Zodiac 2007 tr-TR

Zodiac (2007)

(Gerilim - Suç)
2007
IMDB
7.7
(10) 4 84 0 5
68
16
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
IMDB
7.7
BU FİLM
5.0b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
14 Mart 2018
Filmimiz, cinayetleri işleyip hiç ipucu bırakmadan olay yerinden sıvışan bir seri katili ve onun peşinde koşan bir avuç zeki adamı konu alıyor. Katil için "sıvışan" diyorum çünkü katilimiz mektuplar, şifreli mesajlar ve arkada bıraktığı birçok gizemli simge ile polisle tam anlamıyla dalga geçiyor. Fakat tüm bunlara rağmen onu yakalamak için gecesini gündüzüne katan insanlar da yok mu? Tabi ki de var ve yer yer çok da eğlenceliler diyebilirim. Nefis kadrosu ile nefis bir gerilim-gizem filmi izleyeceksiniz. Yorumunuzu aşağıya bırakmayı unutmayın. E hadi tadını çıkarın!

Zodiac - Zodiac

filmine yorum yap!
Seçim S.
07 Ekim 2021
Çaylak
Çok sıkıldım, zor bitirdim ve keyif almadım. Aşırı yavaş ve çok tekrarlı. Bitmek bilmedi.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Gerçek bir olayın anlatılması filmi daha zevkli hale getirmiş. Sevdim ama sonları sinir bozucuydu.
Helin Sak
09 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Film güzeldi ama fazla ayıntılı ve uzun geldi. Ama gerçeğe dayandığı için az da olsa göz ardı edebildim. Eğer vaktiniz varsa izleyin derim.
pınar İ.
29 Mayıs 2021
Film genel ve konu olarak bence gayet güzeldi fakat oyuncu kadrosu pek uymamış gibi. Uzun olması ve bazı yerlerde yavaş akıyor olması böyle konulu filmlere pek ilgi duymayanların canını sıkabilir, eğer öyle biriyseniz kesinlikle kaan'ın diğer muhteşem tavsiyelerine geçin derim.
mert B.
26 Aralık 2020
Film çok yavaş akıyor. Sıkıcı. Bu kadroya yakışmamış.
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Bir film düşünün Jake Gyllenhaal, Robert Downey ve Mark abimizi buluştursun. Film aslında güzel ve etkileyici ama durağan ilerliyor, eğer zamanı biraz daha kısa tutsalarmış çok daha iyi olabilirmiş.
Darth Movier
13 Temmuz 2020
Sıkı Üye
Gerçek bir olaya dayandırılmış bu film ilk başta ilgi çekiyor ve merak uyandırıyor. Fakat sanırım 162 dk. olması dolayısıyla sıkılıyor, bir süre sonra katili bile umursamaz hale geliyorsunuz ve film bitsin de kalkıp işimize bakalım moduna giriyorsunuz. Film bitince de istediğinizi bulamıyor ve iyi bir polisiye izleyeceğinizi düşünürken bu muydu yani diyorsunuz. Üç farklı tanıdık yüz var ama onlar da kurtarmaya yetmiyor. Kısaca sıkıcı.
eowyn
25 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Çok uzun ve yavaş tempolu. Uzun olmasına rağmen bir sürü cevabı verilmeyen soru var. Gereksiz ayrıntılar çok fazla. Yani kötü diyemeyeceğim ama çok da izlemeye değer değil. Daha iyi bir film bulabilirsiniz.
Arşivci
17 Nisan 2020
Sıkı Üye
Gerçek hikayeye dayanan polisiye-seri katil filmi. Zodiac cinayetleri işleyip polis merkezini arayıp dalga geçen ama kim olduğu bilinmeyen bir katil. Günümüzde dava hala kapanmamış olup bir şüpheli olduğu ve bu şüpheli vefat ettiği için dedektifleri ve gazetecileri çaresiz bırakan bir dosya bu. Filmde araştırmayı yapan dedektif ve gazetecilerin psikolojileri, davranışları anlatılıyor. Sürükleyici merak uyandırıcı bir film. Biraz uzun ama bir solukta bitiyor.
Tuğçe çetinkaya
18 Haziran 2019
Sıkı Üye
İzlemek zaman kaybı.
Daha fazla yorum0
zodiac 2007zodiac filmi konusuzodiac filmi izlezodiac filmi oyuncularıjake gyllenhaal filmlerigerilim filmlerigerilim filmi önerileriseri katil filmlerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.