Ziyaret 2015 tr-TR

Ziyaret (2015)

(Gerilim - Korku)
2015
IMDB
6.2
(16) 4 52 0 5
44
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
16 Yorum
IMDB
6.2
BU FİLM
10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
29 Mart 2018
Filmimiz, iki küçük kardeşin, daha önce hiç görmedikleri nine ve dedesi ile geçirdikleri 1 haftada yaşadıklarını konu alıyor. Kardeşlerden biri, elindeki kamerası ile bu ziyareti eğlenceli bir belgesel haline getirmeye çalışıyor ve filmin çoğu kısmını da bir el kamerası açısı ile izliyoruz. Çocuklar, nine ve dedesini görmek için geldikleri yerde birçok nedenden dolayı huzursuz oluyorlar ve yer yer eğlenceli yer yer gerilim dolu bir macera başlıyor... Aslında "Korku" ve "Komedi" kategorilerinin bir arada bulunduğu filmleri pek sevemiyorum fakat bu film beni bir şekilde yakalamayı başardı. Film, beklentimin çok üzerinde çıktı. Sonuna kadar izlemeniz gereken filmlerden diyebilirim. Yer yer korkup, yer yer de gerildim. Hatta yer yer de yüzümde gülümseme oluştu. Yani tam anlamıyla duygu karmaşası yaşadım diyebilirim... Neyse uzattım yine üşengeçsiniz, okumayacaksınız, hadi tadını çıkarın!

Ziyaret - The Visit

filmine yorum yap!
Firdes Ü.
25 Ekim 2021
Sonunu böyle beklemiyordum. Baya gerildim. İzlenir kesinlikle.
ImPredox
29 Ağustos 2021
Çaylak
İlk çıktığı yıllarda izlemiştim. İzlediğimi unutarak yeniden severek izledim. Bir kez daha izleyebilirim. Filmin giriş kısmında normal bir hayat hikayesi izliyoruz. Sonlara doğru filmin etkisi çoookça artıyor. Filmde sürekli bir gerilim var fakat sonunda olayların böylesine patlaması beni oldukça şaşırttı.
destalyad
03 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Yani tam olmadı bu diyordum ki anneden o efsane replik geldi, uzun zamandır bu kadar irkilmemiştim, resmen senaryo değişti o replik sonrası..
SPOILER [GÖSTER]
Eray
17 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Yani, filmin ilk 1 saati zaten çöp, yarıda kapatacaktım sırf başladım bir kere diyerek bitirdim, sonlarda olanlar oluyor ama o da tatmin etmedi, nesini beğendiniz bu kadar anlamadım. Bence izlemeye değecek bir film değil.
Kaan A.
15 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Gayet yerinde ve tadında gerilim ve kısmen de komedi filmi. En korkunç kısmı büyükanneyi çıplak gördüğümüz kısımdı tabi. Gerçekten de çok korkunçtu!
SPOILER [GÖSTER]
Mathilda9
17 Nisan 2021
Sıkı Üye
İlk arkadaş ortamında izlemiştik, sonra 3-4 kere daha izledim, bence gayet başarılı ve izlenilebilir.
tuuba
07 Nisan 2021
Çaylak
Tam bir korku-gerilim filmi. Bir an hep aynı ilerleyecek sandım, ilk elli dk boyunca pek kayda değer bir şey olmuyor ama ondan sonraki olaylar bana yetti. Fazlasıyla güzel.
hüseyin G.
14 Mart 2021
Çaylak
Gerilim müdavimi olarak bu türde farklı ve yenilikçi olanları izlemekten keyif alıyorum. Bu da onlardan biri oldu...
ANIL C.
11 Ocak 2021
Ben bu filme tek kelimeyle bayıldım, enfesti. Bu türü seven herkese şiddetle tavsiye ederim.
Zeynep D.
20 Aralık 2020
Çaylak
Bu filmde gerilim ve korku üst düzeyde, hatta sıçratan sahneler bile var, senaryosuna şapka çıkarttım. Sonu beni benden aldı...
Daha fazla yorum6
the visit filmi the visit 2015the visit filmi izlethe visit filmi oyuncularıziyaret filmi 2015ziyaret filmi konusugerilim filmlerigerilim filmi önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.