12. Adam 2018 tr-TR

12. Adam (2018)

(Macera - Savaş)
2018
IMDB
7.6
(30) 4 122 0 5
121
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
30 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
75b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
06 Haziran 2018

Filmimiz etkileyici bir yaşam mücadelesini konu alıyor ve film, tamamen gerçek hayata dayanıyor. Almanlar, Norveç'teki bazı noktaları ele geçirince, 12 asker bu noktaları kurtarmak ve ele geçirmek için İngiltere'de özel eğitim alıp bölgeye gidiyor. Fakat bu 12 askerden sadece 1 tanesi nazilerden kurtulmayı başarıyor ve eksi bilmem kaç derecede aylar sürecek etkileyici bir yaşam mücadelesine başlıyor... Filmin konu aldığı olay gerçekten de yaşanmış olunca insan tam anlamıyla kapılıp gidiyor. O karın, buzun, soğuğun sertliğini, acımasızlığını tam anlamıyla yaşıyorsunuz. Hele hele bazı sahneler var ki, içiniz cız edip gözleriniz bile doluyor. Ayrıca filmin çekildiği bölge de muazzam, bu yüzden neredeyse her sahnede şahane bir manzara ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Muhteşem bir hayatta kalma öyküsü izleyeceksiniz, yorumunuzu çok merak ediyorum aşağıya bırakmayı unutmayın. E hadi tadını çıkarın!

12. Adam - The 12th Man

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Sude B.
2 yıl önce
Çaylak
Imdb puanını haketmiyor daha yüksek olmalıydı. Her saniyesi ayrı bir heyecanlı. Ilk defa bir film karakteri için bu kadar vicdan yaptim. Filmi yaşıyorsunuz resmen gece gece çarpıntım tuttu heyecandan.
Serkan B.
14 Ocak 2022
Usta Yorumcu
İzlemeyenler için hatırlatma dozu olsun; Öncelikle nefis bir dram ve sonrasında da savaşın soğuk yüzünü ve insanlara neler yaptığının küçük bir kesitini görecekseniz.
leyla A.
12 Kasım 2021
Çaylak
Film genel olarak durağan ilerliyor. Bazı sahneleri heyecan verici, kahraman kurtulabilsin diye soluğunuzu tutuyorsunuz. Daha iyi işlenebilir miydi bilmiyorum.10/7
Said F.
02 Ekim 2021
Sıkı Üye
Yaşanmış bir olayı perdeye çok da iyi yansıtamamışlar, çok sıkıcı ve durağan bir yapımdı.
Eray
11 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Film çok iyi arkadaşlar. Beni etkiledi şahsen, beğenilmesinin bir sebebi varmış dedim. Durağan ilerliyor ama bu sizi çok sıkmıyor.
bendamla
31 Ocak 2021
Sıkı Üye
Güzeldi, sevebilirsiniz. Fakat çok fazla aksiyon bulamayacaksınız.
Bakmapleaseee
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
Resmen nefesimi tutup izledim. Hatta bazı sahnelerde ağladım bile... Kesinlikle harika kaçırmayın bu filmi. Ve bu arada; harikasın Kaan :)
sıla ö.
20 Ocak 2021
Sıkı Üye
Yaşananları büyük bir heyecanla izledim. Çok kaliteli filmdi.
serkan ö.
17 Ocak 2021
Çaylak
Gerçekten iyi bir film. Oyunculuklar da başarılı. Vaktiniz varsa seyredin.
akif G.
03 Ocak 2021
Heyecan verici bir filmdi. Kesinlikle imdb'si daha yüksek olmalıydı.
Melda Ö.
17 Aralık 2020
Film gerçekten inanılmazdı. Gerçek hikaye olduğu için ve doğanın atmosferinden dolayı filmin içine çekiliyorsunuz. Aynı zamanda tam bir hayatta kalma mücadelesi... İnsan 'ben olsaydım ne yapardım, dayanabilir miydim?' diye düşünmeden edemiyor (en azından ben sık sık düşünürken buldum kendimi) İzlediğim en iyi savaş filmlerinden biriydi. Tavsiyen için teşekkürler Kaan.
Daha fazla yorum19
the 12th man filmithe 12th man filmi konusu12. adam filmi12. adam filmi konusu2018 filmleri2018 film önerilerifilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesisavaş filmlerimacera filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.