Solace 2015 tr-TR

Solace (2015)

(Polisiye - Gizem)
2015
IMDB
6.4
16
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
3 Yorum
IMDB
6.4
BU FİLM
5.4b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
18 Haziran 2018
Bu filmi aranızdan "Caner" bana tavsiye etmiş, izleyip beğendim ve şimdi ben de size tavsiye etmeye geldim. Filmimiz, ardında hiç iz bırakmadan kaybolan bir seri katili yakalama sürecini işliyor. FBI, profesyonel bir yardım almak için bir medyumun kapısını çalıyor ve hem vurdulu kırdılı, hem de geleceğin görülebildiği çılgın sahneler böylece başlıyor... Etkileyici, akıldan çıkmayacak bir film mi? Pek değil. Fakat keyifli mi? Keyifli. Sürüklüyor mu? Sürüklüyor. Üzerine bir de kadroda "Anthony Hopkins" olunca ortaya aksiyonlu, gizemi bol bir film çıkıyor. E hadi tadını çıkarın!

Solace - Solace

filmine yorum yap!
Sinan Ü.
23 Ocak 2021
Çaylak
Filmin kategorisinin vurdulu kırdılı yerine etkilesin olması gerekirdi (bence tabii) Anthony Hopkins'e çocukluğumdan beri bayılırım. Bu filmde de yine her zamanki gibi. Lezzetli bi yemek yemiş hissi veriyor ilginç bi şekilde. Sonlarına doğru da aslında filmin dram yönünü de görüyoruz. İzleyin kesin.
FuaT
15 Mart 2020
Sıkı Üye
Başarılı bir yapım, oyuncular harika. Bu da sizi film boyunca ayakta tutuyor.
hanife ö.
13 Ağustos 2018
ilginç, güzel..
solace filmisolace filmi konusuanthony hopkins filmlericolin farrell filmlerifilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigizem filmleripolisiye filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.