Gangster, Polis ve Kötü 2019 tr-TR

Gangster, Polis ve Kötü (2019)

(Suç - Polisiye)
2019
IMDB
7
(11) 4 40 0 5
38
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
11 Yorum
1s 50dk
IMDB
7
BU FİLM
27b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
09 Ağustos 2019

Aranızdan "Kenan Buğdaycı" izlemem için göndermiş bu filmi. Kendisine teşekkürler ediyorum. Şimdi, işinde başarılı polisimiz, güçlü bir mafya babamız ve azılı bir seri katilimiz var. Bu seri katil bir gün mafya babasına rast geliyor ve tek tanık olduğu için de mafya babası, polis ile iş birliği yapmak zorunda kalıyor. İşte film de bu suç üçgeninde yaşananları konu alıyor... Daha önce de söyledim, Güney Kore "sinema" olayını aştı. Artık yaptıkları her film ortalamanın üzerinde oluyor. Size geçen haftalarda tavsiye ettiğim "The Outlaws" filminde olduğu gibi bu filmde de silah görmek çok zor. Düşünsenize, polis var, suçlu var, mafya var ama filmde silah yok. Adamlar silahsız "suç" filmini çözmüş. Ben filmi başarılı buldum. Özellikle mafya babamız Ma Dong-Seok'un oyunculuğunu çok beğeniyorum. Şöyle vurdulu kırdılı, seri katilli iyi bir polisiye filmi isterseniz bu film tam sizlik. Hadi tadını çıkarın!

Gangster, Polis ve Kötü - The Gangster, The Cop, The Devil

filmine yorum yap!
Akif Feyzioğlu
04 Mart 2023
Sıkı Üye
Aksiyonu yerinde bir filmdi. Bazı sahneler insanı ürkütse de genel olarak iyiydi. Farklı tarz bir film aranıyorsa bu film odur kesinlikle.
Gizem O.
28 Şubat 2023
Sıkı Üye
Abartı sahneler dışında aksiyonu güzeldi. Yukarıda bahsedilen konudan başka hiçbir olayı yok, merak unsuru çok az. Çerezlik izlenilebilir.
dwaekki W.
28 Şubat 2023
Usta Yorumcu
Kore filmleri çok iyi oluyo genelde. Bu da bayağı sardı. Bazı yerlerde sıkılsam da genel olarak çok iyiydi. İzlenebilir.
Gokhankozan
26 Ocak 2023
Sıkı Üye
Ucuz, yapay bir polisiye. Çok şey beklemeyin. Daha çok hint filmi gibi.
widight
15 Ağustos 2022
Sıkı Üye
İlk defa bir asya yapımını beğendim diyebilirim. Vurdusu kırdısı yerinde.
Mustafa
22 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Son sahnesine kadar sıkılmadan izledim. Anahtar sopa demir çubuklarla birbirine saldıran insanlar… Kore sineması genellikle pişman etmiyor.
Umur E.
10 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Psikopatlara ilgi duyan biri olarak bu filmde işlenen psikopatiyi beğendim lakin geriye kalan her şey saçma ve gerçekçilikten uzaktı.
ongun B.
28 Aralık 2020
Çaylak
Bu aralar İspanyol ve Kore sineması yükselişte. Bu film de beni gerçekten tatmin etti. Final sahnesi ile de 'oh be' dedirtti. Katil, Polis ve Mafya üçlemesini çok güzel harmanlamışlar. Sonuna kadar bir aksiyon. Tavsiyemdir.
Çetin K.
04 Ekim 2020
Çaylak
Güzel film hacı valla bak gerçekten izlenecek film. Sıkıcı kesinlikle değil. Ben olsam imdb 7,5 verirdim.
Melis_z
01 Haziran 2020
Çaylak
Güzel filmdi. Son sahnesine dek keyifle izledim. Ma Dong Seok abimiz oyunculuğunu konuşturmuş.
Daha fazla yorum1
the gangster the cop the devil filmithe gangster the cop the devil konusuthe gangster the cop the devil izlethe gangster the cop the devil oyuncularkore filmi önerileri2019 filmlerithe gangster the cop the devil 2019 konusu

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.