Çarpık Çizgiler 2022 tr-TR

Çarpık Çizgiler (2022)

(Gizem)
2022
IMDB
7
(11) 5 30 0 5
30
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
11 Yorum
2s 35dk
IMDB
7
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
12 Aralık 2022

Filmimiz; kasvetli gri atmosferi ve beyin yakan senaryolarıyla benim de size burada yıllardır her fırsatta tavsiye ettiğim İspanyol sinemasına ait... Özel bir dedektifimiz, üzerinde çalıştığı bir dava ile ilgili kanıt toplamak için bir Psikiyatri hastanesine yatıyor. İşte film de, bu süreçten itibaren gerçekleşen bazı gizemli olayları bize sunuyor... Film, 2 buçuk saat olmasına rağmen bir an bile sıkmıyor. Çoğu İspanyol filminde olduğu gibi bu film de bana defalarca senaryo yazdırdı. Taş gibi oyunculuklar, kendini sürekli geliştiren bir hikaye ve gizem dolu mekanlar... İspanyollar bu işi gerçekten çok iyi kıvırıyor. Film boyunca sürekli olarak 'Acaba..' diye düşünüp duruyorsunuz. Ben, beni düşündürmeyi başaran, zihnimi sürekli tetikte tutan, bu tür senaryosuyla izleyenin kafasını karıştırıp beyin yakan filmleri gerçekten çok seviyorum. Size şurada tavsiye ettiğim diğer 4 filmde de imzası olan yönetmen Oriol Paulo, bu filmde de sanatını konuşturmuş... Şöyle sakin, dingin bir kafayla, telefon bildirimlerinden uzakta, kitap okur gibi izleyin derim bu filmi. Yorumlarınızı da aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

Çarpık Çizgiler - Los Renglones Torcidos de Dios

filmine yorum yap!
adologi
27 Ocak 2023
Çaylak
Filmi övmek için burada deli dehşet şeyler yazmayacağım, çünkü biraz delilik ve biraz da beyin travması tatmak istiyorsanız 2 saat 35 dakika boyunca doya doya tadacaksınız emin olun :)
Helinn
20 Ocak 2023
Sıkı Üye
Tam anlamıyla ispanyol yapımı. Adamlar yapıyo ya dedirten bir film daha...
Nihat Ü.
18 Ocak 2023
Sıkı Üye
Sadece bu sitede 13 bin kişi bu filme bakmış 8 kişi yorum yazmış ve 25 kişi de beğenmiş ama 1 tane bile beğenmedim diyen yok, işte ispanyollar yaptı mı böyle iyi film yapıyor :)
Kez U.
15 Ocak 2023
Çaylak
Bi tık uzundu ama çok ama çok keyifliydi. Konunun işlenişi ve oyunculuklar çok iyiydi.
rıdvan K.
29 Aralık 2022
Sıkı Üye
Güzel bir polisiyeydi, izlenmesi tavsiye olunur. .
Melek K.
22 Aralık 2022
İzlerken birçok kez kesin bu böyle olacak desem de her seferinde bi önceki fikrimden vazgeçirdi, aklımdan şüphe ettirdi. Hatta bi ara noluyo diyip durdurup 5 dk gerçek dünyaya dönme ihtiyacı hissettirdi :)
Büşra P.
16 Aralık 2022
Oyunculuklara mı bayılsam kurgunun içine beni katmasına mı yoksa aklımdan şüphe ettirmesine mi... Contratiempo'yu görünce şüphe etmeden açtım, haksız değilmişim bayıldım. Teşekkürler Kaan!
Mehmet C.
16 Aralık 2022
Sıkı Üye
İlmek ilmek işlemiş yine Paulo.. İzleyin derim.
Özlem Ç.
13 Aralık 2022
Sıkı Üye
Oriol Paulo'dan kötü film çıkmaz, iki buçuk saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Ve fakat diğer filmleri kadar etkileyici ve şaşırtıcı da bulmadım. Sonunun belirsiz bırakıldığı yorumlarına katılmıyorum, "gerçek, sen ne istiyorsan odur.'
Mustafa
13 Aralık 2022
Usta Yorumcu
Filmi genel itibariyle uzun olmasına rağmen beğendim. Bazı yerlerde kafam allak bullak oldu. Sakin kafayla izlense bile yine de kocaman bir soru işaretiyle sonlanması çok muhtemel. İnternette biraz gezindim aklıma yatan bir açıklama da bulamadım. Umarım Kaan filmle ilgili bir inceleme hazırlar...
Daha fazla yorum1
çarpık çizgiler filmi konusuçarpık çizgiler konusuçarpık çizgiler filmiispanyol filmleriispanyol filmi önerilerioriol paulo filmlerilos renglones torcidos de dios konusulos renglones torcidos de dios filmi netflixnetflix ispanyol filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.