Senkronik 2019 tr-TR

Senkronik (2019)

(Bilim Kurgu - Gizem)
2019
IMDB
6.2
8
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
7 Yorum
1s 42dk
IMDB
6.2
BU FİLM
4.4b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
27 Haziran 2021

Aranızdan Kenan'ın tavsiyesiyle izlediğim bu film; New Orleans'da sağlık görevlisi olarak çalışan 2 yakın arkadaşın, karşılaştıkları bir dizi 'gizemli' vakalardan sonra yaşadıklarını konu alıyor. Adamlarımız 'kimyasal' bağlantılı bu vakalarda çok acayip şeylere şahitlik ediyorlar ve "Zaman Yolculuğu" konusu da işin içine girince olaylar biraz karışıyor... Öncelikle her zamanki gibi size karşı dürüst olayım; bu filmin bazı yerlerinde sıkılabilir, hatta yer yer filmden kopabilirsiniz, fakat filmin temelindeki konu öyle ilginç ve merak uyandırıcı ki, bence diğer o mantık hatalarını da görmezden gelin ve sadece temelindeki bu uçuk 'fikir' için bu filmi izleyin. Sinemada böyle orijinal şeyleri çok nadir görüyoruz, bu yüzden bir şans vermenizi çok istiyorum. Benim dikkatimi çekmeyi başardı. Daha iyi işlenebilseydi kesinlikle en iyi bilim kurgu filmleri arasında yer alabilirdi fakat bu haliyle da fazlasıyla akılda kalıcı... Yorumunuzu çok merak ediyorum, aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!  

Senkronik - Syncronic

filmine yorum yap!
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Çok basit işlenmiş bir film, fikir de bana çok enteresan gelmedi. Çok gördük. Ağır da gidiyor. Yani çok sıradan.
Genel İzleyici
16 Ağustos 2021
Çaylak
Konusu farklı olduğu için izlenebilir ama bende gerçekçilik uyandırmadığı için tatmin etmedi.
tayfun D.
28 Temmuz 2021
Buna bilim kurgu diyenin, ima bile edenin alnının ortasına sıkarım :) Tavsiye etmiyorum.
rıdvan K.
15 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Beklentiniz düşük olursa idare eder bir film.
Özlem Ç.
30 Haziran 2021
Sıkı Üye
Bu kadar ilginç bir konunun bu kadar sıkıcı işlenmesi hayal kırıklığı yarattı. Zamanda yolculuk konulu filmlere hayranlığım nedeniyle büyük bir hevesle izlemeye başladım, ne yazık ki sonunu zor getirdim.
Kenan B.
27 Haziran 2021
Çaylak
Into the Badlands dizisinin oyuncularına bakarken rastgele bulduğum bir filmdi bu, Türkiye'de pek fazla bilinmiyor. Başka bir yönetmen çekse zamanda yolculuk adına yapılmış en iyi filmler arasında yerini alabilirdi.
Kazım U.
27 Haziran 2021
Sıkı Üye
Ben böyle farklı işleri beğeniyorum. Coma filminden de bu tadı almıştım bu filmi de birkaç ay önce izledim ve yine ilginç bir tat aldım. Kaan 'Daha iyi işlenebilseydi kesinlikle en iyi bilim kurgu filmleri arasında yer alabilirdi' cümlene yürekten katılıyorum. Ben bu filme, yaşattığı ve düşündürdüğü ilginç şeyler ve zamanda yolculuk gibi sevdiğim bir konuyu da içine aldığı için 6,9/10 veririm.
syncronic filmi konususyncronic film konususyncronic konususyncronic yorumsyncronic filmi yorumlarzamanda yolculuk filmlerisenkronik filmi konusubilim kurgu filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.