Diğerleri 2001 tr-TR

Diğerleri (2001)

(Gerilim - Gizem)
2001
IMDB
7.6
(22) 4 150 0 5
148
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
22 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
9.4b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
11 Şubat 2018
Filmimiz, kocasını savaşta kaybetmiş olan bir anneyi ve onun güneş ışığına hassasiyeti olan 2 çocuğunu konu alıyor. Ailemiz biraz büyük bir evde yaşadığı için evde hizmetçiler çalışıyor fakat gün geçtikçe ailemizin kızı, evde başka bir çocuğun da yaşadığını söylemeye başlıyor. Annemiz ilk başlarda buna bir saçmalık olarak baksa da zamanla bazı şeyleri o da fark ediyor ve gizem ve gerilim dolu bir mücadele başlıyor... Bu filmi izlerken yapmanız gereken tek şey; sonuna kadar, bakın vurguluyorum ''sonuna'' kadar pür dikkat kesilmeniz. Ola ki birkaç durgun yerde ''E hani ekşın?" deyip kulağımı çınlatacak olursanız hemen kendinizi durdurun ve filme devam edin. Çünkü bu film hayatınızda izlediğiniz en şaşırtıcı filmlerden olacak ve sırf biraz ekşın yok diye silip atmamalısınız. Nefis bir senaryo, sağlam bir gizem ve dozunda gerilim. Hadi tadını çıkarın ve sonra gelip yorumunuzu aşağıya bırakın!

Diğerleri - The Others

filmine yorum yap!
chansbabystay T.
15 Kasım 2021
Sıkı Üye
Sonu çok şaşırtıcı bitti. Eh işte bir film. Sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film.
Daphne
06 Eylül 2021
Sıkı Üye
Bu film bana "Us" filmini hatırlattı. Sonu şok edici. Böyle dönem filmlerinin otantik evlerin hastasıyım. Kaçırmayın derim.
Zümra K.
01 Eylül 2021
Çaylak
Film hafif bir gerilimle ağır ağır işliyor, sizi fazla sıkmadan sonunu getiriyor. Sonu için boş vakitte izlenebilir ama filmin gelişme kısmında kendini daha çok bağlamasını isterdim. Tabi ki gerilim ve korku filmlerinin hep belli bir kalite düzeyinde olduğunu da unutmamak gerekir. Ortalamanın üstündeydi diyebiliriz.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Uzun yıllar favori film listemin başında duran bu filmi izlemeyen kalmışsa hemen şimdi izlesin. Mükemmeldi!
JF.Kennedy17
17 Temmuz 2021
Çaylak
Uzun süre izlememek için direnip şu an filmi bitirince 'çok daha erken izlemeliymişim' dedim. Mükemmel bir filmdi bana göre. Filmi izlerken biraz sabırlı olun ve sonuna kadar mutlaka izleyin.
Melisa G.
16 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Psikolojik olarak geriliyorsunuz fakat korkacak bir şey olamadığını bitince anlıyorsunuz. Sanırım çok film izlediğimden, sonunda şaşırmadım ve tahmin ettiğim gibi oldu. İzlenir mi izlenir.
Serkan B.
29 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Nicole Kidman'dan müthiş bir oyunculuk. Türü sevenler için özel bir film.
melisasas
29 Nisan 2021
Çaylak
Eski film izlememek gibi takıntım vardır ama bu filmi izleyin. Hoş bir his bırakıyor insanda.
filmkolik D.
09 Şubat 2021
Çaylak
Kesinlikle tavsiye ediyorum, şahane bir filmdi.
Dark
06 Kasım 2020
Çaylak
Nicole Kidman inanılmazsın... Harika bir performans ve harika bir son...
Daha fazla yorum12
the others filmi konusudiğerleri filmi konusuthe others filmi fragmanıthe others film oyuncularıbeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerilerigerilim filmlerigizem filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.