Finch 2021 tr-TR

Finch (2021)

(Dram - Bilim Kurgu)
2021
IMDB
7
13
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
9 Yorum
1s 55dk
IMDB
7
BU FİLM
2.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
11 Kasım 2021

Bu tavsiyeyi aranızdan Yiğit ve "Aşkın Küçükşehir" izlemem için göndermiş, ikisine de teşekkür edip konumuza geçiyorum... Filmimiz, bitip tükenen bir dünyada felaketler sonrası hayatta kalmayı başarmış bir adamı, köpeğini ve üzerinde çalıştığı bir robotu konu alıyor. İşte biz de bu üçlünün yol hikayesini izliyoruz... Öncelikle bu filmde biraz Chappie, biraz da I am Legend filmi tadı alabilirsiniz. Fakat onlar gibi "Bilim Kurgu" kısmı pek ağır basmadığından bu filmi size Hafta Sonu Tadında kategorimizde tavsiye etmeyi daha uygun buldum. Bir adada sadece bir voleybol topuyla bile oscarlık performans sergileyen Tom Hanks, burada da filmi taşıyor. Bilim kurgu değil de sakin ve içinde bir robot da olan bir yol hikayesi izlemek isterseniz bu güncel film tam sizlik olabilir. Film benden geçer not almayı başardı... Yorumunuzu aşağıya mutlaka bırakın, hadi tadını çıkarın! 

Finch - Finch

filmine yorum yap!
safiye K.
07 Ocak 2022
Güzel bir filmdi. Gelecekte olabilecek bir senaryoyu izlemek keyifliydi.
Genel İzleyici
19 Aralık 2021
Çaylak
Aileyle izlenebilecek güzel bir bilim kurgu. Aksiyon tam var olacakken, olmuyor. Az kişiyle güzel işler çıkarılmış. Sıkılmadan izliyorsunuz. Not: Dram içerir.
serkan ö.
11 Aralık 2021
Çaylak
Güzel film. Biraz wall-e, biraz da ben efsaneyim filmlerine benziyor... Kesinlikle sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film. e Kaan'ın tavsiyesinde de varsa. İzlenmeli zaten.
Miraç I.
29 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Filmi beğenerek izledim, az ve öz kadrosuyla gayet iç ısıtan kendinden sonra arkasında bırakacağı canlıyı düşünen bir insanın çabasını izledim çok da beğendim.
Mustafa K.
16 Kasım 2021
Çaylak
Bazı sahnelerinde aksiyonvari bir an bekledim ama gelmedi. Onun haricinde dram olarak güzel işlenmiş bir film.
BÜŞRA A.
13 Kasım 2021
Çaylak
Çok şirin sakin bi dram filmi, Tom hanks var yani :) Eksikliğini hissettiğim tek şey kıyamet sonrası dönemi iyi yansıtmaması. Dünyanın sonunun nasıl geldiğini de daha iyi anlayabilirdik ama filmde zaten bilim kurgu öne çıkmıyor. Süper sıcacık bi film.
widight
13 Kasım 2021
Sıkı Üye
Filmin sonu hüzünlendirdi :') Tom Hanks yine oyunculuğunu konuşturmuş. Filme Puanım: 9/10
SPOILER [GÖSTER]
Defne P.
12 Kasım 2021
Çaylak
Afişten ve fragmandan bilim kurgu havası almıştım ama film pek öyle değil. Ama yine de güzeldi ben beğendim. Yine de bilim kurgu beklentisiyle izlemeyin.
Mert A.
12 Kasım 2021
Tom Hanks ile birlikte robotumuz ve köpeğimiz de iyi oynamışlar. Keyifliydi.
finch konusufinch film konusufinch film yorumfinch filmi2021 film önerileridünyanın sonu konulu filmlerrobot filmleriaile filmiaile filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.