12. Adam 2018 tr-TR

12. Adam (2018)

(Macera - Savaş)
2018
IMDB
7.6
(27) 5 118 0 5
118
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
27 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
68b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
06 Haziran 2018

Filmimiz etkileyici bir yaşam mücadelesini konu alıyor ve film, tamamen gerçek hayata dayanıyor. Almanlar, Norveç'teki bazı noktaları ele geçirince, 12 asker bu noktaları kurtarmak ve ele geçirmek için İngiltere'de özel eğitim alıp bölgeye gidiyor. Fakat bu 12 askerden sadece 1 tanesi nazilerden kurtulmayı başarıyor ve eksi bilmem kaç derecede aylar sürecek etkileyici bir yaşam mücadelesine başlıyor... Filmin konu aldığı olay gerçekten de yaşanmış olunca insan tam anlamıyla kapılıp gidiyor. O karın, buzun, soğuğun sertliğini, acımasızlığını tam anlamıyla yaşıyorsunuz. Hele hele bazı sahneler var ki, içiniz cız edip gözleriniz bile doluyor. Ayrıca filmin çekildiği bölge de muazzam, bu yüzden neredeyse her sahnede şahane bir manzara ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Muhteşem bir hayatta kalma öyküsü izleyeceksiniz, yorumunuzu çok merak ediyorum aşağıya bırakmayı unutmayın. E hadi tadını çıkarın!

12. Adam - The 12th Man

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Sude B.
1 yıl önce
Çaylak
Imdb puanını haketmiyor daha yüksek olmalıydı. Her saniyesi ayrı bir heyecanlı. Ilk defa bir film karakteri için bu kadar vicdan yaptim. Filmi yaşıyorsunuz resmen gece gece çarpıntım tuttu heyecandan.
Eray
11 Nisan 2021
Sıkı Üye
Film çok iyi arkadaşlar. Beni etkiledi şahsen, beğenilmesinin bir sebebi varmış dedim. Durağan ilerliyor ama bu sizi çok sıkmıyor.
bendamla
31 Ocak 2021
Sıkı Üye
Güzeldi, sevebilirsiniz. Fakat çok fazla aksiyon bulamayacaksınız.
büke alayunt
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
Resmen nefesimi tutup izledim. Hatta bazı sahnelerde ağladım bile... Kesinlikle harika kaçırmayın bu filmi. Ve bu arada; harikasın Kaan :)
sıla ö.
20 Ocak 2021
Sıkı Üye
Yaşananları büyük bir heyecanla izledim. Çok kaliteli filmdi.
serkan ö.
17 Ocak 2021
Çaylak
Gerçekten iyi bir film. Oyunculuklar da başarılı. Vaktiniz varsa seyredin.
akif G.
03 Ocak 2021
Heyecan verici bir filmdi. Kesinlikle imdb'si daha yüksek olmalıydı.
Melda Ö.
17 Aralık 2020
Film gerçekten inanılmazdı. Gerçek hikaye olduğu için ve doğanın atmosferinden dolayı filmin içine çekiliyorsunuz. Aynı zamanda tam bir hayatta kalma mücadelesi... İnsan 'ben olsaydım ne yapardım, dayanabilir miydim?' diye düşünmeden edemiyor (en azından ben sık sık düşünürken buldum kendimi) İzlediğim en iyi savaş filmlerinden biriydi. Tavsiyen için teşekkürler Kaan.
Jennifer F.
11 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Efsane filmdi. Soluksuz izledim. Sahneler o kadar gerçekçi geldi ki oyuncular da hakkını vermiş. Savaşın getirdikleri götürdükleri çok iyi işlenmiş. imdb puanı kesinlikle daha yüksek olmalıydı. Sonlarına doğru mutluluktan ağladım. İzlediğim en İyi filmlerden biri oldu.
Zeynep C.
15 Ağustos 2020
Biyografik filmleri seviyorum, bu da onlardan biri oldu.
Burçin A.
13 Ağustos 2020
Çaylak
Yaşananların gerçek olması hayrete düşürdü beni. Film çok etkileyiciydi... Yaşam savaşının yanısıra Norveç halkının dayanışması ve desteği de filme ayrı bir ruh katıyor. İzleyin pişman olmazsınız.
Daha fazla yorum16
the 12th man filmithe 12th man filmi konusu12. adam filmi12. adam filmi konusu2018 filmleri2018 film önerilerifilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesisavaş filmlerimacera filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.