Ayın Gölgesinde 2019 tr-TR

Ayın Gölgesinde (2019)

(Gizem)
2019
IMDB
6.4
(14) 4 94 0 5
77
17
İZLEDİM
SONRA İZLE
14 Yorum
IMDB
6.4
BU FİLM
32b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
28 Eylül 2019

Filmimiz, 9 yılda bir ortaya çıkan bir seri katilin peşine düşen bir polis memurunun yaşadıklarını konu alıyor. Katil öyle farklı bir şekilde kurbanlarını avlıyor ki, davayı çözmek isteyen dedektifler en ince ayrıntılara kadar inceleseler de elleri boş dönüyorlar. Katile kafayı takan polis memurumuz ise tam anlamıyla yemiyor, içmiyor ve delil topluyor... Öncelikle 2 saatlik bir Netflix filmi izleyeceksiniz. Netflix filmleri beni pek yakalayamasa da bazen böyle arada iyi, seyri güzel yapımlar çıkıyor da "Netflix" tavsiyeleri kategorimi doldurabiliyorum. Açıkçası bu film, sonuna kadar süren "Gizem" dolu konusuyla beni yakalamayı başardı. Kurgusu da iyi işlenmiş diyebilirim. Film sürekli merak ettirdiği için "Neden böyle oluyor?" sorunuza cevap ararken 2 saatin nasıl geçtiğini pek anlamıyorsunuz. Burada "Spoiler" olacağı için "Keşfettiklerim" köşemde bu filmle ilgili ilginç detaylara yer vereceğim, oraya da bakmayı unutmayın. Ayrıca üye girişi yaparak "filmi izle" butonunu görünür kılabilirsiniz. Yorumunuzu da aşağıya bırakın ki, sizden sonra izleyecek olanlara da fikir vermiş olun. E hadi tadını çıkarın!

Ayın Gölgesinde - In the Shadow of the Moon

filmine yorum yap!
uykusarhosu
12 Mart 2021
Sıkı Üye
Başlangıcı güçlü, ilgi çekici ve gizem doluydu ama giderek ivmesini kaybeden bir bilim kurgu filmi olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten başlangıcı bu kadar güçlü olup böyle sonlandırılan bir film hatırlamıyorum. Yine de filmde işlenen bilim kurgu temasını sevdiğimden sıkılmadan izledim. Zaman geçirmelik, çerezlik bir film arıyorsanız izleyebilirsiniz.
Cansu A.
27 Şubat 2021
Film başlarda güzel başladı, merak uyandırdı. Ancak sonunda bağlantı kurarken kopukluk yaşadım. Hala oturmayan şeyler var. Mutlaka izlenmesi gereken bir film olarak görmedim.
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Eğer bir yapım Netflix filmiyse genel olarak uzak durmak iyidir ama son zamanlarda birkaç kaliteli yapım çıkarmaya başladı Netflix. Fractured, Polar gibi bu film de bu filmler arasına girmeyi başarmış bence.
Yiğit B.
30 Nisan 2020
Sıkı Üye
Film polisiye ve bilim kurgu karışımı olmuş, ilk başları sizi biraz sıkabilir fakat daha sonradan hafif aksiyon vermesi gerçekten güzel. Filme puanım 6/10
Serhat
25 Nisan 2020
Sıkı Üye
Filmin ilk yarısı polisiye, ikinci yarısı bilim kurgu. Çok harika değil ama izlenir.
Melis_z
20 Nisan 2020
Çaylak
Film bir yere kadar gayet iyiydi fakat sonrasında anlayamıyorsunuz ve sıkılıyorsunuz. Birine tavsiye edeceğim bir film değildi.
abdullah A.
18 Nisan 2020
Sonuna kadar izlemezseniz güzel film ama sonuna kadar izlediğinizde olanları bir yere bağlayamıyorsunuz. Evet ya yarıda kapatın ya da hiç izlemeyin derim. Bence adminin isabet ettiremediği tavsiyelerden biri olmuş bu.
SPOILER [GÖSTER]
OverDose
04 Nisan 2020
Gayet güzel bir filmdi ama düşük bütçeli bilim kurgu gibiydi, hoştu izlenilebilir.
Resul A.
06 Mart 2020
Usta Yorumcu
Tavsiye ederim. Bu filmin bir de abisi var, ismi: Predestination. İzlemediyseniz onu da izleyin.
Hakan K.
05 Ocak 2020
Çaylak
Başlarda iyidi ama sonu çok garip bir şekilde bitti sonunu merakla bekledim ama hiç beklemediğim bir sonla bitti sınıfta kaldı bu film bende...
Daha fazla yorum4
in the shadow of the moon konusuayın gölgesinde konusuin the shadow of the moon yorumlarin the shadow of the moon oyuncular2019 netflix filmlerien yeni netflix filmleri2019 in the shadow of the moon konusuzaman yolculuğu filmleriayın gölgesinde filmi

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.