12 Öfkeli Adam 1957 tr-TR

12 Öfkeli Adam (1957)

(Dram - Suç)
1957
IMDB
8.9
(15) 4 114 0 5
112
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
15 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
16 Şubat 2018
Filmimiz, babasını öldürmekle yargılanan bir gencin suçlu mu suçsuz mu olduğunu tartışan 12 jüri üyemizi konu alıyor. Jürilerimiz oylama yapıyor ve eldeki kanıtlar ile 11 tanesi, gencin suçlu olduğu kanısına varıyor. Fakat jürilerimizden 1 tanesi hayır diyor, bir şeyler yanlış. İşte tam da bu andan sonra yaşananlar ve ortaya atılan görüşler insanı oldukça etkiliyor... Bu arada filmimiz siyah-beyaz bir film. Sadece diyalogların olduğu nefis, etkileyici bir film izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

12 Öfkeli Adam - 12 Angry Man

filmine yorum yap!
semih A.
29 Ağustos 2021
Çaylak
Bazı filmlere yorum yazmak çok zor, bu da öyle filmlerden, sadece izleme ayrıcalığına sahipsindir.
Melisa G.
21 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Derin eleştirileri olan anlamlı bir film. Çoğu kişi gibi ben de siyah beyaz ve eski olduğu için ön yargılıydım. Her insanın hayatında bir kez olsun izlemesi gereken, bakış açısını değiştirebilecek, ön yargılarımızı gözden geçirmemizi sağlayacak güzel bir film.
Safa K.
11 Nisan 2021
Çaylak
Arkadaşlar müthiş! Eğer benim için aksiyon önemli değil diyorsanız sakın 1950 yapımı olduğuna bakmayın, sadece izleyin, resmen hayran kaldım çok iyiydi.
Hayri S.
12 Mart 2021
Sıkı Üye
1950'li yıllarda düşük bütçeli ve siyah beyaz bir film olması sebebi ile izlemek için tereddüt ettiğim ancak başta konusu olsun, oyunculukları olsun "neden daha önce izlemedim" dedirten bir başyapıt.
Özge B.
29 Ekim 2020
Gayet akıcı bir film. İzlemekte tereddüt bile etmeyin bence.
Küb
10 Ekim 2020
Çaylak
Film, beklentimin çok çok üstünde çıktı. Diyaloglar ve filmin akışı kesinlikle hayran kalınası.
ilayda B.
13 Ağustos 2020
Çaylak
Tek bir odada geçmesi, sadece sohbete dayalı olması, siyah beyaz oluşu bir kez bile rahatsız etmedi. Sohbet öyle güzel, öyle derindi ki hiç sıkılmadan izledim. Çok güzel bir film..
Gökhan Özkol
25 Nisan 2020
Usta Yorumcu
Muhteşem bir filmdi, az önce izledim ve hemen yorum yapmaya geldim. Filmi açarken sıkılıp kapatırım diye düşündüm fakat bir dakika bile sıkılmadım, filmin işleyişi, diyaloglar harikaydı. İnsanı düşündüren bir film. Kararsız kalmanıza gerek yok hemen filmi izleyin bence, iyi seyirler...
Şehadet Ş.
26 Mart 2020
Şimdiye kadar izlediğim en etkileyici filmlerden biriydi. Uzun zamandır görüp siyah beyaz olmasından dolayı izlemeyi sürekli erteliyordum. Ama izledikten sonra hem filme karşı ön yargılarım yıkıldı hem de aslında ne kadar ön yargılarla dolu olduğumun farkına varmamı sağladı. İzleyin, izlettirin...
FuaT
07 Aralık 2019
Sıkı Üye
Bakış açınızı geliştirecek bir film, izleyin, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
Daha fazla yorum5
12 angry man filmi konusu12 öfkeli adam filmi konusu12 angry man filmi yorumlarımutlaka izlenmesi gereken filmlerunutulmaz filmleren iyi filmleren iyi film önerilerifilm tavsiyelerifilm önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.