Shot Caller 2017 tr-TR

Shot Caller (2017)

(Dram - Suç)
2017
IMDB
7.4
(13) 4 89 0 5
83
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
03 Mart 2018

Filmimiz, alkollü araç kullandığı ve bir kişinin hayatını kaybetmesine sebep olduğu için hapishaneye düşen iyi bir aile babasını konu alıyor. Fakat adamımız hapishaneye düştükten sonra o iyi aile babası kimliğinden pek iz kalıyor mu? Hayır. Çünkü adamımız hapishanede çok farklı bir dünya ile karşılaşıyor ve ister istemez artık o dünyanın bir parçası oluyor... Film, beklentimin üzerinde çıkarak beni şaşırttı. Hapishane ve çete hayatını nefis bir şekilde ele alan film, bir insanın ortama göre nasıl değişebildiğini çok iyi bir şekilde gösteriyor. Biraz dram, biraz suç ve iyi oyunculuklar. Hadi tadını çıkarın!

Shot Caller - Shot Caller

filmine yorum yap!
Yiğit Y.
04 Ocak 2024
Daha iyi hapishane filmleri izledim ama buna rağmen izlenebilecek bir film. İzlediğinize pişman etmez ama aşırı mutlu da etmez karar size kalmış.
Alperen
20 Ekim 2023
Usta Yorumcu
Kısacası siz siz olun, alkollüyken araç kullanmayın :D
Kaan A.
27 Ağustos 2023
Sıkı Üye
Jaime Reyiz'in (Evet Nikolaj Costar Waldau da kim) beyaz yakalı imrenilecek hayatından sonra çete hayatında olmasını izlemek iyiydi. Hikaye anlatımı daha doğrusal olsaydı ve hapishane sahnelerini daha fazla görseydik daha ilgi çekici olurdu, sonuçta hapishane dediğin değişik bir habitat be abi, son olarak oyunculuğu için Jamie Reyiz'e teşekkür etmek istiyorum. Ve hapishane konulu film izleyeceklere ''A Prophet''i de öneriyorum.
Hacer Ö.
06 Aralık 2022
Sıkı Üye
Açıkçası emin değilim filmden... Çok daha iyi hapishane filmleri izledim hatta bunlardan biri de Celda 2112di... Soru işaretlerim çok oldu, 'Beğen' butonuna bastım çünkü atmosfer güzeldi.
Umur E.
01 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Filmde karakterin başından geçenler tek bir hatanın nelere sebep olacağı ve buna adapte olmaya çalışırken hayal edilemeyecek şeyler yaşanabileceğini yani kaderin sınırsız sonuç doğurabileceğini iyi işlemiş, izleyin.
Mehmet A.
21 Mart 2022
Çok güzel filmdi. Sade, kaliteli ve net. Keşke devamı çekilse..
svlittsz
20 Ekim 2021
Çaylak
Karakter gelişimi daha ayrıntılı olsaydı mükemmel olacak bir filmmiş ama böyle de gayet iyi bir film. Oyunculuklar ve ortamın atmosferi iyi. Farklı bir bakış açısı değil ama farklı şeyleri hissettirmeyi başarmış.
Serhat
22 Şubat 2021
Sıkı Üye
Film belki Amerikan hapishanelerindeki gerçekleri anlatıyor olabilir ama çok durağan geçiyor ve başrol oyuncusunu çok başarılı bulmadım. Bence puanı 6,5
Nis M.
29 Mart 2020
Çaylak
Çok güzel bir film, teşekkürler...
Freedom Krueger
24 Ocak 2020
Sıkı Üye
En kral hapishane filmlerinden biri. İzleyin.
Daha fazla yorum3
shot caller 2017shot caller 2017 filmi konusushot caller filmi izle2017 filmleri2017 film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyelerihapishane filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.