Fractured 2019 tr-TR

Fractured (2019)

(Gerilim - Gizem)
2019
IMDB
6.4
(51) 4 206 0 5
195
11
İZLEDİM
SONRA İZLE
51 Yorum
1s 40dk
IMDB
6.4
BU FİLM
28b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
19 Ekim 2019

Bu filmi aranızdan "Gizem Türkoğlu", "Tahir Dikmen" ve "Kenan Buğdaycı" izlemem için bana göndermiş. Her zamanki gibi ilk gönderen kişinin profilini hemen yukarıya pinliyor ve bu 3 kişiye de ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. Filmimiz, küçük kızları yaralanan bir anne babanın, bir hastaneye gidişiyle başlıyor. Ailemizin babası, hastanede bazı garip durumlar seziyor ve temposu yavaşça artan bir olaylar döngüsü böylece başlamış oluyor... Öncelikle 1 buçuk saatlik bu Netflix filmi beni gerçekten yakalamayı başardı. Senaryo sizi sürekli farklı bir yerlere götürüp, farklı şeyler sorgulatıyor ve bu da şahane bir haz veriyor. Bazı filmler bitince başlar ya hani, bittikten sonra da düşünür durursun, işte bu film de o etkiye sahip. Açıkçası beklentim çok ama çok düşüktü fakat bu filmin kurgusu beni şaşırtmayı başardı. Şöyle dingin, sakin fakat etkileyici bir şeyler arıyorsanız bu film tam sizlik olabilir. Yorumunuzu çok merak ediyorum, aşağıya bırakın. Hadi tadını çıkarın!

Fractured - Fractured

filmine yorum yap!
Gizem O.
11 Mayıs 2022
Çaylak
Filmi çözmeye çalışırken sürekli iki şık arasında kalıyorsunuz. Yok a şıkkı hayır b şıkkı diye düşünmekle film akıp gidiyor. İzlenmeyi hak ediyor.
Mustafa
10 Mayıs 2022
Usta Yorumcu
Filmin sonuna kadar merakla izledim. İzleyiciyi sürekli ikilemde bırakıp "acaba?" sorularını sordurtuyor. Ortalarda tahmin ettiğimi sandığım final epey bir şaşırttı.
Helinn
03 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Bu filmi izlemeyi uzun zaman ertelemiştim. Nihayet izleyebildim... Sürekli 'şimdi ne olacak' havasındaydım finaliyle de epey şaşırttı keşke bu kadar ertelemeseymişim :/
Ayhan B.
31 Mart 2022
Çaylak
Çok iyi işlenmiş bi filmdi, kasvetli ve merak duygusu hep zirvedeydi, bi de çoklu final tadından yenmez hale getirmiş.
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Çaylak
Filmin sonuna kadar tahmin ederek izlememe rağmen son hiç beklemediğim yerden geldi. Tam bir ters köşe. Gayet güzel film..
Melisa
06 Ocak 2022
Usta Yorumcu
Film yavaş gelebilir fakat sonunda size istediğinizi vericektir. Sonuna kadar birkaç tahmin yaparak sürekli merak ederek izledim. Bence asla zaman kaybı değil şans vermeye değer.
Sedef K.
10 Aralık 2021
Çaylak
Hah işte alın size mis gibi beyin yakan bir film, sonundaki tepkilerinize hazır olun..
Semy
18 Kasım 2021
Çaylak
Taş gibi filmdi. Ben çok beğendim. İzlenmesi gerekli filmlerden olabilir. Belki biraz yavaş bir tempoya sahip ama gerilim konusunda çok iyiydi. Beğendim. Bu arada; baş roldeki kadın Benedict Cumberbatch'e benziyor.
betty_krz
25 Ekim 2021
Biraz tuhaf bazen de biraz durağan ilerlese de kesinlikle yarıda bırakmayın derim, sonlara doğru hep bir acaba içinde izliyorsunuz. Eşimle izledik ve o "kesin şöyle" dedi, hatta sonlara doğru işte ben bildim dedi ama öyle bir bitti ki dondu kaldı resmen. Unutmayacağımız filmler arasında yerini aldı...
Daisy Y.
30 Eylül 2021
Çaylak
Gerçekten beğendiğim bir film oldu. Filmin sonuna kadar ikilemde kaldım, çok emin olduğumu sandım, beni tamamen içinde tutmayı başardı. Kategoriye beyin yakan da eklenebilir zira fena halde yakıyor..
Daha fazla yorum41
netflix filmlerinetflix film tavsiyelerinetflix flim önerilerifractured konusufractured filmi konusufractured yorumlarfractured oyuncularsam worthington filmlerien yeni filmler2019 netflix filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.