Boşluğa Dokunmak 2003 tr-TR

Boşluğa Dokunmak (2003)

(Dram)
2003
IMDB
8.1
16
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
3 Yorum
IMDB
8.1
BU FİLM
21b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
05 Ağustos 2018
Filmimiz, 1980 yılında Peru'daki çıkılmasına imkansız gözüyle bakılan bir dağa tırmanan 2 dağcının yaşadıklarını konu alıyor. Adamlarımız dağa çıkmasına çıkıyor fakat sonra yaşananlar tam anlamıyla bir hayatta kalma savaşına dönüşüyor... Öncelikle siz de benim gibi gerçek olaylara dayanan filmlere bayılıyorsanız bu film tam sizlik olabilir. Filmi "Gaza Getirsin" kategorimde size tavsiye etmek istedim çünkü filmin işlediği konu insanı tam anlamıyla gaza getiriyor. Eğer hayatınızda bazı zorluklar karşısında pes etme seviyesine gelmişseniz bu film sizi tekrar ayağa kaldırabilir. Sade, gerçekçi, bol maceralı ve bir miktar gerilimli nefis bir film izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Boşluğa Dokunmak - Touching the Void

filmine yorum yap!
Mahmut K.
16 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Yani adrenalin uğruna öyle bir ortama giriyorsunuz ki, vahşi doğada bir kendiniz, bir partneriniz ve inanıyorsanız yukarda Allah var. Başınıza her şey gelebilir ve geliyor da. Hayatta kalmak mucize ile eş değer sayılabilecek bir ortam. İliklerinize işleyen soğuk, düşme riski dolu kar altında gizlenmiş mağaralar, kayalıklar... Tam bir hayatta kalma mücadelesi. Sessiz sakin bir ortamda tadına vara vara seyredin.
uykusarhosu
30 Aralık 2020
Sıkı Üye
Eğer belgesel tadında, yaşanmış hikayeleri seviyorsanız izlenilecek bir film diyebilirim.
White_Way
23 Ocak 2019
Çaylak
Filmden çok belgesel desek daha doğru olur sanırım. Soğuğu iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Türünü seven için izlenilesi bir yapım.
touching the void filmitouching the void filmi konusumacera filmleritouching the void 2003boşluğa dokunmak 2003 filmifilm önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.