Zodiac 2007 tr-TR

Zodiac (2007)

(Gerilim - Suç)
2007
IMDB
7.7
(13) 4 93 0 5
77
16
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
IMDB
7.7
BU FİLM
6.2b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
14 Mart 2018
Filmimiz, cinayetleri işleyip hiç ipucu bırakmadan olay yerinden sıvışan bir seri katili ve onun peşinde koşan bir avuç zeki adamı konu alıyor. Katil için "sıvışan" diyorum çünkü katilimiz mektuplar, şifreli mesajlar ve arkada bıraktığı birçok gizemli simge ile polisle tam anlamıyla dalga geçiyor. Fakat tüm bunlara rağmen onu yakalamak için gecesini gündüzüne katan insanlar da yok mu? Tabi ki de var ve yer yer çok da eğlenceliler diyebilirim. Nefis kadrosu ile nefis bir gerilim-gizem filmi izleyeceksiniz. Yorumunuzu aşağıya bırakmayı unutmayın. E hadi tadını çıkarın!

Zodiac - Zodiac

filmine yorum yap!
gorkem B.
25 Mart 2022
Keşke kafamı bir yere vursam da hafızam silinse ve bu filmi bi daha izlesem.
Fatma E.
14 Şubat 2022
Çaylak
IMDb puanına bakıp izlemem gerek demiştim ama ya ben filme geç kalmışım ya da o bana..
chansbabystay T.
25 Ocak 2022
Usta Yorumcu
Gerçekten çok sevdim daha önce izlemiştim ve hala unutmadım.
Seçim S.
07 Ekim 2021
Çaylak
Çok sıkıldım, zor bitirdim ve keyif almadım. Aşırı yavaş ve çok tekrarlı. Bitmek bilmedi.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Gerçek bir olayın anlatılması filmi daha zevkli hale getirmiş. Sevdim ama sonları sinir bozucuydu.
Helinn
09 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Film güzeldi ama fazla ayıntılı ve uzun geldi. Ama gerçeğe dayandığı için az da olsa göz ardı edebildim. Eğer vaktiniz varsa izleyin derim.
pınarr
29 Mayıs 2021
Film genel ve konu olarak bence gayet güzeldi fakat oyuncu kadrosu pek uymamış gibi. Uzun olması ve bazı yerlerde yavaş akıyor olması böyle konulu filmlere pek ilgi duymayanların canını sıkabilir, eğer öyle biriyseniz kesinlikle kaan'ın diğer muhteşem tavsiyelerine geçin derim.
mert B.
26 Aralık 2020
Film çok yavaş akıyor. Sıkıcı. Bu kadroya yakışmamış.
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Bir film düşünün Jake Gyllenhaal, Robert Downey ve Mark abimizi buluştursun. Film aslında güzel ve etkileyici ama durağan ilerliyor, eğer zamanı biraz daha kısa tutsalarmış çok daha iyi olabilirmiş.
Darth Movier
13 Temmuz 2020
Sıkı Üye
Gerçek bir olaya dayandırılmış bu film ilk başta ilgi çekiyor ve merak uyandırıyor. Fakat sanırım 162 dk. olması dolayısıyla sıkılıyor, bir süre sonra katili bile umursamaz hale geliyorsunuz ve film bitsin de kalkıp işimize bakalım moduna giriyorsunuz. Film bitince de istediğinizi bulamıyor ve iyi bir polisiye izleyeceğinizi düşünürken bu muydu yani diyorsunuz. Üç farklı tanıdık yüz var ama onlar da kurtarmaya yetmiyor. Kısaca sıkıcı.
Daha fazla yorum3
zodiac 2007zodiac filmi konusuzodiac filmi izlezodiac filmi oyuncularıjake gyllenhaal filmlerigerilim filmlerigerilim filmi önerileriseri katil filmlerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.