Joker 2019 tr-TR

Joker (2019)

(Dram - Suç - Psikolojik)
2019
IMDB
8.4
(23) 4 243 0 5
224
19
İZLEDİM
SONRA İZLE
23 Yorum
IMDB
8.4
BU FİLM
6.10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
24 Ekim 2019
Peşin peşin söylüyorum; Bu filmi, zihninizdeki o kaosçu, sağı solu patlatan ve zeki numaralar çeken "Joker" ile karıştırmayın. O başka bir Joker, bu film ise ondan ve diğer tüm Joker varyasyonlarından apayrı, bakın tekrar söylüyorum APAYRI... Filmimiz, toplum tarafından dışlanan ve pek de başarılı olamayan bir komedyeni konu alıyor. Geçimini sağlamak için palyaçoluk yapan adamımız, çeşitli sorunlar ile karşı karşıya geliyor ve zaman içinde giderek topluma aykırı bir hale gelmeye başlıyor. İşte tüm film de bu süreci işliyor... Öncelikle sakın "Oo Joker ya, aksiyon, patlama falan..." yanılgısına düşmeyin çünkü bu film durağan, aksiyonsuz ve psikolojik olarak ağır bir film. Eğer toplum tarafından dışlanan bir insanın yaşadığı psikolojik evreleri izlemek isterseniz buyrun, fakat ben gerilmek, vurdulu kırdılı sahneler görmek istiyorum diyorsanız üzgünüm, çünkü yanlış yerdesiniz. Başrolümüz "Joaquin Phoenix" şahane bir oyunculuk sergilemiş. Filmin kasvetli ve her yerinden hüzün akan atmosferini çok beğendim. Mutlu insanı mutsuz eder yani onu da ekleyeyim... Psiko dram filmi izleyeceğimi biliyordum ve o yüzden hayal kırıklığına uğramadım diyebilirim. Yorumunuzu çok merak ediyorum, olumlu-olumsuz düşüncelerinizi lütfen aşağıya bırakın. Hadi tadını çıkarın!

Joker - Joker

filmine yorum yap!
Özgür Y.
05 Ocak 2022
Film boyunca Batman'e çok söveceksiniz, "Joker adamdır" diyeceksiniz.. tehlikeli bir film ama harbi film.
Eray
06 Aralık 2021
Usta Yorumcu
Psikolojik ağırlıklı bir joker filmi, çok aksiyon aramasın gözleriniz. Tavsiye ederim.
yağız şimşek
17 Kasım 2021
Sıkı Üye
Güzel bir filmdi ama IMDB puanı biraz fazla olmuş bence. Ayrıca gereksiz uzundu. Şu film 1.30 saat olsa hayatımın en iyi filmlerinden olabilirdi.
Seçim S.
29 Ekim 2021
Çaylak
Çok çok iyi. İz bırakan bi film. Batman'den daha iyi bi film.
svlittsz
05 Ekim 2021
Çaylak
Filmin ilk yarısı ağır geçiyor ama karakterin nasıl birine dönüştüğünü yavaş yavaş anlatması daha iyi bence, Joaquin Phoenix de muhteşem oynamış.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Bir kötü nasıl kötü oluyor temalı. Bilim kurguluk bir sahne yoktu, batman'le savaşmıyor, daha çok kendi içinde savaşan joker'in ortaya çıkışını görüyoruz.
Ferhat A.
21 Mayıs 2021
Çaylak
Batman filmlerindeki Joker suçlu mu? Suçu nedir? Gotham şehrinin suç şehri olmasını hazırlayan etkenler neler? Batman nasıl ortaya çıktı? Bütün bu soruların cevapları bu filmde... Ağır bir psikolojik dram izleyeceksiniz. Bol miktarda da kötü şaka var. Karakterimiz her ne kadar "şakacı" olsa da ona yapılanlar sizi üzecek...
serkan ö.
25 Ocak 2021
Çaylak
Joker'in doğuşu ve müthiş oyunculuk. Bence de seyretmeniz gereken iyi filmlerden.
Hypatia
10 Ocak 2021
Sıkı Üye
Kesinlikle fazla uzun ve çok yavaş ilerleyen bir filmdi.
ongun B.
27 Aralık 2020
Çaylak
Öncelikle; bu filmi fantastik-bilim kurgu olan Joker ile karıştırmayın! Bu, Joker'in nasıl ortaya çıktığını, kendi iç dünyasındaki karmaşadan sonra neler yaptığını ele alıyor. Ben sevdim.
Daha fazla yorum13
joker 2019 izlejoker 2019 oyuncularjoker 2019 altyazılıjoker filmi 2019joker filmi konusu2019 filmleri2019 film tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.