Çarpık Çizgiler 2022 tr-TR

Çarpık Çizgiler (2022)

(Gizem)
2022
IMDB
7
(24) 5 57 0 5
57
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
24 Yorum
2s 35dk
IMDB
7
BU FİLM
22b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
12 Aralık 2022

Filmimiz; kasvetli gri atmosferi ve beyin yakan senaryolarıyla benim de size burada yıllardır her fırsatta tavsiye ettiğim İspanyol sinemasına ait... Özel bir dedektifimiz, üzerinde çalıştığı bir dava ile ilgili kanıt toplamak için bir Psikiyatri hastanesine yatıyor. İşte film de, bu süreçten itibaren gerçekleşen bazı gizemli olayları bize sunuyor... Film, 2 buçuk saat olmasına rağmen bir an bile sıkmıyor. Çoğu İspanyol filminde olduğu gibi bu film de bana defalarca senaryo yazdırdı. Taş gibi oyunculuklar, kendini sürekli geliştiren bir hikaye ve gizem dolu mekanlar... İspanyollar bu işi gerçekten çok iyi kıvırıyor. Film boyunca sürekli olarak 'Acaba..' diye düşünüp duruyorsunuz. Ben, beni düşündürmeyi başaran, zihnimi sürekli tetikte tutan, bu tür senaryosuyla izleyenin kafasını karıştırıp beyin yakan filmleri gerçekten çok seviyorum. Size şurada tavsiye ettiğim diğer 4 filmde de imzası olan yönetmen Oriol Paulo, bu filmde de sanatını konuşturmuş... Şöyle sakin, dingin bir kafayla, telefon bildirimlerinden uzakta, kitap okur gibi izleyin derim bu filmi. Yorumlarınızı da aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

Çarpık Çizgiler - Los Renglones Torcidos de Dios

filmine yorum yap!
Elçin M.
23 Mayıs 2023
Zindan Adası filminin çakması gibi olmuş. Zaman kaybı bir film. Filmin sonunda da kadının doğru ya söylediğini izleyiciye bırakıyor. Zindan Adası'nı izleyin. Çok boş bir film.
SPOILER [GÖSTER]
Ayfer Y.
08 Mayıs 2023
Sıkı Üye
İspanyol sinemasını Kaan sayesinde izlemeye başladım ve bu film de yine ispanyol sinemasının iyi işlerinden biri olmuş. Filmin sonunda acaba diye soru işareti koyarak bitirmesi bi tık üzdü beni. Bu tarz filmlerin sonu soru bırakarak bitmesi sinir bozucu :) Film gayet güzeldi.
SPOILER [GÖSTER]
411
10 Nisan 2023
Sıkı Üye
Senaristin diğer filmleri gibi izleyiciyi bir an dahi sıkmayan, şahane bir film olmuş ama biraz izleyicinin beynini yakacağız diye zorlamışlar gibi geldi sanki. Gizem-gerilim üstüne polisiye soslu bu filmin son saniyesine kadar sonu hakkında fikir değiştiriyorsunuz. Kesinlikle bu tarzı sevenlerin kaçırmaması gereken bir Oriol Paulo eseri. Kendisi henüz 47 yaşında, umarım uzun ve üretken bir hayat sürer.
Kayzer S.
18 Mart 2023
Yine İspanyol.. Birkaç istisna dışında tüm filmleri güzel bence.
Aslı B.
07 Mart 2023
Sıkı Üye
Uzun bir film ama zaman çabuk geçiyor. İyi güzel bir filmdi ama daha çarpıcı etkileyici bir son beklerdim, havada kaldı sanki izleyin, iyi seyirler.
Hilal T.
27 Şubat 2023
Çaylak
Dün gece izledim, gerçekten beni sardı izleyin mutlaka.
Yasel
27 Şubat 2023
Çaylak
Zindan Adası'na benziyor, izlerken hiç sıkmadı beni, sonunu ise bize bıraktılar sanki, beğendim..
Hly
25 Şubat 2023
Günler sonra dahi düşündürebilen filmlerden... İzlemeye değer.
İrem H.
23 Şubat 2023
Zindan Adası tarzında bir film. Sürükleyiciydi, izlerken hiç sıkılmadım.
Sema B.
12 Şubat 2023
Çaylak
Film süresinin çok uzun olduğunu görünce sıkılmadan nasıl izleyeceğim diye düşünürken, göz açıp kapayıncaya kadar bitti. Bence izlenmeye değer güzel bir filmdi.
Daha fazla yorum14
çarpık çizgiler filmi konusuçarpık çizgiler konusuçarpık çizgiler filmiispanyol filmleriispanyol filmi önerilerioriol paulo filmlerilos renglones torcidos de dios konusulos renglones torcidos de dios filmi netflixnetflix ispanyol filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.