Telefon Kulübesi 2002 tr-TR

Telefon Kulübesi (2002)

(Gerilim - Suç)
2002
IMDB
7.1
(18) 4 100 0 5
96
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
IMDB
7.1
BU FİLM
9.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
03 Şubat 2018
Size, 2002 yılında düşük bir bütçe ile ortamlara çıkıp, iyi bir hasılat yaparak dikkatleri üzerine çeken nefis bir film getirdim. Filmimizde, nefis oyunculuğu ile Colin Farrel ve bir de telefon kulübemiz var. Evet. Filmin adından da anlayacağınız gibi, tüm film bir telefon kulübesinde geçiyor. Adamımız caddede dururken hemen yakınındaki bir kulübede bulunan telefon çalıyor ve tüm olay başlıyor. Gerilimi giderek artan nefis ve farklı filmlerden birini izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Telefon Kulübesi - Phone Booth

filmine yorum yap!
Ayhan B.
09 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Orta şekerli kahve tadında bi film, beklentiyi çok yüksek tutmazsanız seversiniz.
Mel
07 Şubat 2022
Usta Yorumcu
Gerilimin hakkını veren bir film. İzlemek için keşke bu kadar beklemeseydim. Tek mekan filmler işte böyle olmalı. Başrolün oyunculuğu muazzam iyi ki izlemişim dedirtti.
Im Negan
22 Ocak 2022
Çaylak
Bu zamana kadar izlediğim en iyi tek mekanlı film oldu kendisi. İzlerken tek bir dakika bile sıkılmadım ve film gerilim dozunu bir an olsun düşürmüyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
eray
09 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Gerçekten tek mekanlı olmasına rağmen sonuna kadar izleyiciyi içine çekiyor, zekice yapılmış güzel bir film.
Serkan B.
01 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Tek mekanlı filmlere iyi bir örnek denebilir. Colin Farrell iyi oyunculuğu ile filmi daha izlenir yapmış. İzleyiniz.
öznurca
16 Haziran 2021
Çaylak
Film tek bir mekanda geçmesine rağmen acayip sarıyor ve gerilim hadsafhada. İzlerken durmadan ben olsam napardım dedim :) Bence kesinlikle izleyin.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Tek mekanlı filmleri izlemeye bu film sayesinde başladım. Arkadaşım tavsiye ettiğinde ulan telefon kulübesinin içinde geçen filmden ne beklersin demiştim. İzledikten sonra da lafımı yuttum.
Hayri S.
21 Mart 2021
Sıkı Üye
Zamanının en güzel senaryolu filmlerinden. Heyecanlı ve sürükleyici bir film. Tavsiye edilir.
Jennifer F.
11 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Bu zamana kadar nasıl izlemedim hayret? Senaryosu, kurgusu ve işleyişi, zekice diyaloglar, etkileyici mesajlar... Tek kelime ile gerçekten mükemmeldi. Film, baştan sonuna kadar bir telefon kulübesinde geçen, tabiri caizse tek mekânda geçen, tahmin edilemeyecek kadar sürükleyici, heyecan verici, gerilim ve gizem yüklü ender filmlerden birisi. Nerdeyse tek başına sırtladığı filmde, oyunculuğu ile müthiş bir performans sergileyen Colin Farrell’i alkışlamak, hatta şapka çıkartmak gerekiyor. Demek ki, küçük bütçelerden de çok büyük işler çıkarılabiliyormuş.
Fidan G.
02 Eylül 2020
Çaylak
Off çok iyiydi. İzlemenizi öneririm. Tamam o kadar da mükemmel değildi bundan güzel tek mekanlı filmler var ama izlemeseniz de çok şey kaybedersiniz.
Daha fazla yorum8
phone booth filmi konusuphone booth filmi yorumlarıtelefon kulübesi filmi konusutelefon kulübesi filmi izlephone booth filmi oyuncularıcolin farell filmleritek mekanlı filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.