Bay Hiçkimse 2009 tr-TR

Bay Hiçkimse (2009)

(Fantastik - Romantik)
2009
IMDB
7.9
(18) 4 165 0 5
132
33
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
IMDB
7.9
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
17 Ocak 2018
Koca bir film dünyası, bu filmi bir türlü sevememişler ve bu filme bayılanlar olarak ikiye ayrılmış durumda. Kelebek etkisi olayı üzerinde dönüyor filmimiz. Tokyo'da kanat çırpan bir kelebeğin yarattığı rüzgar yuvarlanan kartopu gibi büyüyor ve dünyanın diğer ucuna fırtına olarak ulaşıyor... Baş rolümüz, yaptığı seçimlerle farklı 3 kulvarda farklı bir şekilde ilerleyen hayatını hatırlıyor. Şunu da ekleyeyim hazır kafanız biraz karışmışken. Film benim için bir bilim kurgu kadar bilim kurgu, bir gizem filmi kadar gizem ve bir aşk filmi kadar da aşk barındırıyor. Beyniniz yansa da umarım siz de benim gibi bu filme bayılanlardan olursunuz. Hadi tadını çıkarın!

Bay Hiçkimse - Mr. Nobody

filmine yorum yap!
Ayhan B.
18 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Gereksiz, zaman kaybıydı. Bu türde daha kötüsü var mıdır bilmiyorum.
Fatih D.
27 Ocak 2022
Berbat, zaman israfıydı. Arkadaşlar da önerdi dedim iyidir bu, fakat dalga geçmişler zamanımı çaldılar verin bana 2.30 saatimi!
Enes E.
21 Kasım 2021
Sıkı Üye
Film çok şey anlatıyor gibi geliyor ama aslında pek bir şey anlatmıyor, bir de gereksiz uzun gibi geldi bana.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Beyin yakan, eriten film mi arıyorsunuz? Kesinlikle eritecek. Süresi daha az olabilirdi. Boş zamanınızda vakit öldürmek için seyredeceğiniz bir film değil. Bu dünyanın keşmekeşinden uzaklaşmaya karar verdiğiniz bir anda izleyin.
Axinel
22 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Zaman geçirmek için izleyecekseniz tabi ama bence o bile boşa zaman kaybı olur. Büyük bir heves ve tavsiye ile izledim ama ger geçen dakika film kendinden soğuttu. Siz izleyecekseniz bir beklentiniz olmadan izleyin bence belki o zaman izlenebilir.
Mustafa
19 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Bilim kurgu filmlerinde fazla aşk konusu işlenirse o film maalesef çöp oluyor. Bu filmi de bu yüzden bir türlü beğenemedim, sonunu zor getirdim.
pınar ş.
20 Aralık 2020
Öncelikle bu film 3 saat, onu bilerek izleyin. Eğer bu türü seviyorsanız rahat izlersiniz fakat sevmeyenlere anlamsız ve sıkıcı gelebilir.
Ownercan
30 Ekim 2020
Sıkı Üye
Bir ara efektleri bol ama kendisi anlamsız film yapmak moda olmuştu. Bu film de o modadan kalmış tamamen vakit kaybı olan saçma sapan bir film. Bir başka filmi tutan senaristler kendilerini ilahi bir varlık sanınca böyle saçma yapımlar çıkarabiliyorlar. Bir anlam yüklemek için sonuna kadar izledim, vakit geçmesini sağlamak için saçma efektleri uzatabildikleri kadar uzatmışlar.
Daphne
18 Ekim 2020
Sıkı Üye
Filme bayıldım. Biraz karışık bir olay örgüsü olsa da hayatı, evreni, zaman kavramını sorguladım.
ShakTheShak
13 Temmuz 2020
Sıkı Üye
Türü sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film. Vakit kaybı değildir ama dikkatinizin bir kez bile olsun dağılmaması gerek. Filmin kurgusu yerinde yapılmış ama kimi nerede bıraktığınızı da unutmamanız gerekiyor. Çıkardığım sonuç: Her zaman seçim yapmama şansımız vardır. Ayrıca bunu beğendiyseniz pek başarılı olmasa da "Butterfly Effect"i de tavsiye ederim. (Bu arada "Nemo" Latince "nobody" demek.)
Daha fazla yorum8

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.