Yargıç Dredd 2012 tr-TR

Yargıç Dredd (2012)

(Fantastik - Bilim Kurgu)
2012
IMDB
7.1
(9) 4 69 0 5
60
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
9 Yorum
IMDB
7.1
BU FİLM
8.6b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
23 Ocak 2018
Filmimiz, şehirlerin megapollere dönüştüğü, yasa dışı örgütlenmelerin arttığı bir gelecekte geçiyor. O bildiğiniz eski yargıçları unutun. Çünkü bu karmaşık dünyada, yargıçlarımız motorları ile köşe bucak dolaşıp, suçluların hesabını kendileri kesiyor. Fakat yargıçlarımız, bir gün girdikleri dev bir binada kapana kısılıyor. İşte bundan sonra da kurşunların vızır vızır geçtiği, bombaların patladığı ve yağmur gibi adamın yağdığı bol vurdulu kırdılı sahneler başlıyor. Hatta küçük de bir detay; Game of Thrones'un Cersei Lannister'ı "Lena Headey" de filmimizde. Aksiyonsa aksiyon, gerilimse gerilim, farklı bir dünya ise sonuna kadar farklı bir atmosfer. ''Ben bu filmi nasıl gözden kaçırmışım?'' cümlelerinizi sona saklayın ve hemen gidip bu filmin tadını çıkarın!

Yargıç Dredd - Dredd

filmine yorum yap!
Mahmut K.
23 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
İlk çevriminde Sylvester Stallone oynamıştı. Bu filmi remake gibi düşünebilirsiniz. Aradaki sene farkından dolayı da elbette imkanlar ve efektler bu filmde çok daha iyi kullanılmış. Mantık aramayın hata aramayın, aksiyon seyredin, zevkini çıkarın.
Egehan K.
21 Mayıs 2024
Çaylak
Vurdulu kırdılı bir film arıyorsanız tam sizlik ama konusu o kadar da iyi değil basit bir konusu var, sade. Ama onun dışında izlediğim hiçbir dakikasında sıkılmadım.
Umur E.
26 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Film basit, klişe ve gülünç. Olaylar ve replikler sanki çizgi film izliyormuşsunuz gibi hissettiriyor.
Ayhan B.
20 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Çok iyi ve farklı bi aksiyon bu film, mutlaka izleyin.
widight
05 Kasım 2021
Sıkı Üye
Filmi az önce bitirdim. Taktik maktik yok bam bam bam diye aksiyon sahnesi pompalamışlar. Bence puanı; 8/10..
uykusarhosu
09 Mart 2021
Sıkı Üye
Aksiyon severlerin sıkılmadan izleyebileceği bir film.
Ownercan
10 Ağustos 2020
Sıkı Üye
Modası hiçbir zaman geçmeyecek etkileyici bir film. Adam rolü gereği karizma :)
Cindy P.
30 Mart 2020
Bu filmde; abartılı ve hatta biraz salakça bir basitliğin içine bambaşka bir dünya çok ilginç bir şekilde yerleştirilip, o basitlikle fantastik bir şekilde harmanlanıvermiş. Bilim kurgu hem aptalca bir basitliği yaşıyor, hem de fantastik ögelerle süslenerek akıl dolu bir gösteri sunuyor bize. Aptalca bir şiddet, basit bir kurgu, ahmakça replikler öyle ilginç bir şekilde harmanlanmış ki, derinlere bir yere fantastik bir düşünce dünyası sığdırılıvermiş. Yani filmdeki basitlikler, abartılı saçmalıklar sırıtmıyor, rahatsız etmiyor. Bunlar, tam tersine diğer akıl dolu ögelerle birleşip harika bir fantastik birleşime ulaşıyor. Hem zihnimizin derinliklerine ulaşıyor, hem de duygu dünyamıza dokunuyor. Bu yöntemle böyle bir şeyin nasıl başarabildiğini anlamak zor. Yani, film kendisini oluşturan parçaların bir toplamı değil de, onları aşan ve onların toplamından ibaret olmayan bambaşka bir dünya oluşturuyor zihnimizde. Yine şunu söyleyebilirim: Bu filmin yanına buna benzer bir anlatım kullanan ve yine buna benzer şekilde bu anlatımı aşan bir fantastik yolculuk oluşturan "Equilibrium" isimli bir filmi de tavsiye ederim.
Arşivci
28 Mart 2020
Sıkı Üye
Filmde bolca ekşın var. İzleyin.

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.