Başlat: Ready Player One 2018 tr-TR

Başlat: Ready Player One (2018)

(Fantastik - Animasyon - Bilim Kurgu)
2018
IMDB
7.7
(31) 4 249 0 5
240
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
31 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
21 Haziran 2018
Oyun dünyası ile aranız nasıl? Ya da animasyonlar ile? Bu sorulara cevabınız "Hiç aram yok" ise bu film sizlik değil, hemen başka tavsiyeye ışınlanın derim. Filmimiz, günümüzden biraz uzaktaki bir gelecekte, "VR" denen sanal gözlüklerin cep telefonu kadar yaygın kullanıldığı bir zamanda geçiyor. Ailesini yitirmiş bir gencimiz ve bir de insanları yakalamayı başarabilmiş dev bir sanal gerçeklik oyunu tasarlayan bir amcamız var. Bu amcamız ölmeden önce şirketini, varını yoğunu bu oyunun içine bir yerlere gizliyor ve diyor ki bu ipuçlarını bulan kişi mirasımın sahibi olacak. Tabi şirketin yöneticileri de "ilk biz bulmalıyız" diyerek koca bir orduyu bu oyuna sokup baya maaşlı oynatıyorlar. İşte gencimiz de tam olarak bunun mücadelesini veriyor... Başta da söylediğim gibi filmin büyük bir bölümü sanal bir evrende geçiyor. Bana buralarda da tavsiye ettiğim "Tron" filmini hatırlattı. Yönetmeni Steven Spielberg, belki de bu yüzden olacak film beklentimin üzerinde çıktı. Özellikle içindeki diğer filmlere olan göndermelere bayıldım. Birçok klişe de yok değil tabi fakat keyifli mi? Keyifli. Bol koşturmacalı mı? Kesinlikle. E hadi tadını çıkarın!

Başlat: Ready Player One - Ready Player One

filmine yorum yap!
kuzuur K.
15 Eylül 2022
Farklı senaryolar hep dikkatimi çekmiştir. Bu film de benden geçer not aldı.
Yağız Şimşek
04 Ağustos 2022
Sıkı Üye
Hem Barış Özcan'ın hem de Kaan'ın aynı anda önerdiği bir film düşünün. Sonra da o filmin kötü olma ihtimalini... Eminim hemen filmi izlemeye karar vereceksiniz.
Buket D.
20 Mart 2022
Sıkı Üye
Oyun görüntüleri ve sanal dünya fena değil. İzleniyor da ama senaryo kötüydü sanki.
Hayri S.
28 Aralık 2021
Sıkı Üye
Metaverse ve Metaverse'ün geleceği için yapılmış bir altyapı filmi. Sürükleyici ve görsel olarak da başarılı bir film. İzlenebilir.
Aleyna A.
18 Aralık 2021
Akışı çok güzeldi, sıkmıyor, çok beğendim. Bilim kurgu severler ya da oyun oynayanlar izlemeli, çok keyifliydi.
burçin S.
07 Aralık 2021
Fantastik bilim kurgunun kölesiyiz, mükemmeldi hemen izleyin.
Enes E.
27 Kasım 2021
Sıkı Üye
Filmin konusu izlemeye değer ama pek iyi işleyememişler. Hele bir arkadaş grubu var ki sanki eski Yeşilçam çocuk filmi.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Düşük bir beklenti ile boş zaman öldürmek için başladığım bir film oldu. Fakat olay örgüsü, içeriğindeki entelektüel birikim ve animatif tasarımların çizgi üstü olması ile beni oldukça etkiledi.
Semy
05 Kasım 2021
Çaylak
Metaverse'ü farklı yönleriyle, harika işlemişler. Kitabını ne kadar doğru geçirmişler bilemem ama filmi pek bi beğendim. İzlemenizi "şiddetle" öneririm.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Aşırı beğendiğimi söyleyemem. İzlemesem de olurdu dediklerimden.
Daha fazla yorum21
başlat: ready player one filmibaşlat: ready player one filmi konusuready player one filmiready player one filmi konusu2018 filmleri2018 film önerilerifilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesibilim kurgu filmlerifantastik filmleranimasyon filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.