Whiplash 2014 tr-TR

Whiplash (2014)

(Dram)
2014
IMDB
8.5
(27) 4 211 0 5
197
14
İZLEDİM
SONRA İZLE
27 Yorum
IMDB
8.5
BU FİLM
11b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018

Konservatuvarda okuyan ve bateriye tam anlamıyla aşık olan bir genç ve aşırı disiplinli ve prestijli zorlu bir hocanın etrafında dönüyor filmimiz. "Zorlu" diyorum çünkü hocamız, sadece yanlış nota bastı diye öğrencilere yapmadığını bırakmayan hocalardan. Müzik dolu, hırs dolu nefis bir film izleyeceksiniz. Film beni her yönü ile etkilemeyi başardı. İzledikten sonra YouTube'a girip filmde çalınan parçaları da tek tek dinlemenizi öneririm. Yorumunuzu aşağıya mutlaka bırakın, e hadi tadını çıkarın! 

Whiplash - Whiplash

filmine yorum yap!
Daisy Y.
05 Ekim 2021
Sıkı Üye
İmdb puanı bence fazla gelen, normal düzeyde seyredilebilecek bir film. Abartılmış ve amaçsız sahneleri olduğunu düşünüyorum. Ne çok kötü ne çok iyi diyebilirim.
svlittsz
05 Ekim 2021
Çaylak
Ortalama bir film, bence abartıldığı kadar iyi değil ama yine de izlenir.
Pablo.Escobar
23 Eylül 2021
Sıkı Üye
Güreşi sevmeyen bir sinemasevere Dangal filmini izletin bayılır, halteri sevmeyen bir sinemasevere Naim filmini izletin bayılır, arabeski sevmeyen birine Müslüm filmini izletin bayılır... Aşırı müzikalle film olmaktan çıkmış, ve sadece dünyadaki batericilerin oylarıyla imdb de yüksek oy almış bir yapıt olmuş...Yıllarca ertelemiştim izlemeyi keşke ertelemeye devam etseydim.. Herkes de bi gaza gelmiş acaba aranızda fletcher'a katlanabilecek birisi var mı...
semih A.
29 Ağustos 2021
Çaylak
Bu zamana kadar izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi, kesinlikle önerimdir!
chansbabystay T.
28 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Filmi çok sevdim, harbiden de gaza getirdi. Ama baterist olma hayallerim vardı bu filmden sonra biraz tırstım açıkçası :)
Serhat
07 Mart 2021
Sıkı Üye
Harika bir film, oyunculuklar çok güzel, kesinlikle izleyin.
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Tiyatro ekibimizde uzun bir oyun maratonuna çıkmadan önce hocalarımızın bize azimle çalışarak neleri başarabiliriz gibisinden bir mesaj vermek için izlettiği film. Çok kaliteli yapım.
silentnotes
06 Şubat 2021
Sıkı Üye
İzlediğim en harika filmlerden biriydi! Harika müzikler, cesaret kırıcı bezdirme teknikleri ve başarılı oyunculuk performanslarıyla çok iyi bir filmdi. İnanılmaz!
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Azim filmi denilince aklıma gelen ilk film net budur, yıllar önce izlemiştim sonrasında bilmiyorum kaç defa daha izledim: Efsane bir film içinde bolca müzik olması da ayrı güzel.
Hypatia
11 Ocak 2021
Sıkı Üye
Azim, hırs, mücadele, disiplin ve saygı, bir çoğumuzun hayatına yön veren duygular. Bu nedenle film; diğerlerinden çok farklı, en iyilerden biri olmuş.
Daha fazla yorum17
whiplash konusuwhiplash izlewhiplash yorumlarwhiplash filmi oyuncularıetkileyici filmlerhırs filmlerigaza getiren filmlergaza getirme etkili filmlerödüllü film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.