıyor. İşte film de bu olaydan esinlenmiştir. Bir de arkadaşlar Ortadoğu'da yaşayıp böyle bir parti veremediğiniz için üzülüyorsanız üzülmeyin. Bu bir maymunun asla bir ceylan avlayamayacağım diye üzülmesine benziyor :)
Yigittheripper
09 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Lise yıllarında izlediğim ve akıllarda shot sahnesiyle kalan gençlik yapımı. O zamanlar sevmiştim filmi şimdi izlesem nasıl değerlendiririm bilemiyorum tabi.
Limon
25 Temmuz 2020
Çaylak
Of çok iyiydi ama türkiye'de asla böyle bi parti yapamayacağım için ağlayarak izledim :"")
ümit C.
26 Temmuz 2018
film efsane bir film ama abartılarla dolu

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.