Whiplash 2014 tr-TR

Whiplash (2014)

(Dram)
2014
IMDB
8.5
(24) 4 174 0 5
165
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
24 Yorum
IMDB
8.5
BU FİLM
8.5b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018

Konservatuvarda okuyan ve bateriye tam anlamıyla aşık olan bir genç ve aşırı disiplinli ve prestijli zorlu bir hocanın etrafında dönüyor filmimiz. "Zorlu" diyorum çünkü hocamız, sadece yanlış nota bastı diye öğrencilere yapmadığını bırakmayan hocalardan. Müzik dolu, hırs dolu nefis bir film izleyeceksiniz. Film beni her yönü ile etkilemeyi başardı. İzledikten sonra YouTube'a girip filmde çalınan parçaları da tek tek dinlemenizi öneririm. Yorumunuzu aşağıya mutlaka bırakın, e hadi tadını çıkarın! 

Whiplash - Whiplash

filmine yorum yap!
semih A.
29 Ağustos 2021
Çaylak
Bu zamana kadar izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi, kesinlikle önerimdir!
chansbabystay T.
28 Haziran 2021
Sıkı Üye
Filmi çok sevdim, harbiden de gaza getirdi. Ama baterist olma hayallerim vardı bu filmden sonra biraz tırstım açıkçası :)
Serhat
07 Mart 2021
Sıkı Üye
Harika bir film, oyunculuklar çok güzel, kesinlikle izleyin.
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Tiyatro ekibimizde uzun bir oyun maratonuna çıkmadan önce hocalarımızın bize azimle çalışarak neleri başarabiliriz gibisinden bir mesaj vermek için izlettiği film. Çok kaliteli yapım.
silentnotes
06 Şubat 2021
Çaylak
İzlediğim en harika filmlerden biriydi! Harika müzikler, cesaret kırıcı bezdirme teknikleri ve başarılı oyunculuk performanslarıyla çok iyi bir filmdi. İnanılmaz!
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Azim filmi denilince aklıma gelen ilk film net budur, yıllar önce izlemiştim sonrasında bilmiyorum kaç defa daha izledim: Efsane bir film içinde bolca müzik olması da ayrı güzel.
Hypatia
11 Ocak 2021
Sıkı Üye
Azim, hırs, mücadele, disiplin ve saygı, bir çoğumuzun hayatına yön veren duygular. Bu nedenle film; diğerlerinden çok farklı, en iyilerden biri olmuş.
Gökçen Y.
21 Aralık 2020
Usta Yorumcu
Çok güzel bir başarı hikâyesi, bateri sesleri hala kulağımda :)
Filmizleyelim
20 Kasım 2020
Çaylak
Filmin aşıladıklarından ve güzelliklerinden bahsetmeyeceğim çünkü aşağıda diğer izleyenlerce yeteri kadar bahsedilmiş. Filmin içindeki gerilim o kadar yerinde ve etkileyici ki izleyeni o koro odasının içinde başı eğik azarlanırken hissettiriyor. Müzikle uğraşıyorsanız belki daha etkileyici gelebilir size ama müzikten anlamayan biri olan ben için bile mükemmel etkileyicilikteydi.
Jennifer F.
15 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Film süper olmuş asla vazgeçmememiz gerektiğini, önümüze engel koyanları takmayıp kendi hedeflerimizin üzerine düşmemiz gerektiğini anlatıyor... Filmi izlemeye değer mi? Evet. Çünkü izlediğim her filmde kendime çok şey katıyorum. Bu film de bana hayallerim için asla pes etmemeyi, önüne çıkan engelleri aşmayı kattı ✌
Daha fazla yorum14
whiplash konusuwhiplash izlewhiplash yorumlarwhiplash filmi oyuncularıetkileyici filmlerhırs filmlerigaza getiren filmlergaza getirme etkili filmlerödüllü film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.