Kayıp Aranıyor 2018 tr-TR

Kayıp Aranıyor (2018)

(Gerilim - Dram)
2018
IMDB
7.9
(23) 4 140 0 5
130
10
İZLEDİM
SONRA İZLE
23 Yorum
IMDB
7.9
BU FİLM
13b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
15 Ekim 2018
Bu tavsiyeyi aranızdan "Murat İmalı" ve "Saffet Sakar" izlemem için göndermişler. Fakat biliyorsunuz adaletli olması için sadece ilk gönderen kişinin ismi yukarıda "Tavsiye Etti" olarak yazıyor. Lafı uzatmadan huzurlarınızda bu 2 kişiye de çok teşekkür edip filme geçmek istiyorum. Filmimiz, 16 yaşındaki kızı ortadan kaybolan bir babanın günümüz teknolojisini ve imkanlarını kullanarak çıktığı sürükleyici macerayı konu alıyor... Film, neredeyse tüm olan biteni bize bilgisayar ekranı aracılığı ile gösteriyor. Evet baya baya tüm olayın geliştiği bir ekranı izliyoruz. Fakat bu bir eksi mi? İnanın bu filmi izlemeden önce biri bana bunu anlatsaydı "O ne öyle ya?" gibi bir tepki verirdim. Fakat filmin öyle güzel ve başarılı bir kurgusu var ki inanın bir an bile sıkılmadım. Bütün o koşturmacayı ve gerilimi sonuna kadar yaşadım. İlginç ve başarılı bir film sizi bekliyor, e hadi tadını çıkarın!

Kayıp Aranıyor - Searching

filmine yorum yap!
Ahmet D.
17 Ocak 2022
Çaylak
Bu tür filmleri çok seven biriyim zaten. Bütün filmi ekran üzerinden vermek ve bu gizemi yaratabilmek büyük başarı. Mantık hatasına gelince, kızı kaybolan biri için baya mantıklı şeyler yaptı adam. Başka filmlerde salak salak ağlamaktan, polise zorluk çıkarmaktan başka bi şey yapmayan karakterler olurdu genelde.
Pablo.Escobar
24 Eylül 2021
Sıkı Üye
Fena değildi. Yalnız bedavaya film çekmişler neredeyse :)
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Filmde orta derece bir gerilim var. Değişik bir film olmuş. Sonu sizi şaşırtabilir.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Çekim tekniği çok değişik ve güzel. Gerilimi de tadında, çok iyi.
beyz
04 Haziran 2021
Bir filmi dijital bir ekran üzerinden ilerletmek şahane bir fikir olmuş. Bence muazzamdı. Ayrıca gayet de sağlam bir sonu vardı :)
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Filmi sürekli ekrandan izleme düşüncesi başta çok sıkıcı gelse bile çok geçmeden ekranda olduğunuzu bile unutturacak güzellikte. Hatta sıkıcı olmak bir yana ekrandan izlemek sanki olayı yaşıyormuş gibi bir his yaşamaya da sebep oluyor. İzlenmeli.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Bu filme beraber kaan!ın da hep dediği gibi; "Neden düşük bütçeyle ispanyollar veya koreliler gibi düzgün filmler çekemiyoruz?" dedim. Adamlar bilgisayar ekranıyla sıkmadan gizemi bize yaşatıp bu film olmuş dedirttiler :)
tuuba
31 Mart 2021
Çaylak
Çok fazla film izlemeyen birisi olarak; eğer bir filmi sevdiysem, hakikatten güzeldir. Buna da bayıldım. Sürükleyici ve merak uyandırıcı, izleyin derim.
Hayri S.
20 Mart 2021
Sıkı Üye
Film çok başarılı, çok da iyi bir çekim stratejisi kullanılmış. Farklı ve güzel olmuş. Ayrıca kalabalık sosyal medyada ne kadar yalnız olduğumuzu ve ailelerin çocukları için neler yapabildiklerini gösteren güzel bir film. Tavsiye edilir.
öznurca
23 Şubat 2021
Çaylak
Güzel bir polisiye filmi olmuş sonunu hiç böyle tahmin etmemiştim şaşırttı :) Keşke tüm film bilgisayar ekrandan olmasaymış ama güzel bir filmdi yine de izlenir.
Daha fazla yorum13
kayıp aranıyor filmikayıp aranıyor filmi konususearching filmisearching filmi konusu2018 filmleri2018 film önerilerifilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigerilim filmleridram filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.