The Good Nurse 2022 tr-TR

The Good Nurse (2022)

(Dram - Suç)
2022
IMDB
6.8
10
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
4 Yorum
27 Aralık 2022

Aranızdan Levent'in de tavsiye olarak gönderdiği bu Netflix filmi, 16 yıl boyunca hemşirelik yapan bir adamın gerçek hikayesini konu alıyor. Charles Cullen ismindeki bu hemşirenin gittiği her hastanede bazı garip olayların döndüğü anlaşılınca, dedektifler de bu işe bir el atıyor ve ortaya da buz dağının o görünmeyen yüzü de çıkmış oluyor... Netflix, işlediği olaylar ve konu aldığı kişileri gerçeğe dayanan yapımlarını gerçekten çok başarılı buluyorum. 2 saatlik bu film de onlardan biri oldu benim için... Hareketli, bol aksiyonlu bir film beklemeyin, aksine çok sakin ilerleyen 'vurucu' bir dram filmi bu. Üstelik tamamen de gerçek. Özellikle filmdeki oyunculuklar çok başarılı. Şöyle hem gerçek bir şeyler izleyip, öğrenip kültürlenmek, hem de etkileyici bir şeyler izlemek isterseniz bu filme bir bakın derim... Hadi tadını çıkarın!

The Good Nurse - The Good Nurse

filmine yorum yap!
Hacer Ö.
07 Ocak 2023
Sıkı Üye
Güzeldi, ayırdığım zamana değdi. Gerçek olaylara dayanması da çok etkileyiciydi son ana kadar diken üstünde izledim. Fakat nacizane fikrim başrolümüzün bütün bunları neden yaptığı da bir neticeye bağlansaydı daha etkileyici olurdu yönünde.. İzleyin beğeneceksiniz, bana güvenin.
SPOILER [GÖSTER]
Jeyhun H.
02 Ocak 2023
Harika bir filmdi, beğendim. İzlemenizi tavsiye ederim. Olay örgüsü, oyunculuklar iyiydi.
Levent Ö.
29 Aralık 2022
Son zamanlarda izlediğim en etkileyici filmlerden bir tanesi. Umarım hiçbir insan böyle bir hemşireyle karşılaşmaz.
İsimsiz kişi
28 Aralık 2022
Çaylak
Çok geç kaldın Kaan bu filmi önermekle, çoktan izlendi... Tavsiye ederim.
the good nurse film konusuthe good nurse filmithe good nurse yorumnetflix orijinal filmleriiyi netflix filmlerinetflix film önerilerigerçek filmleryaşanmış filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.