Dejavu 2006 tr-TR

Dejavu (2006)

(Aksiyon - Gerilim)
2006
IMDB
7
(7) 4 143 0 5
140
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
7 Yorum
IMDB
7
BU FİLM
7.5b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
29 Aralık 2017
FBI'ın elinde olan müthiş bir teknoloji ile insanların geçmişine gidilebilen bir dünyayı konu alan bu beyin yakan filmde, feribotta yaşanan bir patlamanın çözülme mücadelesi göz önüne seriliyor. Denzel Washington abimizin göz doldurduğu bu nefis filmi izlemeden "Ben yaşadım" demeyin... Bu arada Dejavu, hani bazen ''Ben bu anı sanki daha önce yaşadım ya'' diye anlık panikler yaşıyoruz ya, heh işte o. Hadi tadını çıkarın!

Dejavu - Déjà Vu

filmine yorum yap!
mamicillo
15 Eylül 2021
Çaylak
Bu film mükemmel ötesi bir film nasıl oluyor da böyle düşük imdb'si oluyor... Film mük kardeşim mük! İzlemek için aşırı geç kalmışım. İyi ki de izlemişim.
Axinel
22 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Tam moduna layık beyin yakacak bir film. İzlemeyen arkadaşlar için özellikle belirteyim ki; KESİNLİKLE İZLEMELİSİNİZ.
Serkan B.
09 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Denzel Washington oyunculuğu ile hızla koşan bir film izleyeceksiniz. Akılda kalan oldukça fazla sahne olacak. Yer yer gerilim, ancak hızı bazen baş dönmesine neden olabilir. İzleyiniz.
ayten Y.
12 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Film aslında düşündüğümden çok farklı çıktı. Adı sebebiyle daha farklı bir film olacağını düşünmüştüm. İyi bir filmdi ve kafa yormadan ilerliyor. Ben geçmişe gidildiğini değil, paralel bir gerçeklikle iletişim kurulduğunu düşünüyorum. Eğer geçmişe gidilseydi mesela doug'ın ortağı öldüğünde, bizim doug'ın hafızasında da olaylar değişirdi. Mesela arabaya polis saldırdı ve yeni araç aradığı için kızı öldürdü, kendi geçmişlerini manipule ettiklerini ima ettiler. Eğer bu doğruysa filmde büyük bir mantık hatası olur, bu yüzden araba zaten öyle ya da böyle bir sebeple bozulacaktı ve yeni araca ihtiyacı olacaktı diye düşünüyorum.
SPOILER [GÖSTER]
Mathilda9
03 Nisan 2021
Sıkı Üye
Denzel abim efsanesin sen ya :) Aşırı iyi düşünülmüş bir film. Kesinlikle 'izlesem mi' diye uzun uzun diye düşünmeyin, konusu sarıyor.
Kutay E.
26 Kasım 2020
Çaylak
Filmin genel olarak çok güzel bir konsepti var ve bunun içine polisiye-suç ve Denzel Washignton'ın güzel oyunculuğu da girince güzel bir aksiyon oluyor. İzleyin.
Yigittheripper
02 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Denzel Washignton; oyunculuk bir insan olsaydı eğer senle Tom Hanks arasında kalırdı kesin.

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.