Umudunu Kaybetme 2006 tr-TR

Umudunu Kaybetme (2006)

(Dram - Biyografi)
2006
IMDB
8
(43) 4 298 0 5
292
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
43 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
11 Şubat 2018
Filmimiz, her şeyini yavaş yavaş kaybeden bir baba ve her şeyi babası olan bir çocuğun yaşamını konu alıyor. Her fırsatı değerlendiren, kendisi ve ailesi için her zorluğa direnmeye çalışan ve tüm bunları çocuğuna yansıtmadan yapmaya çalışan iyi bir babayı izleyeceksiniz... Film boyunca bazen çaresizlikten bazen de gururdan yer yer gözleriniz dolacak. Hatta o kadar sağlam bir duygu yoğunluğu yaşayacaksınız ki, sokaklarda, tuvalet köşelerinde yaşama tutunmaya çalışan bu baba-oğul için bir an kendi evinizi açmak isteyeceksiniz... Diyeceğim o ki; nefis bir hayat hikayesi, nefis bir oyunculuk ve aklınızdan çıkmayacak hüzün ve çaresizlik dolu anlara şahit olacaksınız. Bu arada bir de dipnot; filmimizde Will Smith, gerçek oğlu ile karşılıklı oynuyor. Hadi tadını çıkarın.

Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happiness

filmine yorum yap!
Gizem O.
09 Mayıs 2022
Çaylak
Çok çabaladın Chris... Başarıya uzanan güzel bir filmdi, izlenmeye değer.
Ayhan B.
09 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Orta şekerli, çok yormayan, ağlatmayan bi filmdi. Çok dokunaklı değil yani benim için.
Tahaa K.
27 Aralık 2021
Çaylak
Seyir keyfimi tavan yaptıran filmlerden bir tanesi.
nrllhocak
21 Kasım 2021
Bu güzel film hakkında kısaca bir şeyler söylemek gerekirse; "bir babanın oğlu için verdiği mücadeleyi anlatan çok güzel bir film" diyebilirim. Bu güzel film hakkında bir yerden okuyup da fark ettiğim küçük bir ayrıntı; Will Smith, filmin sonlarına doğru hikayesini anlattığı Chris Gardner'ın yanından geçiyor. Duygusal güzel bir film izlemek isteyenlere tavsiye ediyorum. İyi seyirler.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Ders alınacak çok şeyin bulunduğu, eşsiz bir film... Tavsiye ederim.
Said F.
22 Eylül 2021
Sıkı Üye
Özel bir film; özel bir hayat, ibret olabilecek bir yapım... Tavsiye ederim.
Emre G.
19 Eylül 2021
Çaylak
Her umutsuz dönemimde izlediğim, beni her defasında hayata karşı motive eden film.
Küb
07 Eylül 2021
Çaylak
Bu film resmen kalbime dokunuyor. İzlemeyenler kesinlikle izlemeli.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Beğenmediklerimden. Çünkü çok yavaş ve sıkıcı ilerleyen upuzuuuun bi şey izliyormuş hissi veriyor. Anlatmak istenen güzel fakat işlenme tarzını sevmedim.
eowyn
15 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Ne zamandır listemteydi, sonunda izleyebildim. Çok beğendim, tam da sınavlara çalışırken çalışmazsam neler olacağını çok güzel gösterdi. Ayrıca tuvalet sahnesi izlediğim dram sahneleri arasında ilk beşe girer, çok çok güzeldi.
Daha fazla yorum33
the pursuit of happiness filmi konusuthe pursuit of happiness filmi izlethe pursuit of happiness filmi fragmanıthe pursuit of happiness filmi oyuncularıumudunu kaybetme filmi konusuumudunu kaybetme filmi fragmanıwill smith filmlerijaden smith filmlerifilm önerileriunutulmaz filmleretkileyici film önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.