Geçmişten Gelen 2015 tr-TR

Geçmişten Gelen (2015)

(Gerilim - Dram - Gizem)
2015
IMDB
7.1
(12) 4 54 0 5
IMDB
7.1
BU FİLM
8.9b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
05 Mayıs 2018
Bu filmi aranızdan "Müberra" bana tavsiye etmiş, kendisine teşekkür ediyor ve filme geçiyorum. Filmimiz, düzenlerini yeni yeni kurmaya çalışan evli bir çiftin başından geçenleri konu alıyor. Çiftimizin hayatında her şey normal bir şekilde giderken geçmişten gelen bir lise arkadaşı tüm olayların ortasına PAT diye giriveriyor ve yer yer geren, yer yer de deli gibi merak ettiren sahneler böylece başlamış oluyor... Açıkçası filmin atmosferi beni fazlasıyla germeyi başardı. Senaryonun yavaş yavaş ilerlemesi de gizemi doruk noktaya çıkardı ve tam anlamıyla 90'a çaktı. Pek vurdulu kırdılı sahneler aramasın gözleriniz. Şahane bir senaryo izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Geçmişten Gelen - The Gift

filmine yorum yap!
gözleri yaşlı
03 Nisan 2021
Çaylak
Sıkıcıydı fakat hemen izlenip bitirilebilecek türden. Akıyor.
eraycoskunnn
26 Mart 2021
Sıkı Üye
Evet film genel olarak sıkıcı ilerliyor fakat olayların ritmi alıp götürüyor. Ders çıkarılacak türden. Bu filme bir şans vermelisiniz.
Zeynep D.
20 Aralık 2020
Çaylak
Filmde gerilim ve gizem var. Sağlam da bir senaryo var... Bence güzel bir mesaj da var, yukarıdaki tavsiye metninde yazanların hepsine katılıyorum güzel filmdi.
Sena B.
18 Aralık 2020
Az önce filmi bitirdim. Gerçekten kendine bağlayan, başlarda yavaş tempolu ilerlemesine rağmen daima merakınızı alevli tutan bir yapım. Oyunculuklar çok başarılıydı. İzledikten sonra “ne izledim ben şimdi” demiyorsunuz ama filmden güzel dersler çıkarılabileceğini söyleyebilirim.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
İşte böyle gizemli filmler beni hep kendine çekiyor. Bu film gizemiyle beraber güzel de bir ders veriyor.
Jennifer F.
15 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Sıkıcı ilerliyor ama ders niteliğinde bir film. Belki de hayatımız boyunca başkalarına karşı hep dikkatli davranmamız gerekiyor.
Yigittheripper
07 Eylül 2020
Usta Yorumcu
Güzel, merak uyandıran bir film. Harika değil ama vakit geçirmelik.
ayten Y.
01 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Sonuna kadar merak ettiren, bazen ne olacak acaba, bazense acaba böyle mi oldu diye düşündüren izlemesi keyifli film.
Umut Ö.
22 Mayıs 2020
Sıkı Üye
Bu filmi cut montajla kısalt deseler max 20 dakikalık bir film olur. Üstelik önceden izlememe bile gerek kalmadan... Sonunu izleyin geçin arkadaşlar.
Resul A.
12 Ocak 2020
Usta Yorumcu
Birisi zorbalığı diğeri ise intikamı abartınca olan kadına oldu.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum2
the gift filmithe gift filmi izlethe gift filmi konusuthe gift filmi konusugeçmişten gelen 2015the gift 2015etkileyici filmleretkileyici film önerileri2015 film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.