Cruella 2021 tr-TR

Cruella (2021)

(Komedi - Suç)
2021
IMDB
7.4
(11) 4 33 0 5
32
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
11 Yorum
2s 14dk
IMDB
7.4
BU FİLM
6.3b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
31 Mayıs 2021

Bu filmi aranızdan Ercan ve "Aşkın Küçükşehir" izlemem için göndermiş. İlk gönderenin profilini sabitliyor ve kendilerine teşekkürler ediyorum... Filmimiz, çoğumuzun farklı formatlardaki hikayesini bildiğimiz Cruella karakterini işliyor. 1970'li yıllardayız. Estella isminde modaya aşık bir genç kızımız var. Fakat gelişen bir takım olaylar bu genç kızı çok farklı bir karaktere doğru evrimleştiriyor ve işte biz de bu yer yer eğlenceli olan sürece konuk oluyoruz... Öncelikle Disney bu tür karakterleri hikayeleştirme konusunda gerçekten başarılı. Film, bir yandan eğlendirse de karanlık, kasvetli bir tarafı da var. Hatta ben tam da bu yüzden filmden bir tık Joker tadı aldım... Bunun yanında filmin sinematografisi de çok iyi. Oyuncuları, sahne geçişleri, dönem eşyaları ve tercih edilen müzikler gibi pek çok şey beklentimin üzerinde çıktı. "Unutulmaz" bir şey izlemeyeceksiniz tabi fakat temel aldığı hikayeyi iyi işleyen, şöyle hafta sonu izlemelik bir film arıyorsanız bir bakın derim. Hadi tadını çıkarın! 

Cruella - Cruella

filmine yorum yap!
Mathilda9
15 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Normalde Emma Stone'u çok sevmem ama bu filmde iyiydi. Güzel filmdi ama sadece diyaloglar bazen gereksiz uzun gibi geldi.
MyrielL G.
15 Ağustos 2021
Emma STONE bu karakter için doğmuş olabilir. Mükemmel oyunculuktu.
KarnımAç J.
12 Ağustos 2021
Çaylak
Film biraz uzun gelebilir ancak neticesini gerçekten merak edeceksiniz. İlk başlarında konusu sıradan gelebilir ancak olayları çözdükçe gerçekten de sizi sürükleyecektir. Hafta sonu tadında, gerçekten izlenebilir bir yapım.
katilcivciv
13 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Akıcı ve tatlı bir film olmuş. Emma Hanım zaten :')
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
İzlediğinizde eğlenirken, modadan da hiç anlamadığınızın farkına varacaksınız :)
Küb
26 Haziran 2021
Çaylak
Seyir keyfi yüksek bir film. Bunda kostümlerin, oyunculukların, mekanların ve özellikle de müziklerin etkisi büyük. Biraz uzun gelse de sıkmadan izleten hoş bir filmdi.
Serkan B.
23 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Çok iyi bir film izleyeceksiniz, biraz sabırlı olun. Sonrasında su gibi akan bir senaryo ve oyunculuk göreceksiniz. Ve hoş kadın :)
Esra K.
06 Haziran 2021
Çaylak
İzlediğim en iyi filmlerdendi. Yine bir kötü karakteri içten bir şekilde anladım, Emma Stone'un oyunculuğu da harika :)
Melisa G.
02 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Kötü karakterin nasıl kötü olduğunu işliyor ama filmde karakter çok iyiymiş gibi gösterilmiş. Film bütçeli ve güzeldi. Vakit geçirmek için uygun.
Miraç I.
01 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Disney kötü karakterleri değiştirerek aslında iyi karakter olarak yansıtmak istiyor sanırım, önce Malefiz şimdi de Cruella. Filme gelince; moda üstüne kurulmuş eğlenceli bir film gibi. Sıkılmadan izlenilecek bir film olmuş.
Daha fazla yorum1
cruella konusucruella filmi konusucruella filmi yorumcruella yorumlarıdisney filmleri2021 filmleri2021 film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.