Forgotten 2017 tr-TR

Forgotten (2017)

(Gerilim - Gizem)
2017
IMDB
7.3
(34) 4 123 0 5
116
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
34 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
20 Ağustos 2018

Biliyorsunuz, senaryoları ile kafa karıştıran filmleri burada sizlere "Beynimi Yaksın" kategorimde tavsiye ediyorum. İşte bu film de tam da bu kategoriye layık. Filmimiz, yeni bir eve taşınan sevimli bir çekirdek ailedeki 2 erkek gençten küçük olanın yaşadıklarını konu alıyor. Gencimiz, gerek okulunda gerek ise sosyal hayatında başarılara koşan abisine tam anlamıyla hayran. Fakat abisi bir gün birileri tarafından kaçırılıyor. Haftalar süren bekleyişten sonra da çıkıp geliyor fakat gencimiz, abisinin biraz değiştiğini düşünüyor. İşte film de bundan sonra sizi de içine alarak öyle bir ilerliyor ki, yer yer beyninizden dumanlar bile çıkıyor... Bu arada film Netflix yapımı bir Güney Kore filmi. Filmin ilk yarısındaki gizem ve gerilim o kadar fazla ki bir an olsun filmden kendimi alamadım. Fakat filmin ikinci yarısı, ilk yarısına göre biraz farklı bunu da söylemeden geçemeyeceğim. Ha fakat kötü mü? Tabi ki de değil. Aksine, şaşırtıcı ve izleyenini sürekli olarak yoklayan bir film. E hadi tadını çıkarın!

Forgotten - Forgotten

filmine yorum yap!
Enes E.
24 Kasım 2021
Sıkı Üye
Finale kadar tüm tahminlerinizi boşa çıkaran bir film, iyi seyirler.
oguzben
24 Ekim 2021
Çaylak
İzlemek için çok geç kaldım hep erteliyordum sonunda izleme fırsatı buldum. Şöyle finalleriyle insanı boşlukta bırakan filmler vardır ya izledikten sonra belli bir süre aklınızdan çıkmayan, işte tam da öyle bir senaryo olmuş işte gerilim - gizem ve beyin yakma üçlüsünün bir senaryoda toplanmış hali bu üçlüyü sevip de izlemeyen varsa çok şanslı keşke hafızam silinse de ben de bir daha izlesem :)
MuratS
16 Ekim 2021
Çaylak
Kore filmleri gerçekten inanılmaz olabiliyor. Oldukça sıradan başlayıp sonrasında sizi bir oraya bir buraya savuracak bir film bu. Kore yapımlarındaki tek sıkıntı (benim için) sanki tüm filmlerde hep aynı kişiler oynuyor gibi gelmesi :) Birbirlerine çok benziyorlar.
Pablo.Escobar
30 Eylül 2021
Sıkı Üye
Kore yapıyor bu işi aga.. Bi oraya vurdu bi buraya vurdu beyin falan kalmadı..Tşk Kaan.
krmzcn
30 Ağustos 2021
Çaylak
Filmin adına rağmen bu tavsiyeyi buraya koymayı unutmadığın iyi olmuş. Çok iyi film.
irem ö.
29 Ağustos 2021
Allahım bayıldım, çok güzeldi. Gerilim filmleri pek izleyemediğim için gündüz izledim. Gece izlesem bazı sahnelerde fena olabilirdim :D ama çok iyiydi tereddüt edenler gönül rahatlığıyla izleyebilirler. (izlerken black mirror'un bir bölümü aklıma geldi. sanki bir simülasyonun içindelermiş gibi)
Azra A.
01 Ağustos 2021
Çaylak
Çok yavaş başlayıp ilk 40 dk'sı sıkıcı geçiyor ama 40. dakikadan sonra film bir anda hız kazanıyor ve sonunu merakla bekliyorsun. Gerçekten izlediğime değdi dediğim sayılı filmler arasında.
destalyad
31 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Yani ters köşe filmlere alışkın biri olarak yine de ters köşe oldum, helal olsun. Yerinden sıçratmalı sahnelerin de olması beni mutlu etti.
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
Güney Kore sineması eski ritmine netflix'te yayınladığı filmler sayesinde gelmeye başladı. Çok başarılı bir gerilim gizem filmi. Başrolün yanı sıra yan rollerin katkısı da yadsınamaz. izlensin!
Ahmet Ü.
21 Haziran 2021
Gerçekten muhteşem bir filmdi. Kaan kardeşim önerin için çok teşekkürler. Filmi izlerken o kadar güzel hisler yaşadım ki tarif edilemez. Özellikle film bittiğinde yazılar akmaya başladığında çalan şarkı mest etti beni. Sadece gözlerimi kapattım ve çalınan şarkının verdiği hazzı iliklerime kadar hissederek yüzümde bir tebessümle kendimden geçtim.
Daha fazla yorum24
2017 filmleriforgotten 2017forgotten filmi konusubeyin yakan filmlerfilm önerilerifilm tavsiyelerikore filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.