Fractured 2019 tr-TR

Fractured (2019)

(Gerilim - Gizem)
2019
IMDB
6.4
(58) 4 235 0 5
223
12
İZLEDİM
SONRA İZLE
58 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
19 Ekim 2019

Bu filmi aranızdan "Gizem Türkoğlu", "Tahir Dikmen" ve "Kenan Buğdaycı" izlemem için bana göndermiş. Her zamanki gibi ilk gönderen kişinin profilini hemen yukarıya pinliyor ve bu 3 kişiye de ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. Filmimiz, küçük kızları yaralanan bir anne babanın, bir hastaneye gidişiyle başlıyor. Ailemizin babası, hastanede bazı garip durumlar seziyor ve temposu yavaşça artan bir olaylar döngüsü böylece başlamış oluyor... Öncelikle 1 buçuk saatlik bu Netflix filmi beni gerçekten yakalamayı başardı. Senaryo sizi sürekli farklı bir yerlere götürüp, farklı şeyler sorgulatıyor ve bu da şahane bir haz veriyor. Bazı filmler bitince başlar ya hani, bittikten sonra da düşünür durursun, işte bu film de o etkiye sahip. Açıkçası beklentim çok ama çok düşüktü fakat bu filmin kurgusu beni şaşırtmayı başardı. Şöyle dingin, sakin fakat etkileyici bir şeyler arıyorsanız bu film tam sizlik olabilir. Yorumunuzu çok merak ediyorum, aşağıya bırakın. Hadi tadını çıkarın!

Fractured - Fractured

filmine yorum yap!
Thalia
27 Mart 2023
Çaylak
Beyin yakan, ters köşe filmleri çok izlediğim için filmin gidişatını biraz tahmin ettim ancak yine de sonu sürprizdi. Film kesinlikle izlemeye değer ve başarılı.
Gökmen D.
09 Mart 2023
Çaylak
Film, izlerken sizi ikilemde bırakacak ve bu ikilem arasında devamlı gidip geleceksiniz. Filmin gizem yaratan atmosferi de harika. Tavsiye ederim.
Özgür A.
07 Aralık 2022
Çaylak
Birkaç kez ters köşe oldum. Güzel filmdi, tavsiye ederim.
Bülent K.
30 Kasım 2022
Usta Yorumcu
Filmi yeni izledim. Gerçek ve hayal o kadar birbirine karıştı ki artık bi saatten sonra takip etmeyi bıraktım. Sonuna kadar sizi şüphede bırakmayı başaran bir film. Az çok tahmin etseniz de asla tam emin olamıyorsunuz. Aklınızda hep bir acaba sorusu oluyor. Bu türde film severler için tavsiye edililir.
sarekra
07 Eylül 2022
Çaylak
Tam bir ters köşe olan bir film, gerilim dolu ve etkileyici.
Weadex
03 Temmuz 2022
Çaylak
Beni o kadar etkilemedi aslında yer yer sıkıldım sonu da ters köşeydi. Öyle yani, benim için bu kadarlık bir filmdi.
SPOILER [GÖSTER]
Kaan A.
24 Haziran 2022
Sıkı Üye
Dibine kadar gerilim ve gizem dolu. Sürekli bir ikilemde kalıyorsunuz. Duygusal olarak da öyle sırasıyla tüm karakterlerden nefret ediyorsunuz.
Gizem O.
11 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Filmi çözmeye çalışırken sürekli iki şık arasında kalıyorsunuz. Yok a şıkkı hayır b şıkkı diye düşünmekle film akıp gidiyor. İzlenmeyi hak ediyor.
Mustafa
10 Mayıs 2022
Usta Yorumcu
Filmin sonuna kadar merakla izledim. İzleyiciyi sürekli ikilemde bırakıp "acaba?" sorularını sordurtuyor. Ortalarda tahmin ettiğimi sandığım final epey bir şaşırttı.
Helinn
03 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Bu filmi izlemeyi uzun zaman ertelemiştim. Nihayet izleyebildim... Sürekli 'şimdi ne olacak' havasındaydım finaliyle de epey şaşırttı keşke bu kadar ertelemeseymişim :/
Daha fazla yorum48
netflix filmlerinetflix film tavsiyelerinetflix flim önerilerifractured konusufractured filmi konusufractured yorumlarfractured oyuncularsam worthington filmlerien yeni filmler2019 netflix filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.