Çılgın Max: Öfkeli Yollar 2015 tr-TR

Çılgın Max: Öfkeli Yollar (2015)

(Fantastik - Bilim Kurgu)
2015
IMDB
8.1
(15) 4 198 0 5
186
12
İZLEDİM
SONRA İZLE
15 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
21 Ocak 2018
Nükleer savaşların sonrasında geriye kalan vasat, bitik bir dünyada geçiyor filmimiz. Su ve benzinin yegane ihtiyaçlar haline geldiği çöllerle kaplı bu dünyada, herkesin ilah gibi baktığı Ölümsüz Joe isminde bir amcamız var. Bu amcamız su ve diğer kaynakları elinde tutuyor. Filmde sürekli mücadele halinde gördüğümüz Max'i ise Tom Hardy abimiz canlandırıyor. İlk dakikasından son anına kadar bir an olsun durmayan bu film, ilginç atmosferi ile sizi de kendine hayran bırakabilir. Hadi tadını çıkarın!

Çılgın Max: Öfkeli Yollar - Mad Max: Fury Road

filmine yorum yap!
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
İzlemeyen kaldıysa mutlaka izlesin derim, son dönemin en iyilerinden.
mamicillo
01 Ekim 2021
Sıkı Üye
Bu filmi izlemek için önce gittim tüm Mad Max serisini bitirdim; Sonuç olarak iyi ki de izlemişim dediğim film serisinden bir tanesi.
semih A.
04 Eylül 2021
Çaylak
Her defasında kaç kere olursa olsun izlemekten keyif aldığım ender filmlerden bir tanesi :)
roxaLor3nz
14 Ağustos 2021
Bu tarz filmleri çok seviyorum, bilim kurgunun dibi yani "keşke dizisi olsa da izlesem" dediğim, doyamadığım bir film. Tekrar tekrar izlenir.
destalyad
31 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Dibine kadar aksiyon mu? 1 sn bile durmamak mı? Tom Hardy mi?... İşte bu filme yorum yazılır!
Miraç I.
10 Haziran 2021
Usta Yorumcu
1979 yapımı başrolündeki Mel Gibson zamanından hatırlıyorum bu seriyi, o zaman da çok severek izlemiştim tabi günümüzün şartlarında görsel efekt çok daha iyi olmuş, konusu açısında gayet tatmin edici bir filmdi başladığı andan bitiş anına kadar durmadan aksiyon içinde. Verilen mesaj güzel, her zaman sömürücü birileri olur aç gözlülük hiç bitmez. Başrol Tom Hardy de tam oturmuş, ben çok beğendim.
Melisa
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Yüksek bütçeli ve görüntü olarak kalitesi yüksek bir film. Kostümler ve animasyonlar harika. Kurguya gelene kadar birçok konuda iyi.
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Tom Hardy ve Charlize Theron oyunculuğu efsane. Filmin sıra dışı konusu, aksiyona doymanızı sağlaması, akıcılığı, verdiği mesaj ve müzikleri, hepsi mükemmel... İzlerken çok eğleneceğinize eminim, hemen açın izleyin.
Ownercan
10 Ağustos 2020
Sıkı Üye
V8 motor olayını ön plana çıkarmaları dikkat çekiciliğini arttırıyor. Doğal kaynakların günümüz dünyası için bile ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor.
Darth Movier
13 Temmuz 2020
Sıkı Üye
İlk filmlerini izlemiş ve bunlar nasıl kült film diye düşünmüştüm. Kötüydü ve sıkıcıydı çünkü. Sonra seriye reboot geldi ve böyle bir efsane ile karşılaştık. Tüm filmlerin yönetmeni ve yazarı da aynı adam bu arada. Buradan da anlıyoruz ki adam eline geçen teknolojiyle asıl yapmak istediği işi yapmış. Film tamamen aksiyondan oluşuyor ve akıp gidiyor. Bir anda bitince şaşırmayın. Ama kimi yerlerdeki müzikler cidden yanlış seçilmiş benden söylemesi.
Daha fazla yorum5

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.