Şimdi ya da Asla 2007 tr-TR

Şimdi ya da Asla (2007)

(Dram - Komedi)
2007
IMDB
7.4
(10) 4 116 0 5
115
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
01 Nisan 2018
Filmimiz, kısa ömürleri kaldığı söylenip aynı hastane odasına düşen, farklı hayat biçimleri olan 2 amcamızın yaşadıklarını konu alıyor. İkilimiz acı gerçek ile yüzleştikten sonra kendilerine bir liste yapıyorlar ve başlıyorlar yapılacaklar listesindeki maddelerin yanına birer birer tik atmaya... Film, gerek oyunculukları, gerek ise yer yer dramatik yer yer de eğlence ve espri dolu sahneleri ile beni yakalamayı başardı. Yalnız tek eksisi var, o da görsel efektlerin fazla göze sokulması. Bunun haricinde oturduğunuz yerde size "Ya ben ne yapıyorum? Hayatım geçip gidiyor!" telaşı yaşatacak hüzünlü bir film. E hadi tadını çıkarın!

Şimdi ya da Asla - The Bucket List

filmine yorum yap!
Büşra Ö.
20 Ocak 2023
Çaylak
Çok güzel. Filmde hayatın derin anlamlarını idrak ediyorsun, güldüm de hüzünlendim de... Ben filmi dublajlı izledim ve sanırım Morgan'ı seslendiren Nur Subaşı, sesini çok özledik söylemek istedim..
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Bu ikilinin bir araya geldiği her film seyredilir bence. Genç yaşta seyredilip, her 5 yılda bir hatırlanması gereken bir film.
eray
27 Mart 2021
Usta Yorumcu
Filmde iki duyguyu birden yaşadım; hem duygulandım, hem de mutlu hissettim. Çok değerli ve çok anlamlı bir yapım. Baş roller de şahane, daha ne olsun.
Hypatia
04 Şubat 2021
Sıkı Üye
Yıllar önce izlediğim, kadrosu ve konusuyla aklımda kalan bir film. İki tecrübeli usta oyuncu ve birçoğumuzun sahip olduğu 'ölmeden önce yapılacaklar' listesi. 2 usta oyuncunun bu güzel buluşması bize; anı yaşayıp, hayatın tadını çıkarmamız gerektiğini hatırlatıyor.
eowyn
28 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Güzel, aileyle izlenir ama izlemeseniz de olur. Çok da etkileyici bir film değil.
Zümranur K.
26 Nisan 2020
Çaylak
Hayatta bazı şeylerin değerini mutluluktan uçarken fark edemiyoruz. En sevdiğim aktörlerden biri olan Morgan Freeman’ın başrolde olduğu bu filmi görünce filmin iyi olduğuna inanmıştım zaten ama dostluk ve değer için, bir anlığına da olsa ertelediğiniz ve değer verdiğiniz şeyleri sorgulamanız için, işte iyi film burada.
Arşivci
03 Nisan 2020
Sıkı Üye
Neden "ölmeden önce yapacaklarım" listenin olması gerektiğini yaşatarak anlatan ve kalp durana dek hayatın devam ettiğinin altını çizen koca yürekli güzel bir film. Morgan Freeman ayrıcalığıyla üstelik :)
Kaan K.
05 Nisan 2018
Çaylak
Hayat dolu bir film.
Mert A.
01 Nisan 2018
Sıkı Üye
Morgan'ın kötü filmini gören var mı? Ben hiç görmedim. Kadroda ne zaman Morgan Freeman ismini görsem gözüm kapalı izlerim o filmi ve şimdiye kadarda hiç yanılmadım. Bu filmde diğer tüm filmleri gibi o kadar derin ve iyi ki her insanoğlunun izlemesi gerek.
Berk Ö.
01 Nisan 2018
Sıkı Üye
Çok iyi bir film gerçekten insana hayatını sorgulatıyo kesinlikle izlenmeli.
Daha fazla yorum0
the bucket list 2007the bucket list filmi konusuthe bucket list 2007 filmi oyuncularışimdi ya da asla 20072007 filmlerimorgan freeman filmlerijack nicholson filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.