Suretler 2009 tr-TR

Suretler (2009)

(Aksiyon - Bilim Kurgu)
2009
IMDB
6.3
(3) 5 57 0 5
57
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
3 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Temmuz 2018
"Matrix" filminde olduğu gibi her gün yatak odanızdaki bir koltuğa uzansanız ve farklı bir robot bedeni içinde gidip günlük işlerinizi yapsanız nasıl olurdu? Mesela ona araba mı çarptı? Hiç sorun değil. Çünkü sadece zihniniz onda, bedeniniz yani asıl siz evde öylece uzanıyorsunuz. Nasıl ama? Çok çılgın değil mi? İşte, filmimiz de tam olarak böyle farklı bir dünyayı konu alıyor... Filmdeki dünya benim dikkatimi çekmeyi başardı. Fakat bu çılgın fikir daha güzel işlenebilir miydi? Kesinlikle. Fakat kötü mü? Tabi ki de hayır. Şöyle farklı bir şeyler izleyeyim diyorsanız bu film tam sizlik olabilir. Üstelik öyle uzun bir film de değil. E hadi tadını çıkarın!

Suretler - Surrogates

filmine yorum yap!
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Çok mükemmel değil ama bilim kurgu seven biri olarak sıkılmadan izledim. Polisiye yanı bilim kurguya göre bir tık daha ağır.
Kutay E.
26 Kasım 2020
Çaylak
Ağır bilim kurgu sevenler çok sevmese de, çoğunluğun beğeneceği bir film diye düşünüyorum. Bruce Willis filme ve aksiyona gayet yakışıyor fakat biraz daha derin senaryo yazılabilirdi tabi, bu şekilde biraz kolay tahmin ediliyor. Aşırı polisiye olmayan bir senaryo ve bilim kurgu sevenler izlesin.
Berkay S.
29 Şubat 2020
Sıkı Üye
Çok ama çok farklı bir konu. İşlenişi de güzeldi. İzleyin.
2009 filmlerisurrogates filmi konususurrogates 2009film önerilerisuretler filmi konususuretler filmi 2009film tavsiyeleribilim kurgu filmleribilim kurgu film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.