Yaşam Şifresi 2011 tr-TR

Yaşam Şifresi (2011)

(Gerilim - Dram)
2011
IMDB
7.5
(25) 4 275 0 5
268
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
25 Yorum
IMDB
7.5
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
01 Şubat 2018
Filmimiz, bir bombacının kimlik tespiti için girilen çok farklı ve çok gizli bir operasyonu konu alıyor. Hani oyun oynarken en son kaldığınız yeri kaydedersiniz ve öldüğünüzde oradan başlayıp devam edersiniz ya? Heh işte bunun filmini düşünün... Fakat buradaki detay adamımızın sadece 8 dakikası olması... Yani 8 dakika içinde bombacıyı buldu buldu, yoksa biraz sıkıntı. Sizin de anladığınız üzere buralarda size de tavsiye ettiğim "Edge of Tomorrow" filmi ile kıyısından köşesinden benzer bir senaryoya sahip filmimiz. Paralel evren ve diğer konular ile beyninizi yakacakken, gerilimi ile de sizi hop oturtup hop kaldıracak bir film izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Yaşam Şifresi - Source Code

filmine yorum yap!
Ferhat A.
06 Haziran 2021
Çaylak
Hani bazı filmler vardır ya; izlersiniz; bitince böylesine güzel bir konuyu, böylesi güzel bir işleyişi olan benzer filmlerle karşılaşmak istersiniz... İşte Source Code bu filmlerden bir tanesi.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Bu filmi sevdim. Bilim kurgu türünde konusu farklı ve ilgi çekici. İzleyeni pişman etmez.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Sürükleyiciliği iyi, senaryo farklı, konunun işlenişi de gayet başarılı.
ilknur K.
06 Şubat 2021
Çaylak
Temposu yüksek ve merak uyandırıcı bir film. 2 kere izledim.
Safa K.
05 Şubat 2021
Çaylak
Ne çok iyi, ne de çok kötü, bence ortalama bi film. Beyin yakacak bi tarafı da pek yok.
bendamla
20 Ocak 2021
Sıkı Üye
Gerçekten güzel ve izlemeye değer bir filmdi. Konusu itibariyle dikkat çekici ve merak uyandırıcı, sonuyla da şaşırtmayı başardı.
Tuanna C.
28 Kasım 2020
Sıkı Üye
Merak uyandırıyor acaba ne olacak diye. Kesinlikle izleyin.
büke alayunt
03 Kasım 2020
Sıkı Üye
Çok sürükleyici bir film. Kesinlikle izlenmeli. Aslında bana hayatının her dakikasını o an ölecekmiş gibi dolu dolu yaşamak gerektiğini hissettirdi.
Jennifer F.
14 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Alışılmışın dışında değişik bir film bence izlemelisiniz kesinlikle sıkılmadan izlenir güzel film. 1 an bile sıkılmadım, çok akıcıydı 10/8.5
Nazlı Ç.
09 Ekim 2020
Çaylak
Çok eskiden izleyip beğendiğim ve burada da denk gelince hemen tekrar izleyeyim dediğim bir film kesinlikle. O dakikaları saymak ve her defasında başa dönme anı kesinlikle güzel geriyor. Biraz değişik bir konu ama gayet güzel, izlenmeli.
Daha fazla yorum15
source code filmi konususource code filmi oyuncularısource code filmi fragmanısource code filmi izleyaşam şifresi filmi konusuyaşam şifresi filmi oyuncularyaşam şifresi filmi yorumlarıbeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerilerijake gyllenhaal filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.