Tron Efsanesi 2010 tr-TR

Tron Efsanesi (2010)

(Aksiyon - Bilim Kurgu)
2010
IMDB
6.8
(9) 4 74 0 5
69
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
9 Yorum
IMDB
6.8
BU FİLM
4.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
11 Şubat 2018
Filmimiz, bir gencin, ortadan kaybolan babasını ararken düştüğü dijital dünyada yaşananları konu alıyor. Birçok kişi bu filme "çerezlik" olarak baksa da durum benim içi pek öyle değil. Film, konusu ve görsel efektleri ile fazlasıyla iyiydi benim için. Hatta "Farklı bir dünya" kategorimi en iyi tanımlayan filmlerden biri bile diyebilirim. Uçuk bir konu ve bunun sonucuna ortaya çıkan şahane bir film izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Tron Efsanesi - Tron

filmine yorum yap!
Melisa G.
22 Haziran 2021
Usta Yorumcu
İzlemesi keyifli, bol animasyonlu hoş bir bilim kurgu film. Daha iyisini yapabilirlerdi ama aldıkları puanla bunu ödemişler zaten.
Miraç I.
09 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Güzel bir filmdi. Görsel efektli farklı bir dünya olarak evet ama konusu sanki biraz yavan kalmıştı..
Serkan B.
24 Nisan 2021
Sıkı Üye
Dijital çağın ve düşüncenin en iyi kurgularından biri. Bir düğme ile kapatılabilecek sonsuz bir sanal yaşam formu tasarımı... Bir çok kurgu-bilim filminde daima insan üstü formlar, dijital canlılar betimlendi ancak bu film biraz daha ötesi ve sizi bekliyor... İzleyin derim. 2 saatin nasıl aktığını anlamayacaksınız.
Merve K.
01 Nisan 2021
Mükemmeldi gerçekten, izlemesi, akışı süperdi. Devam filmi gelir inşallah.
Abdulkadir Y.
27 Ekim 2020
Mühendislik ve bilim kurgu bir arada bu kadar mükemmel olabilirdi.
Burak A.
12 Temmuz 2020
Çaylak
Konusu ve ilerleyişiyle iyi bir filmdi. Tavsiye ederim :)
Serhat
18 Mayıs 2020
Sıkı Üye
çok güzel eğlenceli bir film ama sonunda bir süpriz olsa daha güzel olabilirdi. sanki devamı gelecek gibi bitirmişler ama devam filmi olmadı bildiğim kadarıyla. bu filmden hoşlandıysanız eminim yine bir walt disney yapımı olan "tomorrowland" filmini de beğeneceksiniz kesinlikle tavsiye ederim.
SPOILER [GÖSTER]
Enes K.
09 Mayıs 2020
Bu filmi hala izlemediyseniz çok şey kaybetmişsiniz demektir :) Konu, tür ayırt etmeden herkesin izlemesi gereken bir film kesinlikle.
JF.Kennedy17
10 Nisan 2020
Çaylak
Allah razı olsun Kaan diyerek yoruma başlıyorum. Bir gün babam bir yolculuğa gitti otobüsle gidip otobüsle dönecekti. Dönüş yolunda otobüsteki filmlere bakmış. Bu filmi izlemiş eve geldiğinde oğlum tam senlik bir film izledim ama hatırlayamıyorum adını demişti. Yıllarca aradım. Filmdeki baba oğul bağı gibi bi bağ oluştu be. Yıllardır hayalini kurduğum filmi izleme imkanı sunduğu için bu sitenin sahibine çok teşekkür ederim. Filme gelecek olursak 10 numara film iyi seyirler.
tron efsanesi filmi konusutron filmi konusutron filmi fragmanıoyun filmlerioyun konulu filmlerbilgisayar oyun konulu filmlerfantastik filmlerfilm önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.