Asfaltın Kralları 2019 tr-TR

Asfaltın Kralları (2019)

(Dram - Biyografi)
2019
IMDB
8.3
(19) 5 96 0 5
96
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
19 Yorum
IMDB
8.3
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
04 Ocak 2020
Peşin peşin söylemek istiyorum ki gerçek bir hikayeyi konu alan bir film izleyeceksiniz. 1960'lı yıllarda 24 saat süren ünlü "Le Mans" yarışlarında hep Ferrari'nin galip gelmesi üzerine Ford, "Öyle bir araba yapıp, öyle iyi bir takım toparlayalım ki bu Ferrari'yi geçelim" diyor ve filmimiz de tam olarak bu sürecin öncesini, sürecin kendisini ve sonrasında yaşananları konu alıyor... Öncelikle "Christian Bale" ve "Matt Damon" öyle iyi oyunculuklar sergilemiş ki gerçekten bu adamlara hayran kalmamak elde değil. Film tam 2 buçuk saat ve bu durum beni hiç sıkmadı, hatta şöyle bir 15 dakika daha sürseydi gıkım çıkmazdı diyebilirim. Çünkü filmin 2 buçuk saati de dolu dolu geçiyor hiçbir boş, gereksiz sahnesi yok... Arabalarla ve dolayısıyla araba yarışlarıyla pek ilgili değilim fakat film kendini çok güzel izlettiriyor. Yer yer geriyor yer yer de yaşanan bu olayın büyüklüğünü bize gösteriyor. Ayrıca görüntüler de tam anlamıyla nefisti. Yani diyeceğim o ki, bu filmi her şeyi ile gerçekten beğendim ve size kesinlikle tavsiye ediyorum. Yalnız tek sorun var, filmin Türkçe adının "Asfaltın Kralları" olması... Neyse onu da görmezden gelelim. Üye girişi yaparak filmi izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı çok merak ediyorum filmi izledikten sonra aşağıya yazmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

Asfaltın Kralları - Ford v Ferrari

filmine yorum yap!
widight
03 Kasım 2021
Sıkı Üye
MUH-TE-ŞEM! Bu filme çok ön yargılı yaklaşmıştım! Keşke daha önce bu ön yargıyı kırıp izleseydim dedim! İki devin arasındaki rekabet insanı filmin içine çekiyor. Sonraya bırakmadan izleyin hemen :) Filme Puanım: 10/10
EBU ALENDER
19 Ekim 2021
Çaylak
Çok güzeldi, çok keyifliydi, kaliteli bir biyografi filmi olmuş..
Murat N.
07 Ekim 2021
Çok iyi film. Gerçek bir hikaye olması da ayrı güzel, kesinlikle izleyin :)
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Çok keyifli izlenesi bir film asla sıkmıyor, izlemediyseniz hemen izleyin.
Uğur S.
11 Temmuz 2021
Çaylak
Uzunluğu sıkıntı değil bir kere izlemeye başlayınca film içine çekiyor zaten..
ayten Y.
07 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Uzun olmasına rağmen hiç sıkılmadan, zevkle izledim. Zaten daha kısa olsa, hikayesini aktaramayacağını düşünüyorum. Mutlaka izleyin.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Filmi aylar önce izledim ama hala çoğu sahnesini hatırlıyorum. Kesinlikle izleyin, asla zaman kaybı değil.
Eray
01 Mart 2021
Usta Yorumcu
Sonunda gözleri dolmayan duygusuzdur. Daha güzel bitebilirdi ama sonuç olarak müthişti.
silentnotes
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
Temposunu asla düşürmeyen aşırı kaliteli bir film olmuş, 2.5 saat boyunca hiç sıkılmadım hatta sonuna kadar kalbim duracak gibi oldu. Christian Bale için artık ne diyeceğimi bilmiyorum her zaman olduğu gibi mükemmel oynamış Matt Damon da öyle.
Hypatia
10 Ocak 2021
Sıkı Üye
Ne harika bir 150 dakikaydı... Ses, görüntü, oyunculuk her konuda izleyiciyi doyuruyor, araba merakınız varsa en iyilerinden biri diyebilirim. Bir de; "Christian Bale, sen çok yaşa..."
Daha fazla yorum9
ford v ferrari izleford v ferrari imdbford v ferrari yorumlarford v ferrari konusuford v ferrari fragmanyarış filmleriaraba yarışı filmleriyarış konulu filmleryaşanmış filmlerrush benzeri filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.