Kaç 2020 tr-TR

Kaç (2020)

(Gerilim - Gizem)
2020
IMDB
6.6
(13) 4 31 0 5
29
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
IMDB
6.6
BU FİLM
20b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
22 Kasım 2020

Bu filmi aranızdan Şule tavsiye olarak göndermiş. Kendisine teşekkür edip, profilini de yukarıya pinleyip konumuza geçiyorum... Filmimiz, annesi ile bir evde yaşayan ve hastalığı nedeniyle evde eğitim görüp üniversiteye gitme hevesiyle yanıp tutuşan engelli bir genç kızı konu alıyor. Her şey normal seyrinde giderken kızımız Chloe, bazı gariplikler sezmeye başlıyor ve işte gerilim dolu bir mücadele böylece başlıyor... Öncelikle film sadece birkaç kişiden oluşan oyuncu kadrosu ve kısıtlı mekan seçimiyle üst düzey gerilim filmlerinin izleyende yaşattığı gerilimi tam anlamıyla karşılıyor. 1 buçuk saat boyunca "Şimdi ne olacak?" diyerek bir sonraki sahneyi size düşündürtüyor. Ayrıca filmin yönetmeni, benim de çok sevip size de burada tavsiye ettiğim ve şu ana kadar 87 üye tarafından izlenip beğenilen Searching filminin yönetmeyle aynı. Yani biraz gizem, biraz da gerilimli bir şeyler izlemek istiyorsanız ortalamanın bir tık üzerindeki bu gerilim filmine bir şans verin derim. İzledikten sonra yorumunuzu aşağıya mutlaka bekliyorum, hadi tadını çıkarın! 

Kaç - Run

filmine yorum yap!
Doğa D.
24 Mart 2021
Sarah Paulson'dan kötü bir film beklenemezdi zaten. İzleyin.
ayten Y.
02 Mart 2021
Usta Yorumcu
Öyle sonunda her şeyi öğrendiğiniz filmlerden ziyade, size ilk başlardan kendini belli ediyor film ve bu yüzden gizem olmasa bile, gerilimi daha fazla hissedebiliyorsunuz. Akıcı ve kısa. Sahneler gereksiz yere uzatılmamış.
Hazal C.
17 Aralık 2020
Sıkı Üye
Gayet de akıyor film. Yer yer kendimi kızın yerine koyduğum anlar oldu. Fakat 7'lik bir film değil, imdb puanı tam yerinde.
Esra P.
12 Aralık 2020
Başarılı, beğendim, izlettiriyor kendini. Oyunculuklar da iyiydi, tavsiye ederim ❤️
Gül D.
06 Aralık 2020
Çaylak
Film güzeldi güzel olmasına da yine de istediğim lezzeti alamadım.
elif G.
05 Aralık 2020
Sıkı Üye
Film çok güzeldi. Beğenenler için "everything everything" filmi ve The Act dizisini de öneririm. The Act aynı zamanda gerçek bir hikaye.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
Bu filmi bu akşam izledim. Film yokluğunda benim hoşuma gitti. Çok film izleyen biri olarak son zamanlarda film bulmakta zorlanıyorum. Bu film bu gecemi iyi değerlendirmemi sağladı diyebilirim.
Nihat Ü.
26 Kasım 2020
Çaylak
Gerildim mi? Gerildim. Şimdi ne olacak? diye düşündüm mü, düşündüm. Bu film yokluğunda benim için bunlar yeterliydi.
Özlem Ç.
23 Kasım 2020
Sıkı Üye
Ortalama bir film, sıkılmadan izleniyor. Ama gizemi de gerilimi de yeterli değildi benim için. Senaryoyu zayıf, işleyişi de durağan buldum.
Movie Maniac
23 Kasım 2020
Konu ve oyunculuklar başarılı. Final sahnesi de iyiydi. Hala izlememiş olanlara tavsiyedir.
Daha fazla yorum3
run filmi konusurun filmi oyuncularırun filmi 2020run konusurun filmi yorumgerilim filmlerigerilim filmi önerilerigerilim filmleri 2021en iyi gerilim filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.