Her Gün 2018 tr-TR

Her Gün (2018)

(Fantastik - Dram - Romantik)
2018
IMDB
6
(16) 4 66 0 5
61
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
16 Yorum
1s 40dk
IMDB
6
BU FİLM
31b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
24 Mayıs 2018

Bugün size çok ilginç bir film tavsiyesi getirdim. "Şöyle romantik bir şeyler izleyeyim.." diyerek bulduğum bu film, beni fazlasıyla şaşırtmayı başardı. Şimdi filmimiz, her gün farklı bir bedende hayat bulan birinin yaşadıklarını konu alıyor. Biraz kafanız karıştı biliyorum ama şöyle düşünün; Ya her sabah farklı bir insanın bedeninde uyansaydınız? Heh işte, filmimiz de tam olarak bunu işliyor... Başta da söylediğim gibi, bu film için "çerezlik" diye düşünüyordum fakat beni ilginç senaryosu ile şaşırtmayı başardı. Ayrıca başrolümüze de inceden bir aşık olmadım değil, o nasıl bir gülüştür vicdansız... Öhöm. Neyse. İlginçli, gençlikli, yer yer duygusal bir farklı dünya filmi izleyeceksiniz. Beklentinizi çok yukarıda tutmadan izleyin. Hadi tadını çıkarın!

Her Gün - Every Day

filmine yorum yap!
gözleri yaşlı
03 Nisan 2021
Çaylak
Konusunu okuduktan sonra büyük bir heyecanla izlediğim bir film olmuştu. Sadece sonu üzdü. İzleyin.
Jennifer F.
14 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Bence konusu oldukça güzel ve farklıydı, ben izlerken eğlendim ancak sonunda çok üzüldüm yani ikisi de bunu hak etmedi, izlerken sonu için binlerce teori kurdum bence bu olacak şu olacak diye ama bu... Acımasızca. Hem de oldukça umarım ikinci filmi çıkar çünkü gerçekten böyle bitmemeliydi...
SPOILER [GÖSTER]
Gökhan Özkol
15 Eylül 2020
Usta Yorumcu
Sonu hiç tatmin etmedi ama güzel filmdi. Başrolü de çok beğendim, iyi seyirler.
ayten Y.
26 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Konusu güzel ve sürükleyici ama bazı boşluklar var. Mesela A bir insan değil, mantıken başka bir varlık ama diğeri bunu çok çabuk kabulleniyor ve asla korkmuyor. Film güzel ama bize A ile ilgili bilgi verilse, onun ne olduğu ve bunun nasıl başladığı anlatılsa daha güzel olurdu. Bence A hakkında farklı bir film çekilse izlenir, çünkü konu çok farklı ve orijinal.
SPOILER [GÖSTER]
Miraç I.
05 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Konusu gayet ilginç bir filmdi tatlı ve güzeldi, sadece sonu biraz farklı bitseydi daha mı güzel olurdu diye düşünüyor insan ama yine de iç ısıtıcı bir filmdi.
Aşkın K.
12 Ocak 2020
Usta Yorumcu
İlginç film. Sonlarında sıktı biraz. Hafta sonu izlemelik, çerezlik..
furkankarataass
12 Şubat 2019
Çaylak
Hoş vakit geçirmek için izlenebilecek bir film. Sorular yanıtsız kalsa da ben beğendim. Bazen her şeyi sorgulamayıp anı yaşamak gerekiyor.
özlem ş.
29 Ocak 2019
Çaylak
güzeldi...
Elif Çakıcı
17 Ocak 2019
Çok yakın bir zamanda izlemiştim gerçekten çok keyifli ve ilginç bir film izlemeyenler hemen izlesin :)
rıdvan K.
21 Kasım 2018
Sıkı Üye
Bi yerden sonra tekrara sarıyor, haftasonu filmi, konu güzel ancak alıp götürmüyor
Daha fazla yorum6
every day 2018every day 2018 filmievery day filmievery day filmi konusuher gün filmi 2018her gün filmi konusu 2018bilim kurgu filmleribilim kurgu filmi önerileriilginç filmler2018 filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.