Gangster, Polis ve Kötü 2019 tr-TR

Gangster, Polis ve Kötü (2019)

(Suç - Polisiye)
2019
IMDB
7
(7) 4 33 0 5
32
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
7 Yorum
09 Ağustos 2019
Aranızdan "Kenan Buğdaycı" izlemem için göndermiş bu filmi. Kendisine teşekkürler ediyorum. Şimdi, işinde başarılı polisimiz, güçlü bir mafya babamız ve azılı bir seri katilimiz var. Bu seri katil bir gün mafya babasına rast geliyor ve tek tanık olduğu için de mafya babası, polis ile iş birliği yapmak zorunda kalıyor. İşte film de bu suç üçgeninde yaşananları konu alıyor... Daha önce de söyledim, Güney Kore "sinema" olayını aştı. Artık yaptıkları her film ortalamanın üzerinde oluyor. Size geçen haftalarda tavsiye ettiğim "The Outlaws" filminde olduğu gibi bu filmde de silah görmek çok zor. Düşünsenize, polis var, suçlu var, mafya var ama filmde silah yok. Adamlar silahsız "suç" filmini çözmüş. Ben filmi başarılı buldum. Özellikle mafya babamız Ma Dong-Seok'un oyunculuğunu çok beğeniyorum. Şöyle vurdulu kırdılı, seri katilli iyi bir polisiye filmi isterseniz bu film tam sizlik. Hadi tadını çıkarın!

Gangster, Polis ve Kötü - The Gangster, The Cop, The Devil

filmine yorum yap!
widight
15 Ağustos 2022
Sıkı Üye
İlk defa bir asya yapımını beğendim diyebilirim. Vurdusu kırdısı yerinde.
Mustafa
22 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Son sahnesine kadar sıkılmadan izledim. Anahtar sopa demir çubuklarla birbirine saldıran insanlar… Kore sineması genellikle pişman etmiyor.
Umur E.
10 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Psikopatlara ilgi duyan biri olarak bu filmde işlenen psikopatiyi beğendim lakin geriye kalan her şey saçma ve gerçekçilikten uzaktı.
ongun B.
28 Aralık 2020
Çaylak
Bu aralar İspanyol ve Kore sineması yükselişte. Bu film de beni gerçekten tatmin etti. Final sahnesi ile de 'oh be' dedirtti. Katil, Polis ve Mafya üçlemesini çok güzel harmanlamışlar. Sonuna kadar bir aksiyon. Tavsiyemdir.
Çetin K.
04 Ekim 2020
Çaylak
Güzel film hacı valla bak gerçekten izlenecek film. Sıkıcı kesinlikle değil. Ben olsam imdb 7,5 verirdim.
Melis_z
01 Haziran 2020
Çaylak
Güzel filmdi. Son sahnesine dek keyifle izledim. Ma Dong Seok abimiz oyunculuğunu konuşturmuş.
zuzuu
22 Mayıs 2020
Çaylak
Sempatik polis, bol aksiyon ve heyecan, daha ne olsun. Güzel, vakit geçirmek için ideal bir film.
the gangster the cop the devil filmithe gangster the cop the devil konusuthe gangster the cop the devil izlethe gangster the cop the devil oyuncularkore filmi önerileri2019 filmlerithe gangster the cop the devil 2019 konusu

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.