John Wick 2014 tr-TR

John Wick (2014)

(Gerilim - Suç)
2014
IMDB
7.3
(20) 4 260 0 5
251
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
20 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
7.5b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Aralık 2017
Size Keanu Reeves coolluğunun doruklara ulaştığı nefis bir adrenalin filmi getirdim. Adrenalin diyorum çünkü film boyunca dur durak bilmeyen bir adrenalin yaşayacaksınız. İçeriğini duyduğunuzda inceden bir ''hadi canım'' diyebilirsiniz ama bu sizi filmden soğutmasın. Aksine sırf bu nedenden dolayı film size daha tatlı bile gelebilir. Hazırsanız salıyorum.. Köpeği bir çete tarafından katlediliyor Wick abimizin, o da ortamların eski kralı olarak kolları sıvayıp bir intikama girişiyor ki kan davası falan yanında halt etmiş. Öldür öldür bitmeyen adamlar ve efsane sahneler.. Küçükken Chakie Chan filmleri izlediğimde acayip gaza gelir salonda koltukların üzerinden falan zıplayıp uçan tekme atmaya çalışırdım. Heh işte bu film de bende aynı etkiyi bıraktı. Sizde de bırakacak. Tadını çıkarın. Bu arada film bittikten sonra bir el cs atar mıyız?

John Wick - John Wick

filmine yorum yap!
Bülent K.
12 Ekim 2022
Usta Yorumcu
Anlamsız ama eğlenceli, cips gibi... :) Aksiyon severlerin sıkılmayacağı bir film.
Umur E.
23 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Aksiyon sahnelerinde full gerçekçilik aramıyorsanız yeterince eğlenceli ve yağ gibi akan bir film. Bence keşke dizi olsaymış çünkü iyi yazılmış, iyi oynanmış karakterler olsa da onları yeterince göremememiz onlara bağlanamamamıza sebep oluyor yani filmin bir akılda kalıcılığı yok ve bu da onu boş zamanda izlemelik iyi bir aksiyon filminden öteye geçirememiş.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
Efsaney! Son dönemin en iyi aksiyon serisi bence, devamını sürekli olarak çeksinler..
orhan K.
26 Aralık 2021
Gercekten mükemmel ötesi bir film...Tekrar tekrar izlenebilecek bir film.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Nefes kesen bir aksiyon filmi. Zaten klasik bir intikam senaryosuna sahip, bu yüzden spoiler yemeden direkt açıp seyredin.
alone D.
22 Ağustos 2021
Çaylak
Silahlı sahneler aksiyonun dibini yaşatıyor ama bazen de güldürüyor. Sıkılmadan izledim konusu klasik intikam ama olay örgüsü iyi.
Mel
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Keanu Reeres bu işi biliyor. Aksiyon severler için harika bir film.
Yağız Şimşek
17 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Film beni bir saniye bile sıkmadı. Hikaye çok hızlı ilerliyor ve aksiyon sahneleri de çok iyi. Keanu Reeves filme çok ayrı bir hava katmış, izlediğim en iyi aksiyon filmiydi. İzlerseniz asla pişman olmazsınız diyebilirim.
Serkan B.
02 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Yayınlandığı sene itibarı ile iyi kurgulanmış aksiyon türleri arasında yerini almıştı.
bendamla
22 Ocak 2021
Sıkı Üye
Bana nedense gayet sıradan güzel bir aksiyon izlenimi yarattı bu seri. Ama aşırı seven de büyük bir kitle var. Sanırım bu Keanu Reeves etkisi. Gayet düz bir aksiyon filmiydi bana göre.
Daha fazla yorum10

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.