Fractured 2019 tr-TR

Fractured (2019)

(Gerilim - Gizem)
2019
IMDB
6.4
(40) 4 168 0 5
160
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
40 Yorum
IMDB
6.4
BU FİLM
23b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
19 Ekim 2019

Bu filmi aranızdan "Gizem Türkoğlu", "Tahir Dikmen" ve "Kenan Buğdaycı" izlemem için bana göndermiş. Her zamanki gibi ilk gönderen kişinin profilini hemen yukarıya pinliyor ve bu 3 kişiye de ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. Filmimiz, küçük kızları yaralanan bir anne babanın, bir hastaneye gidişiyle başlıyor. Ailemizin babası, hastanede bazı garip durumlar seziyor ve temposu yavaşça artan bir olaylar döngüsü böylece başlamış oluyor... Öncelikle 1 buçuk saatlik bu Netflix filmi beni gerçekten yakalamayı başardı. Senaryo sizi sürekli farklı bir yerlere götürüp, farklı şeyler sorgulatıyor ve bu da şahane bir haz veriyor. Bazı filmler bitince başlar ya hani, bittikten sonra da düşünür durursun, işte bu film de o etkiye sahip. Açıkçası beklentim çok ama çok düşüktü fakat bu filmin kurgusu beni şaşırtmayı başardı. Şöyle dingin, sakin fakat etkileyici bir şeyler arıyorsanız bu film tam sizlik olabilir. Yorumunuzu çok merak ediyorum, aşağıya bırakın. Hadi tadını çıkarın!

Fractured - Fractured

filmine yorum yap!
Esma B.
17 Nisan 2021
Böyle bir sonu hiç beklemiyordum garip bir filmdi, tavsiye eder miyim? Yani.. Filme puanım kaç? 6/10.
emRe
10 Nisan 2021
Çaylak
Beklentilerimi karşılamadı. Çok durağan geldi bana. Tabi zevk meselesi.
maavi
04 Nisan 2021
Çaylak
Yani o kadar sıkıldım ki yarıda bıraktım. Katlanamadım maalesef..
simayd
28 Mart 2021
Film son dakikalarına kadar hep ikilem içinde bırakıyor, her sahnede varsayımlar değişiyor. Netflix yapımı filmlere olan beklentimin minimum seviyede olduğu şu günlerde gayet güzeldi, akıp gitti :)
Mathilda9
24 Mart 2021
Sıkı Üye
Sağlam filmdi, gerilimi yaşatıyor resmen. 10/7,7 verdim.
White_Way
09 Mart 2021
Çaylak
İzleyiciye finalde ne olacağına dair tahmin yürütmesi adına malzeme verip, ardından şüpheye düşürme derdinde olan bir psikolojik gerilim. Son saniyeye kadar insana 250 tane senaryo kurduruyor. Bi öyle diyorsun, bi yok aslında böyle böyle diyorsun. Sonra yok ya öyle işte dedikten hemen sonra, yok canım kesin böyle diyorsun. Eşimle izledik, daha ilk dakikalarında eşim filmin sonunu tahmin ederek filmin büyüsünü bozsa da “acaba doğru mu tahmin ettim” diye o da sonuna kadar merak içinde izledi. Kısaca; başından sonuna kadar oldukça sürükleyici bir filmdi. Bir an bile sıkılmadan izletiyor. Merak şüphe gizem ne derseniz hepsi vardı. Puanım 8/10
destalyad
23 Şubat 2021
Sıkı Üye
Pskiyatrist ortaya çıkana anlaşılmaya başlamıştı zaten ama her şeyin gerçek olmasını bekledim açıkcası. Benim için ters köşe öyle olurdu ancak. Sürüklemesi bakımından güzeldi sadece.
SPOILER [GÖSTER]
Emre G.
20 Şubat 2021
Düşük bütçeyle neler yapılabilir? sorusunun bir örneği. Sürpriz sonlara bayılırım. Beğendim. Kaçırmayın derim.
büke alayunt
11 Şubat 2021
Sıkı Üye
Kesinlikle sürpriz sonlu bir film, hemen açıp izleyin bence!
Tuanna C.
19 Ocak 2021
Sıkı Üye
Film bence aşırı sürükleyici. Acaba şimdi ne olacak diye sordum kendi kendime. Ayrıca sonu beni şoke etti. İlk başlarda sıkılıp kapatmayın, sonuna kadar bekleyin. Pişman olmazsınız.
Daha fazla yorum30
netflix filmlerinetflix film tavsiyelerinetflix flim önerilerifractured konusufractured filmi konusufractured yorumlarfractured oyuncularsam worthington filmlerien yeni filmler2019 netflix filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.