Extraction 2020 tr-TR

Extraction (2020)

(Aksiyon - Suç)
2020
IMDB
6.7
(28) 4 129 0 5
121
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
28 Yorum
IMDB
6.7
BU FİLM
13b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
24 Nisan 2020

Netflix imzalı filmimiz, 2 uyuşturucu baronunun girdiği savaşta, arada kalan bir çocuğu çekip kurtarmak için tutulan bir paralı askeri ve onun bu süreçte verdiği hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Adamımız tüm beceresini kullanarak Hint mahallelerinde büyük koşturmacalara giriyor ve John Wickvari bir şekilde çerez gibi kurşun harcıyor... Öncelikle söylemek istiyorum ki; Eğer etkileneceğiniz, klişelerden uzak bir senaryo görmek istiyorsanız bu film pek sizlik olmayabilir. Fakat şöyle dolu dolu bir aksiyon, vurdulu kırdılı nefis sahneler izlemek istiyorsanız da tam olarak doğru yerdesiniz... Filmde kullanılan çekim tekniklerini gerçekten beğendiğimi söyleyebilirim. Sahneler mümkün olduğunca az kesilmiş ve tek plan çekilmeye özen gösterilmiş. Bu da izleyicinin, kendisini olayların tam ortasında hissetmesini sağlıyor. Yukarıda da söylediğim gibi etkileyici bir hikaye, klişelerden uzak bir senaryo beklentiniz varsa bu filmde aradığınızı muhtemelen bulamayacaksınız. Fakat sadece "aksiyon" olarak baktığımda filmi gerçekten beğendiğimi ve beklentiniz bu yöndeyse sizi de tatmin edeceğini rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca izleyecek güncel bir şeyler arıyorsanız da buraya tıklayabilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıya mutlaka yazın, hadi tadını çıkarın!  

Extraction - Extraction

filmine yorum yap!
ayten Y.
12 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Aksiyon sevenlerin çok seveceği ama hikayesi bana göre biraz zayıf kalmış olan bir filmdi. Baştan sona dolu dolu aksiyon sahneleri olsa bile, altını dolduramadıklarını düşünüyorum. Araba sahnesi, benim de en sevdiğim sahne oldu.
W1SD0M
25 Temmuz 2021
Çaylak
Başrollerinde önemli isimlerin yer aldığı bu yapım, bu yıl (yani 2020'de) vizyona giren aksiyon ve macera sevenlerin mutlaka izlemesi gerek harika bir film.
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Konusu baya sürükleyici ve merak ettirici. İzlemenizi tavsiye ederim.
Mustafa K.
28 Nisan 2021
Çaylak
Netflix'in yaptığı en iyi yapım olabilir bu film. Kulaklık ile izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Kurşunun gelişini uzaktan hissettiriyor. Özellikle araba sahnesi de muazzamdı.
ADO
24 Nisan 2021
Çaylak
İzlediğim nadir güzel askeri filmlerden bir tanesi de bu oldu. Chris yani namı diğer Thor abimiz oynuyor. Hiç değilse bu yüzden bile izleyesim geldi benim puanım 10/8 keyifli seyirler.
Ahmet Y.
09 Şubat 2021
Sıkı Üye
Bir aksiyon sever olarak filmi çok beğendim, izlemenizi tavsiye ederim. 10/8
destalyad
02 Eylül 2020
Sıkı Üye
Body of Lies ve Sand Castle havaları esiyor filmde. Çekimler, kamera açıları o kadar iyi ki, klişe senaryo olsa bile sıkmıyor.
Sevcan Y.
23 Ağustos 2020
Çaylak
Zaman geçirmek için izlenir. Klasikleşmiş sahneleri olan bir film ama Chris olay!
_ecemio_
14 Ağustos 2020
Çaylak
Film genel olarak izlemeye değer ve saran bir film. Birkaç yerinde küçük pürüzler var onun dışında gerçekten beğendiğim bir film oldu.
Gökhan Özkol
06 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Gözüme çarpan birkaç sahne olmasına rağmen sıkılmadan izledim. Çerezlik aksiyon filmi arıyorsanız düşünmeden izleyin.
Daha fazla yorum18
extraction konusuextraction netflixextraction yorumextraction yorumlarextraction oyuncularextraction fragman2020 netflix filmleriextraction imdbextraction filmi konusuvurdulu kırdılı filmleren yeni film önerilerinetflix film önerileri 2020

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.