John Wick 2014 tr-TR

John Wick (2014)

(Gerilim - Suç)
2014
IMDB
7.3
(15) 4 205 0 5
197
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
15 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
5.1b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Aralık 2017
Size Keanu Reeves coolluğunun doruklara ulaştığı nefis bir adrenalin filmi getirdim. Adrenalin diyorum çünkü film boyunca dur durak bilmeyen bir adrenalin yaşayacaksınız. İçeriğini duyduğunuzda inceden bir ''hadi canım'' diyebilirsiniz ama bu sizi filmden soğutmasın. Aksine sırf bu nedenden dolayı film size daha tatlı bile gelebilir. Hazırsanız salıyorum.. Köpeği bir çete tarafından katlediliyor Wick abimizin, o da ortamların eski kralı olarak kolları sıvayıp bir intikama girişiyor ki kan davası falan yanında halt etmiş. Öldür öldür bitmeyen adamlar ve efsane sahneler.. Küçükken Chakie Chan filmleri izlediğimde acayip gaza gelir salonda koltukların üzerinden falan zıplayıp uçan tekme atmaya çalışırdım. Heh işte bu film de bende aynı etkiyi bıraktı. Sizde de bırakacak. Tadını çıkarın. Bu arada film bittikten sonra bir el cs atar mıyız?

John Wick - John Wick

filmine yorum yap!
alone D.
22 Ağustos 2021
Çaylak
Silahlı sahneler aksiyonun dibini yaşatıyor ama bazen de güldürüyor. Sıkılmadan izledim konusu klasik intikam ama olay örgüsü iyi.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Keanu Reeres bu işi biliyor. Aksiyon severler için harika bir film.
yağız şimşek
17 Mayıs 2021
Çaylak
Film beni bir saniye bile sıkmadı. Hikaye çok hızlı ilerliyor ve aksiyon sahneleri de çok iyi. Keanu Reeves filme çok ayrı bir hava katmış, izlediğim en iyi aksiyon filmiydi. İzlerseniz asla pişman olmazsınız diyebilirim.
Serkan B.
02 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Yayınlandığı sene itibarı ile iyi kurgulanmış aksiyon türleri arasında yerini almıştı.
bendamla
22 Ocak 2021
Sıkı Üye
Bana nedense gayet sıradan güzel bir aksiyon izlenimi yarattı bu seri. Ama aşırı seven de büyük bir kitle var. Sanırım bu Keanu Reeves etkisi. Gayet düz bir aksiyon filmiydi bana göre.
Yigittheripper
03 Eylül 2020
Usta Yorumcu
Keanu Reeves... Harika bir karizma harika bir oyunculuk. Bourne serisinde Matt Damon neyse Wick serisinde de Keanu abimiz odur. Leon filmiyle suikastçılığı öğrenen nesil için fazla patırtı kütürtülü olsa da harika bir yapım.
ayten Y.
21 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Filmi övmeye gerek var mi? sanmıyorum. İzleyin, zaten ikincisini izlemek için vakit kaybetmeyeceksiniz.
Darth Movier
13 Temmuz 2020
Sıkı Üye
Yıllardır aradığınız aksiyon filmi işte bu. Dövüş sahnelerinde diğer filmlerdeki gibi kesintili sahneler kullanılmıyor, aksine kavgayı tamamen görebiliyoruz. Düşünülmüş bir arka plan var ve en önemlisi de kan! Devam filmlerini de kesinlikle izleyin.
Süleyman C.
06 Temmuz 2020
Yorumlara bakmanıza bile gerek yok, gidin izleyin diyorum bir John Wick hayranı olarak ;)
Futurama
30 Mayıs 2020
Çaylak
John Wick'i beğenmeyen de gitsin Arka Sokaklar izlesin ne diyeyim!
Daha fazla yorum5

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.